Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

doğrudur.eskiler yapıyomuşturda.biz tutturamadık galiba neyin çöktüğü falan .kafamız karıştıkafamçokkarıştı.ya millet kazra hamile kalıyo.nasıl oluyo bu iş walla anlamadım:1shok:eek:kadar uğraş yumurta olgunlaştır,çatlat gerisini yap ama tık yok.CADIARZU

kız kimmiş bu kazarra kalanlar benmi yoksam
evet haklısın kazara yanlışlık yaptı eşim
bak şimdi hamileyim
ama kasığım çok ağrıyor
sağ taraf
umarım isteyen herkesin bebeişleri olur

kız kimmiş bu kazarra kalanlar benmi yoksam
evet haklısın kazara yanlışlık yaptı eşim
bak şimdi hamileyim
ama kasığım çok ağrıyor
sağ taraf
umarım isteyen herkesin bebeişleri olur

hakkaten sen sadece 1kere mi korunmadan hamile kaldın

canım bende 2 temmuzda oldum ve 28 günde bir olurum ve ayın 30 unda bekliyorum reglimi yanlış hesapmmı yaptım acaba?

doğru cnm 30 aslında ben 2günde kendimden koydum şimdi hatırladım..geçen aylarda 2-3 gün sonra gelmişti ondan hep 1 ağustos die düşündüm
sendede hiçbir belirti yok değil mi?

kızlar sağ kasığıma sancı giriyor normailmi sizce

deryacım hayırlı olsun sana demiştim sen hamilesin diye sağlıkla gelsin:)))
sancı normal daha da artabilir...hamile miyim şüphesi duymadan ağrı çekmek daha çekilir:)))
senin belirtilerin ne zaman başladı adet dönemine yakın zamanda mı biraz bahsetsen..

kızlar hepinize günaydın......bekleyenlere rabbim sabır ve bebiş versin....
derya seninde gözünaydın....allah sağ salim kucağına almayı nasip eder inşallah......

Esmacım sana bişey sorcam bana doktorum elevit ve ferrum forte verdi . Bu ilaçlar sende kullanıyormusun?
ben dr. değiştireceğim bana sadece folik asit verdi bide bulantı elevit en iyisi kuzenim kullanıyo
teşekkürler canım
kız esma geldi burda hatta ilk fırçamıda attı
nasiple ayse yok hadi ayse geç giriyorda nasip nerde ya
sana sigara içiyon diye kızdım devam et gelir oraya saçını başını yolarım bide eşine kızdım ona zaten hep kıızıyorumda
esma kalp kalbe karşı bak bende seni sordum:))
saol canım pazartesi sabahları yoğun oluyorum o yüzden günaydın dedim kaçtım
evet sadece birkez
oda adetim bittikten 3 gün sonra olmuştu başka değil
Kötü KazenKötü Kazen

canım son adet tarihini vered yapam takvimini

deryacım hayırlı olsun sana demiştim sen hamilesin diye sağlıkla gelsin:)))
sancı normal daha da artabilir...hamile miyim şüphesi duymadan ağrı çekmek daha çekilir:)))
senin belirtilerin ne zaman başladı adet dönemine yakın zamanda mı biraz bahsetsen..

ya aslında ilk önce göğüslerimde hissettim adetime 1 hafta felan kala sürekli ağrıyor ve kaşınıordu merdivenden tutarak iniyordum
kasık ağrım vardı
idrarın rengi ve kokusu değişmişti
bide ben nezaman adetim yaklaşsa canım acayip derecede tatlı ister oda yoktu
adet ağrılarıda vardı günü geldiğnde benimki iç sekmez
ama test yapınca gitti meğer benim o ağrılar psikolojikmiş

işte böyle

mrb kıssslarrr..
benimde bu ay 3 deneme ayın 9 agustos adet günüm stres yapmıcam diyorum ama elimde degil rüyalarıma bile giriyo. hamilelik belirtileri nezaman başlıyo acaba eger bu ay olduysa 1 haftalık falan olması lazım ama hiçbişey hissetmiyorum ....:KK43:((

ben dr. değiştireceğim bana sadece folik asit verdi bide bulantı elevit en iyisi kuzenim kullanıyo

sana sigara içiyon diye kızdım devam et gelir oraya saçını başını yolarım bide eşine kızdım ona zaten hep kıızıyorumda

saol canım pazartesi sabahları yoğun oluyorum o yüzden günaydın dedim kaçtım

canım son adet tarihini vered yapam takvimini

25 haziran 2008
ahanda bu
kız içmiycem sigara kafaya pis taktım canım istedikçe su içiyorum
hep derdim inşallah hamile kaldığımda sigaradan tiksinirim diye ama yok
iç-miy-cem

içme tabi kızım bende hamiş olayım bırakcaammm..
gülşenim hoşgeldinn nasılsın ?

benim merak ettiğim kasık ağrısı adet olcağın ki gibi mi farklı mı şimdi bende bir ağrılar var ama eminim psiklojiktir. anlatayım sizin yorumlarınızı bekliyorum. arada böle sancı gibi girio sanki bıçak saplanır gibi bazen bacağımada vuruyoor. onun dışında ne göğsümde değişiklik var hatta adet zamanı sancır ama o da yok..

benim merak ettiğim kasık ağrısı adet olcağın ki gibi mi farklı mı şimdi bende bir ağrılar var ama eminim psiklojiktir. anlatayım sizin yorumlarınızı bekliyorum. arada böle sancı gibi girio sanki bıçak saplanır gibi bazen bacağımada vuruyoor. onun dışında ne göğsümde değişiklik var hatta adet zamanı sancır ama o da yok..

benim ağrılar aynı şekil seninkilerle işte

X