Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

herkese merhabalaaaarrrr....
iyi haftalar, mutlu haberler olsuuun inşallaahh..
bu ayı es geçen arkadaşlar bende size katılıyorum sanırım..
önceki hamileliğimle ilgili hiçbir belirti yok ve adet belirtilerimin hepsi mevcutt:)
moral depolayıp ağustosa iyi hazırlamam gerekli kendimi:))))

aylincim merhaba canım..senin 3 ağustos görünüyodu listede adetin geçti mi canım

aylincim merhaba canım..senin 3 ağustos görünüyodu listede adetin geçti mi canım

merhaba dilekçimm..
normalde beklediğim tarih 1-2 ağustos.
3 ağustosta eğer hala kart görmemiş olursam test yapmayı planlıyordum.
dolayısıyla henüz geçmedi adet tarihim.
ama umudum yok bu ay gerçi kart gelene kadar hamişiz ama sanırım ağustosta güzel bir çalışma beni bekliyor:)))

ps: zaten 31 temmuzda dr kontrolum var. eğer bişey varsa yoksa her halükarda belli olcak..

deryacım senin eşin bebek istemiyor mu, yoksa daha önce yaşadıklarınız yüzünden çekiniyor mu?
öncekilerdede ilk öğrendiğinde tepki vermiş miydi?

deryacım senin eşin bebek istemiyor mu, yoksa daha önce yaşadıklarınız yüzünden çekiniyor mu?
öncekilerdede ilk öğrendiğinde tepki vermiş miydi?

evet canım istemiyor
öncekilerde çok tepki gösterdiği için bundan korkuyorumya bende o yüzden uygun zaman olsun diyorumama nasıl olacak bilmiyorum ne yapacağımm nasıl söyleyeceğim
tabiki öğrenmek onunda hakkı ama işte
strese girmek istemiyorum bundan önce bebklerşm hep stresten gitti
korkuyorum bunuda kaybetmek ağır geliyor işte

ya buarada hamişler
benim sadece sabahları midem bulanıor kusma felan yok
gerçi öbür hamileleiklerinmdee pek olmadıda
acaba daha erkenmi yoksa başka bir durummu var
ama gün boyu uykum geliyor

benimde ilk hamileliğimde bulantılarım 7. haftada başlamıştı.
belki daha erken olabilir ama inşallah yaşamazsın deryacım, gerçekten zor oluyo..
bu arada eşini takma kafana, bu kadar kolay olabiliyorsa bebişin bu işte bir hayır var demektir:)

slm arkadaşalr ben yeni katıldım aranıza ben 6 yıldır bekliyorum bebiş ama olmuyor inşalalh benim gibi puroblemi olmayanlara rabbim versin hemde ikiz olsun

merhaba dilekçimm..
normalde beklediğim tarih 1-2 ağustos.
3 ağustosta eğer hala kart görmemiş olursam test yapmayı planlıyordum.
dolayısıyla henüz geçmedi adet tarihim.
ama umudum yok bu ay gerçi kart gelene kadar hamişiz ama sanırım ağustosta güzel bir çalışma beni bekliyor:)))

ps: zaten 31 temmuzda dr kontrolum var. eğer bişey varsa yoksa her halükarda belli olcak..

canım daha varmış ya umudunu kaybetme bişeyler hissetmiyor musun?bu arada benim ayağa kalktıkça karnıma ağrı giriyor daha 10 gün var reglime...ve şişmişim yani sıcaktan mı gebelik mi ne bilmiyorum 2 kilo fazlam var bu ay yuhh dedim yaaaaa..canım sıkıldı...kafamçokkarıştı

slm arkadaşalr ben yeni katıldım aranıza ben 6 yıldır bekliyorum bebiş ama olmuyor inşalalh benim gibi puroblemi olmayanlara rabbim versin hemde ikiz olsun

hoşgeldın canım gercı bende yenıyım burda.canım benım sakın üzme kendını hepimizn hayırlı ve saglıklı bebişleri olcak inşallah... üzme tatlı canını:teselli:

BEN GELDİM KISLAR
maşallah şuan çok çok iyiyim hiçir sorunum yok haftasonu hastaneydim fazlaydı kanamam ama şuan iyiyim evimdeyim bebiş yukarı çıkıyor geçmiş çok uzun henüz okuyamadım inş okucam sizden naber varmı bişeyler

kızlar ben test yaptımm tek çizgii:KK43:

çünkü daha var mervecim....ve sabah idrarıyla yapmadın ki.....akşam oluyor artık...hem erken öğrenmek istiyorsun hemde akşam yapıyorsun testi.....kalbini ferah tutup geçtikten sonra tekrarla testi......kızıcam şimdi bende sana

BEN GELDİM KISLAR
maşallah şuan çok çok iyiyim hiçir sorunum yok haftasonu hastaneydim fazlaydı kanamam ama şuan iyiyim evimdeyim bebiş yukarı çıkıyor geçmiş çok uzun henüz okuyamadım inş okucam sizden naber varmı bişeyler

hoşgeldin cnm çook geçmiş olsun ii olmana sevindimm:1hug:
bende test yaptım tek çizgiydi cnm :çok üzgünüm:

BEN GELDİM KISLAR

şükür güzel haberlerinle sevindirdin......bugünde işe gitmediğin için müdürün bişey dememiştir umarım.....bu arada keseyi görebildin mi....

çünkü daha var mervecim....ve sabah idrarıyla yapmadın ki.....akşam oluyor artık...hem erken öğrenmek istiyorsun hemde akşam yapıyorsun testi.....kalbini ferah tutup geçtikten sonra tekrarla testi......kızıcam şimdi bende sana

tamam canım benim iki tane almıştım zaten:roflol: ötekini adetim geçsin öyle yapcam burdan size sözz veriyorumm

BEN GELDİM KISLAR

canım çok geçmiş olsun güzel haberine sevindim bebeğin annesini tutunuyo sana demiştim demi ben

mervecim takma kafana daha erken nasıl olsa çıkmaması normal. bide kim yazdı hatırlamıyorum ama dört saat beklemek lazımmış ya idrarda çıkması için. en iyisi sen sabah kalkınca yap. hamişsiiiiiiin okadar

evet canım ikincisini adetim geçmeden yapmıcam beklicem geç olsun güç olmasın:lepi:

X