Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

TATOŞ......................( )
S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
Duygun....................( )
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

* zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
* NEHİR......................................28 Temmuz (gülciha)
* bahtusa....................................28 Temmuz
* güngüneş..................................29 Temmuz (pınar)
* Rahel........................................29 Temmuz. (emel)
* Melankolia........................................ ........... (pınar)
* aslımmm........................................... . 1 Ağustos (aslı )
* ılgın3009......................................... . ..1 Ağustos (merve)
* nilhan............................................ .. ..3 Ağustos ( nil)
tosbaa8........................................... ......3 Ağustos (aylin)
* hnurkoçer......................................... ..7 Ağustos (nur)
* Ameli............................................. .. .8 Ağustos (ayşe)
* loveactually...................................... .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27........................................... .11 Ağustos (çağla)
* raziş............................................. .....22 Ağustos (raziye)
* birdilektut....................................... ................ (dilek)
* meleğimsin........................................ ............ (berna)
* duygu2008......................................... ............ (duygu)
* beyazmelek........................................ ........... (melek)
* güzelkız MS................................................ ... (semra)
* serdi............................................ .................. (esma )
* NEŞELİ:))....................................... ................(neşe)
* la gatta......................................... ..................(deniz)
* aylint............................................ .................. (aylin)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
selam kızlar
ben geldim nabersiniz
geçmişi okuyamadım daha varmı güzel haberler:dance:

günaydın kızlarrrrr yeni haftamız hayırlı olsun bu hafta daha çok kişi hamiş olsun inşallahhh:CüvCüv:
şebnemim deryam hamişim canlarımmmma.s.
asiyem bebişin sana tutunuyor onun lekesidir inşallah canımmmmm:nazar:
esmam hamişim nasılsınnnnnnn:1hug:
deryam hamişim esmam demiş yeterince bana gerek kalmamış ama biliyon dimi yeğenime zararlı en ufak bi hareketinde karşında bizi bulursunnnn neyse sen su içmeye devam et sakızda işe yarar diye duymuştum ama bak sigara içersen kokusunu alırım gelirim yanına ona göreeeeeeeee:eek:klava:
gülşenim hamişimmm sen nasılsın bakammm:nazar:
nazmiyem güle güle gitsin sağlıcakla gelsin inşallahhhh:a015:
rahelim sendin oklavamı isteyen dimi karıştırmayam şimdi yaaaaa kardeşim kime diyoz bizzzzz kartı görene kadar hamişsinnnnn kartı görürsen de üstüne görüyosun işte o kadarrrrrr:eek:klava:
mervem bunlar senin içinde geçerli tabiiiii:kahve:
nasipim nerelerde yaaaaaaaaa
tuğbam dilekim çağlam badegülüm nesram seherjik my life sizlere de günaydınnnn ya bide bendim uykucu hani bu topikin gerisiiiiiiiii:roflol:

günaydın kızlarrrrr yeni haftamız hayırlı olsun bu hafta daha çok kişi hamiş olsun inşallahhh:CüvCüv:
şebnemim deryam hamişim canlarımmmma.s.
asiyem bebişin sana tutunuyor onun lekesidir inşallah canımmmmm:nazar:
esmam hamişim nasılsınnnnnnn:1hug:
deryam hamişim esmam demiş yeterince bana gerek kalmamış ama biliyon dimi yeğenime zararlı en ufak bi hareketinde karşında bizi bulursunnnn neyse sen su içmeye devam et sakızda işe yarar diye duymuştum ama bak sigara içersen kokusunu alırım gelirim yanına ona göreeeeeeeee:eek:klava:
gülşenim hamişimmm sen nasılsın bakammm:nazar:
bizzzzz kartı görene kadar hamişsinnnnn kartı görürsen de üstüne görüyosun işte o kadarrrrrr:eek:klava:
mervem bunlar senin içinde geçerli tabiiiii:kahve:
nasipim nerelerde yaaaaaaaaa
tuğbam dilekim çağlam badegülüm nesram seherjik my life sizlere de günaydınnnn ya bide bendim uykucu hani bu topikin gerisiiiiiiiii:roflol:

sanada günaydın canım bu ne enerjı böyle massallah:nazar:

gülşenim anlatmadın kocana haberi nasıl verdiğini anlatmıcakmısın
yada ben mi kaçırdım geçmişi okumama rağmen

anlatmadım şebnemcim....aslında doğaçlama gelişti desem yeridir....cuma günü kuaföre uğradım ve dönüşte yolda buluşup alışveriş yapacaktık.....markete girergirmez şortunun cebine testi koydum.....elini cebine atıp testi aldı ve eee pozitif bu gülşen dedi.....sonra market içinde deli ilan etmişlerdir herhalde bizi.....3 dakika alışveriş yaptık 20 kere sarıldık:roflol:

selam arkadaşlar yeni hamişlerin hepsini tebrik ederim darısı olamayanların başına benim bu ayda olmadı yeni tarihimi vermek için yazıyorum ama sizleri günlük takip ediyorum yeni tarihim 20 ağustos inş bu ay olurrr .....senağlama :a015:

Nasipcim Ayşecim hoşgeldiniz canlarım
ayşecim inşallah yerleşmedendir Allah yardımcımız olur.

Gülşen eşin gerçekten şok olmuştur ne süpris ama

sanada günaydın canım bu ne enerjı böyle massallah:nazar:
canımsınnnnnnna.s.
kıııı nezaman geldiiiz
anam giremiyom siteye
ayy biraz önce çaman yeim şimdide o beni yiyor
niye giremiyon kız:uhm:neyse çaman dediğin şu bizim acıka sanırsam canım çekti yahuuuu olsada yesekkkkkkk:icecream:
anlatmadım şebnemcim....aslında doğaçlama gelişti desem yeridir....cuma günü kuaföre uğradım ve dönüşte yolda buluşup alışveriş yapacaktık.....markete girergirmez şortunun cebine testi koydum.....elini cebine atıp testi aldı ve eee pozitif bu gülşen dedi.....sonra market içinde deli ilan etmişlerdir herhalde bizi.....3 dakika alışveriş yaptık 20 kere sarıldık
canımmmm öyle delilik hepimizin başınaaaaa:içelim:
selam arkadaşlar yeni hamişlerin hepsini tebrik ederim darısı olamayanların başına benim bu ayda olmadı yeni tarihimi vermek için yazıyorum ama sizleri günlük takip ediyorum yeni tarihim 20 ağustos inş bu ay olurrr .....senağlama :a015:
kız takip etmekle olmaz ara sıra ceeeee de bak arada unutmuşuz seniiia.s.hem ne diyoruz biz burası umut sayfası umut hep var herşeye rağmen varrrrrrr kırmızılar gelsede üstüne görüyoz 9 ay değilde 10 11 ay ama daha uzun değil inşallah hamişlik yaşıyoz bizzzzzzzzz:CüvCüv:
Nasipcim Ayşecim hoşgeldiniz canlarım
ayşecim inşallah yerleşmedendir Allah yardımcımız olur.
hoşbulduk canımmmm herşey gönlünce olur inşallahhhh:nazar:

hoşgeldinn şebnemcimm yapmadım canım test henüz bugün alırım belki duruma göre.. yok ben sanmıyorum hamiş olan biri hiç mi belirti yaşamaz:))
kız kimdoğru düzgün belirti yaşadı allah aşkına sen yok dediğin için fazla belirti yaşamıyorsun

Canım ilk gördüğümüzde ultrasonu genelde 1 aylık diyoruz genel bişey dedi. Önümüzdeki ay kontrolünde sana tam ayını söleriz dedi canım 23 ağustosta gitcem o zaman söleyecekmiş. O zaman bebek daha belirgin oluyo kesin ayını söleyebiliyoruz dedi.
canım 23 ağustos çok geç değilmi en son ne zaman gittin sen ben 22sinde gittim dr. 19da gel dedi dayanamayıp erken gitmeyi planlıyorum ben

slm kızlar ben geldim nasılsınız???

hoşgeldin canımmmmmmmm

kız kimdoğru düzgün belirti yaşadı allah aşkına sen yok dediğin için fazla belirti yaşamıyorsun

canım 23 ağustos çok geç değilmi en son ne zaman gittin sen ben 22sinde gittim dr. 19da gel dedi dayanamayıp erken gitmeyi planlıyorum ben

19 TEMMUZDA GİTTİM CANIM BİR AY SONRA GEL DEDİ 19 UNUN HAFTASI 23 AĞUZTOS OLUYOR BEN 16 SINDA GİDİM DİYORUM AMA BAKALIM 9 AĞUSTOS TA YENGEMİN KONTROLÜ VAR O ZAMAN AKLIMDA KALANLARI SORCAM BENDE GİTCEM NE DERSE ONA GÖRE 16 SI VEYA 23 Ü ONA GÖRE GİDECEĞİM.PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM DOKTORUN YANİ. AYNI DOKTORA GİTTİĞİMİZ İÇİN YENGEMLE ONUNLA GİDİP SORCAM BAKALIM....

yani esmam hamiş diyom hamişliğine veriyom hani bana selammmmmmmmlülülülülülü
küsecem şimdi yeğenim üzülür diye onun hatrına küsmüyom kız hani bennnnnnn:eek:klava::eek:klava:

X