Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

henüz öğrenemedim kendi dr gidince öğreneceğim ama ne bileyim testlere güvenemiyorum nedense sanki kendi dr gittiğim zaman nasip hanım düşmüş olamaz siz hamilesiniz diyecekmiş gibi geliyor içimde hep o his var

peki cnm kanaman yok dimi ağrıların nasıl hayatım bide ne zaman gitcen kendi doktoruna

şu klavyeler birazdaha yumuşak olabilirler aslında uyumak için....ben kafamı kaldıramıyorum yahu....ayrıca sanırım bundan sonra parfüm kullanamayacğım bundan sonra...kendi parfümüm bile sabahtan beri iğrenç geliyor bana....eve gidip üstümü değiştirmek için can atıyorum..:KK43:(

kız dünür ağlama kim ağlattıysa gelir döverim onları söle onlara
ya kızlar ayşem neden yok bugün bilgisi olan varmı dün misafiri vardı yatılımı kaldılar desem o yinede uğrardı buraya istanbuldan babasımı geldi acaba hastaydıyaa

yok dünürcüm kimse değil kendi kendime ağlama isteği duydumm ama geçti hemencikk:bbo:

merhaba kızlar nasılsınız yeni hamişleri tebrik ediyorum allah :nazar:sağsalim kucaklarına almayı nasip etsin rahat bir hamilelik geçirsinler inşallah baya kaynatmışsınıza.s.

şu klavyeler birazdaha yumuşak olabilirler aslında uyumak için....ben kafamı kaldıramıyorum yahu....ayrıca sanırım bundan sonra parfüm kullanamayacğım bundan sonra...kendi parfümüm bile sabahtan beri iğrenç geliyor bana....eve gidip üstümü değiştirmek için can atıyorum..:KK43:(

benim parfüm hafifde müdürümün bir parfümü ağır allah sürekli onu kullanmıyo ama ben sigara kokusuna dayanamıyorum

merhaba kızlar nasılsınız yeni hamişleri tebrik ediyorum allah :nazar:sağsalim kucaklarına almayı nasip etsin rahat bir hamilelik geçirsinler inşallah baya kaynatmışsınıza.s.
hoşgeldin canım nasılsın
tamam canım ihmal etme hemen git bakalım ne dicek doktor

bakalım hayırlısı olur inşallah sonuçlara güvenemiyorum biliyorsunuz esmanın düştüğü duruma en güveniliri ultrason sanırım

hoşgeldin raziyeciğim işimizin adı ne öyle kaynatıyoruz işde:roflol::roflol:

bende seni seviyorum bak dünürümsün diye değil öyle içim ısındı :1hug:
canımmmmmmmmm:1hug:
hoşgeldin canım nasılsın

bakalım hayırlısı olur inşallah sonuçlara güvenemiyorum biliyorsunuz esmanın düştüğü duruma en güveniliri ultrason sanırım

kız tıp bundan sonra bana yardım etmeyecekbu iki oldu tıpla ters düştüğüm bide kan grubumu öğrenirken olmuştu ilk başta Arh(-) çıktı sonra tekrar yaptılar Arh(+) çıktı ama ilk olan doğruymuş çünkü 1 gün içinde 3 hastaneye gitmiştim kesin öğrenmek için bütün arkadaşlar kanı bozuk diye dalga geçmişlerdi ne olduğu belli değil diye:çok üzgünüm: tıp beni 3 sefer affetmeyecek:roflol:

canımmmmmmmmm:1hug:

kız tıp bundan sonra bana yardım etmeyecekbu iki oldu tıpla ters düştüğüm bide kan grubumu öğrenirken olmuştu ilk başta Arh(-) çıktı sonra tekrar yaptılar Arh(+) çıktı ama ilk olan doğruymuş çünkü 1 gün içinde 3 hastaneye gitmiştim kesin öğrenmek için bütün arkadaşlar kanı bozuk diye dalga geçmişlerdi ne olduğu belli değil diye:çok üzgünüm: tıp beni 3 sefer affetmeyecek:roflol:

diyorum ya esma kan testine güvenim yok hayırlısı artık ne diyebilirim
sayfalar git gide azalıyor:roflol:

kızlar benim bebiş 9+2 günlük ama bu takvim 9+3 gösteriyo neden kiCADIARZUCADIARZU

X