Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

apexcim canım benim ya ben sen hamişsindir diye düşünüyodum ama bişiy diycem bu hamilelik testleri varya onlar yumurtlama dönemindede pozitif çıkabiliyomuş biyerde okumuştum senin yaptığın zaman yumurtlama dönemine denk gelmiş olmasın?
moralimizi bozmak yok pozitif olacaz tamammı tatlım bak bende bu ay tutturamadım sanırım ama canımı sıkmamaya çalışıyorum pozitif olcaz birlikte tamammı canım

yaa ceylan ben bugünde adt olmadım yarın test alacağım ama pazartesiye kadar bekleyeceğim..umutlanıpta tek çizgi görmek istemiyorum ateşimde yüksekti ama göğüslerim çok acıyor bence rgl olcam geciktiii

yaa ceylan ben bugünde adt olmadım yarın test alacağım ama pazartesiye kadar bekleyeceğim..umutlanıpta tek çizgi görmek istemiyorum ateşimde yüksekti ama göğüslerim çok acıyor bence rgl olcam geciktiii

canım şimdi ne kadar geçti senin günün?bence testi al ve yap en azından stres yapmazsın inşallah güzel sonuçlar alırsın canım

kızlar bende bugün adet olacaktım ama şu anda hiç birşey yok sadece adet olacakmışım gibi sancım var

ay hadi bakalım canım inşallah yakalamışsındır hamişliği

napıyosun nası gidiyo bekleme süreci heyecanlımı?

yaa heyecanlı olmazmı eşim daha çok heyecanlı valla sanki o doğurcak:roflol:....bugün bişey duydum yarın sabahta onu yapacağım..makattan sabah ölçüm yapılacakmış...eğer 37.1 in altında değilse hamileymişiz.aslında orası zaten sıcak olmazmı:eek: neyse bakalım evde 2 termometre var allahtan bakar atarım artık...

merhaba kızlar
bende bu ay hamile olmayı diliyor ve bekliyorum....:asigim:
Çokta heyecanlıyım bu ay ilk denememiz .:eek:
adetimede daha 13 gün var nası bekliycem bilmiyorum yaaa :1no2:

yaa heyecanlı olmazmı eşim daha çok heyecanlı valla sanki o doğurcak:roflol:....bugün bişey duydum yarın sabahta onu yapacağım..makattan sabah ölçüm yapılacakmış...eğer 37.1 in altında değilse hamileymişiz.aslında orası zaten sıcak olmazmı:eek: neyse bakalım evde 2 termometre var allahtan bakar atarım artık...

valla canım bence sen hamişsin mesaj attım sana oraya bi bak istersen ay ne güzel yaaaaaaa

hava süper ve ben hala regl olmadım çatlıyorum meraktan ama sonucunu görmeye kararsız olduğumdan test yapmıyorum

kız ılgın deli ettin bni ha hamilesin diyorum inanmıyosun kaç gün geçti senn

ya 2 gün geçti gülümm ya inan korkuyorum ya sonuca bakmaktan hep erteliyorum bide eşimde daha erken bakma falan dio

X