Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

yani esmam hamiş diyom hamişliğine veriyom hani bana selammmmmmmmlülülülülülü
küsecem şimdi yeğenim üzülür diye onun hatrına küsmüyom kız hani bennnnnnn:eek:klava::eek:klava:

ayşem nasipim şebnemim sizleri unutmuşum
ayşe kız ben seni neden hep unutuyorum ne dersin CADIARZU

Bahtusa cım bazen idrarda çıkabiliyo ama idrarda kesin çıkması için 1 hafta geçsin diyorlar.
Benim 3 gün geçmişti kanda baktırdım öle çıktı ki onda bile azdı 4 gün sonra tekrar test yaptırdım öle çıkmıştı. Geç döllenme değilse çıkar herhalde diye düşünüyorum

19 TEMMUZDA GİTTİM CANIM BİR AY SONRA GEL DEDİ 19 UNUN HAFTASI 23 AĞUZTOS OLUYOR BEN 16 SINDA GİDİM DİYORUM AMA BAKALIM 9 AĞUSTOS TA YENGEMİN KONTROLÜ VAR O ZAMAN AKLIMDA KALANLARI SORCAM BENDE GİTCEM NE DERSE ONA GÖRE 16 SI VEYA 23 Ü ONA GÖRE GİDECEĞİM.PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM DOKTORUN YANİ. AYNI DOKTORA GİTTİĞİMİZ İÇİN YENGEMLE ONUNLA GİDİP SORCAM BAKALIM....

canım azramda iğneyle olmuştu hatırlarsan ve doktorum ilk 3 ay rizkli diye 2 haftada bir kontrol istemişti arada 2 kere kanamam oldu acil olarak gittik ve ben 3 ay boyunca umarım doğru hatırlıyorumdur progestan kullandım düşüğe karşı kanamamdan sonra bildiğim kadarıyla seninkide rizkli bir gebelik niye 1 ay bekletiyorki doktorun bilmiyorum ama bence bekleme o kadar canım gerekirse başka doktora git inşallah bebişin seni bırakmayacak canımmmm:nazar::emir_bebek::nazar:

ayşem canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm şaka yaptım kız sen benim en cici arkadaşlarımdan birisin

ayşem nasipim şebnemim sizleri unutmuşum
ayşe kız ben seni neden hep unutuyorum ne dersin CADIARZU

bilmemmmmm dur bi düşünemmmmmmCADIARZU
bikaç gün giremedim ondan olabilirrrrrrr
kızınca oklavam gelir korktuğundan olabilirrrrr
gözlerinde bir bozukluk olup ameliyi algılayamıyor olabilirsinnnnnnnn
kız sen yoksa hamiş misinnnnnnn:roflol::roflol::roflol:

Ayşecim anlamadım zaten normal hamilelik sağlıklı 1 ay sonra gel dedi. Lekelenmem var onu sordu yerleşme kanaması dedi. Ama ben işte yengemle gitcem en azından sorarım yada bakalım derse kontrolümü yaptırırım diye düşünüyorum o zaman dr ne derse öle hareket etcem.

Canım değiştirmeye kalktım ilk baika yere gittim o yanlış testleri yapan çocuğa sağlıksız diyen başka doktordu. Sonra öğrendim ki kadının ilk vukuatı değilmiş. O yüzden kendi doktorumu değiştirmiyorum

kızlar bir cumartesi bide bugün yaşadım başdönmem oluo sanki bayılacak gibi tansiyonumda düşüyo sanırım hamişlikten herhalde:)))

bilmemmmmm dur bi düşünemmmmmmCADIARZU
bikaç gün giremedim ondan olabilirrrrrrr
kızınca oklavam gelir korktuğundan olabilirrrrr
gözlerinde bir bozukluk olup ameliyi algılayamıyor olabilirsinnnnnnnn
kız sen yoksa hamiş misinnnnnnn:roflol::roflol::roflol:

yine döktürmüşün ayşem ama bunların içinden galiba hamişsin şıkkını seçiyyoruuuummmnaniknanik

zaten cumartesi bizim gelin tutturdu sen hamilesin ben anladımdio nerden anladın diyorum öle içime doğdu annelik ruhum hissetti dio.
yok dedim hamile değillim nerden çıkardın? zaten sen bilmiyorsun öğrenmedin daha dio

merhaba kızlar bende bu sayfayı yeni keşfettimmm:))) korumayı bırakalıı 3. ayım ve yarın adet günüm umarım olmamm...Yarın sabahdan test yapsam çıkarmı acaba??? Allah isteyen herekeze nasip etsinn. (Amin)

X