Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Yine listede en sonum ya 1 ay daha beklicem şimdi of bari eylülde ilk evlilik yildönümüm 2 eylülde hamiş olduğumu öğrensem birde sorun çikmasa ah kizlar dünyalar benim olur eşimede en büyük süpriz ama geçen seferki gibi aşağida felan olmasin ya hiçbir tehlikem olmasin allahim lütfen

hamişlere sorcam , hamişken dr da ilk muayenede neler oluyor, usg de bebeğinizi görebiliyormusunuz ne olur acil cevap istiyrum nooooooooooluuuuuuuuuurrrrrr
canım ben ilk randevumda sadece keseyi gördüm vajinal ultrasyonla gerçi karındanda gördük ama vajinal daha netti 2.de bebeiğimi ve kalp atışlarını gördüm ilk gittimde 5 haftalıktı
Eköseoğlu sendemi kayserilisin
evet canım bende kayseriliyim adım esma

bi de aç karnına mıı gidiyorsunuz tok mu tahliller için

fark etmez ama su içip gidersen kese daha çabuk görülüyo

evet tatlı bela haklısın ben ilçesindenim nevşehirliler bayağı geri kafalılar biliyormusun.ilçe ler ve beldeler daha gelişmiş tabi turizm çok etkilemiş buraları da.

ben de hemşerin sayılırım ben de nevşehirliyim ama sık gideriz kayseriye hafta sonları kayseri parka alışverişe falansositososito
hepimiz hemşeriyizsositosositosositososito
Bensana arzu hanimdan çok gönül hanimi tavsiye ediyorum benim çok yakin bir arkadaşim var onda kist varmiş arzu hanim birşey yok diye göndermiş sonra arkadaş artik 40 gün adet olmuyordu tekrara gönül hanima gitti o kistti görmüş ve şimdi tedavi başlatti bence sen bilirisn ama sen gönül hanima git

ya sürekli dr. değiştiriyorum ama bu kaçıncı hümada ilk zerrine gittim akife gittim arzununda tadına bakayım bir:roflol::roflol:
hüma dışında ömürede gittim 3 drda daha ne olsun

Yine listede en sonum ya 1 ay daha beklicem şimdi of bari eylülde ilk evlilik yildönümüm 2 eylülde hamiş olduğumu öğrensem birde sorun çikmasa ah kizlar dünyalar benim olur eşimede en büyük süpriz ama geçen seferki gibi aşağida felan olmasin ya hiçbir tehlikem olmasin allahim lütfen

inşallah canım benimde 2 eylül ilk evlilik yıldönümüm olacak inşallah o zaman hamiş kalırız canım:1hug:

eveet üçüncü dileğimiz geldi dimi kızlar hoşgeldin dilek.
bu arada
bende hamişiiiiiimmmmmm bu ay nedense benimde içime doğuyooooooo hamişim dimi kızlar

Esmacim hemşeriymişiz ne güzel sen ne kadarlik evlisin ve ne kadar zamandir bebek istiyon bide yaşini merak ettim çok soru sordum ama seni tanimak adina

eveet üçüncü dileğimiz geldi dimi kızlar hoşgeldin dilek.
bu arada
bende hamişiiiiiimmmmmm bu ay nedense benimde içime doğuyooooooo hamişim dimi kızlar
hamişsin kız tabi haaaammmmiiişşşsssiiinnn varmı itirazı olan yokmu afferin sizeee
Esmacim hemşeriymişiz ne güzel sen ne kadarlik evlisin ve ne kadar zamandir bebek istiyon bide yaşini merak ettim çok soru sordum ama seni tanimak adina

canım ben 10 haftalık hamileyim 4. ayımda başardım bebek işini bu ayın 31inde ilk evlilik yıldönümümüz ve ben 21 yaşındayım
sen kaç yaşındasın dilekciğim

Ay ne güzel darisibana inşallah bende hamile kalirim bende 28 yaşindayim 6 aydir istiyorum ama yok bide sana sorucam bebek için özel birşey yaptinizmi

Ay ne güzel darisibana inşallah bende hamile kalirim bende 28 yaşindayim 6 aydir istiyorum ama yok bide sana sorucam bebek için özel birşey yaptinizmi

canım stres yapma yumurtlama gününü takip et benim iş karışıktı biraz yumurtalıklarım düzenli çalışmıyordu dur o yazılardan bulursam anlatayım tekrar yazması uzun sürecek

inşallah canım benimde 2 eylül ilk evlilik yıldönümüm olacak inşallah o zaman hamiş kalırız canım:1hug:

bana hala hamişim gibi geliyo sanki bebişim hiç gitmemiş gibi ah ben adımı listede 1 günde olsa pembe gördüm güsel bir duygu çok bişey allahım herkez bunu yaşasın son ayına kadar inş

kızlar ben kaçar malum misfir var evdeeeee:a015::a015:
nasipim hoşgeldin canım Allah eşini başınızdan eksik etmesin hayırlı uzun ömür nasip etsinnnn inşallahhhh:1hug:
diğerleriiiii huuuuuuuuu ben kime diyom aksi ispat edilene kadar herkez hamiş yoksada üstüne görüyonuz diye :eek:klava::eek:klava:alo diyommm kime diyommmm hamişim hamişsin hamişsiniz işte o kadarrrrrrrrrr:eek:klava::eek:klava:

ya kızlar emel ne yapıyor acaba ....hamiş olan emel.....dediği kadar ağır geçiriyor sanırım hamileliğini...allah yardımcısı olsun inşallah

X