Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar deryaya dedim benim başıma geldi site bir gitti pir gitti neyse düzeldi gibi ama birazdan da ben gidecem bu sefer misfirliğe artık hakettim dimi ama 2 haftadır hep bendeydilerrrrr:roflol:
aylinim sen daha oklavamı yemedin galibaaaaaaaklava:ya ne diyoz bizzzz hepimiz hamişizzzz sadece bazılarımız üstüne gördüğü için 9 değilde 10 11 ay hamişlik yaşıyor ama o kadarda olsun canimmmmmmmmm:dance:
aslım canım hamişimmmmmmmm hadi geçmiş olsun canım Allah birdaha korkutmasınnn
nazlıçiçek hoşgeldin canımmmmma.s.
mervem erken ya ondan yani yoksa hamişsin bak demedi deme
sinemimde gelmişşşşş nasılsın canımmm:1hug:
swethomum testin yüzünü güldürür hamişim dersin inşallah canımmmmmmma.s.
neyse hepinize mucuks mucuks kızlar ben kaçar:lepi:
nasipim neresin yaaaaa

ben nerdeyim kız koskoca esmayı unuttun gittin aşk olsun :dilcikar::dilcikar:
nasipim sen nerelerdesin cidden canım

mervem erken ya ondan yani yoksa hamişsin bak demedi deme

nasipim neresin yaaaaa

doğru canımm hamişimmm:CüvCüv:

evet bende öle biliodum ama dayanamadım yaptım işte:CüvCüv: olsun ben genede hamişim

işe gitmedim çünkü işten ayrılıcam ama daha ayın 1ne kadar istiratayım dün hastaneye kocişimin arkadaşı geldi yeni bir firme açmışlar hemde beim çalıştığım yerin tam karşısında eşin üzülmesin ben onu alıcam oraya dedi umurumda değil yani ama hehe eski firmamla karşılıklı olucam işte bu çok süper bişey mervecim üsülme canım test için daha çok erken hayatım hem bakalım şuan durumum çok iyi kese göründü hamişim kesin artık aması var 1de tekrar bakıcak doktorcum hepinize tşk ederim giremediğim ve sizi meraklandırdığım için kusura bakmayın kızlar nasipçikten varmı bi haber gelişmeler ne dir geçmişi okuyamadımda

canım ne demek sen ii ol yeterki aldık haberlerini ya.. güzelim ozaman seninkii daha büyük kesende göründüğüne göre kaç haftalık dedi

ben nerdeyim kız koskoca esmayı unuttun gittin aşk olsun :dilcikar::dilcikar:

kız ben herkezi saymadımki iyi bak orada gülşen şebnem dilek derya ve diğerleri de yok sadece bikaç kişi var işte oklavamı özleyenlerle yeni gelenler bide kayıp olan nasipppp bak bakam başka kim varrrr anlaşıldı sende kaşınıyon ahanda geliyo oklavaaaaaklava:klava:
alıngan hamişim benimmmmmmm:1hug:
sözde çıkıp iş yapacaktım gitmeden önce bırakmıyonuzki azar işitecez koçişten sizin yüzünüzdennnnnnnnn:roflol::roflol:

canım ne demek sen ii ol yeterki aldık haberlerini ya.. güzelim ozaman seninkii daha büyük kesende göründüğüne göre kaç haftalık dedi

4 haftalıkmışım canım ben adet günümden hemen sonra kaldım galiba zaten geçen ay 3 gün bile görmedim adet

gelipte ne olacak derya ben size dedim hamile değilim diye ama ısrarla hamişsin dediniz beni inandırdınız sonuç ne değilim DEĞİLİMMMMMMMMMMMM

aslıcım canım benim geçmiş olsun inşallah tutunmaya devam edecek bebeğin sen boşver demiştim sana iş mi yok sana Allah bebeği kısmetiyle verir.

İyi akşamlar herkese

günaydın.........
Rabbim herkese bu güzel günde kalbindeki tüm isteklerini versin....
Sofralarımızdan bereketi,dilimizden duaları eksik etmesin......
Allah yar ve yardımcımız olsun.....
Miraç Kandiliniz kabul olsun.....

günaydin canim seninde miraç kandilin mübarek olsun
ve herkesin miraç kandili mübarek olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…