Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ayşenin dün misafi
rleri vardı söyle kızlara dedi ama ben unuttum:nazar:
nazmiye hoşgeldin canım
kızlar benim kasık göğüs öyle bir ağrıyor ki hani durumumu bilmesem hamişim diyecemkaydirigubbakcemile3

Canlarım ya iyiyim akıntı devam ediyor
Esmacım doktora ctesi randevu alıp gitcem canım bakalım
ya dün çok kötüydüm ağlama krizi tuttu eşim diyo ben mi bişey yaptım işyerinde mi bişey oldu ne oldu sana niye ağlıyosun diye ama durduramadım kendimi. sürekli gözyaşlarım akıp durdu bişey de olmamıştı yatakta yatarken birden ağlamaya başladım bebek mi yapıyo acaba

günaydın nazmiyeceğimmm seni çok iyi anlıyorum hayatım sanki benimkiler yavaş yavaş gidiyorlar sabahları eskisi gibi değilimkaydirigubbakcemile3

günaydın esmacım yenı nıckın hayırlı olsun..benım de son bı kac gundur basladı sabahları daha beter oluyo bıde vıtamın yutuyom ac karna o ıyıce cogaltıyo sankı..gun boyuncada hıcbısey yıyemıyorum yaa sen ne yapıyodun yıyemedıgın zamanda

Canlarım ya iyiyim akıntı devam ediyor
Esmacım doktora ctesi randevu alıp gitcem canım bakalım
ya dün çok kötüydüm ağlama krizi tuttu eşim diyo ben mi bişey yaptım işyerinde mi bişey oldu ne oldu sana niye ağlıyosun diye ama durduramadım kendimi. sürekli gözyaşlarım akıp durdu bişey de olmamıştı yatakta yatarken birden ağlamaya başladım bebek mi yapıyo acaba

olabilir bende saçma şeylere ağlıyorum filmlere bilekaydirigubbakcemile3

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)
fatoş3458.................(fatoş)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27.......................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* SCEREN............................................ ..17 Ağustos (ceren)
* TATLI BELA..........................................20 Ağustos ( *?)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................ . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* zuzu79............................................ ....28 Ağustos (sinem)
* ılgın3009......................................... .....29 Ağustos (merve)
* aslımmm.......................................... . ..31 Ağustos (aslı )
* güzelkız MS................................................ . .... ... (semra)
* serdi............................................. .. ..................... (esma )
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ .......................(deniz)
* aylint............................................ .. ...................... (aylin)
* nigarim........................................... .........................(nigar)
* Ameli...................................................................... (ayşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

gelmeyenleri sildim kusura bakmayın kızlar

Son düzenleme:
günaydın esmacım yenı nıckın hayırlı olsun..benım de son bı kac gundur basladı sabahları daha beter oluyo bıde vıtamın yutuyom ac karna o ıyıce cogaltıyo sankı..gun boyuncada hıcbısey yıyemıyorum yaa sen ne yapıyodun yıyemedıgın zamanda

açıkcası hiçbirşey canım ama ekmekle zeytin bana çok iyi geliyordu

ay kızlar geçmişi halen bitiremedim maşallah feci kaynatmışsınız helal yani mervecim canım yeğenini allah analı babalı büyütsün darısı senin ve bekleyen herkezin başına nasipim geçmişte yazmışsın beni unutsaydın felan demişsin seni unutmak mümknmü tatlım esmacım yeni ncik çok şeker olmuş asiyem nasılsın canım ismi daha hatırlayamadım herkezi öpüyorum

X