Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya esma bide su takvimi yanlış yaptım heralde benim için yapabilirmisin
ya buarada nasip ayse merve nerde bunlar

günaydın arkadaşlarımmmmmmm...
deryacım çok sevindimmm allah analı babalı büyütsün inş..
emelcim üzülme cnm arkandayım bende adet olcam gibi bakalım..
esmaa nerde en erken gelirdi

teşekkürler canım
kız esma geldi burda hatta ilk fırçamıda attı
nasiple ayse yok hadi ayse geç giriyorda nasip nerde ya

Esmacım sana bişey sorcam bana doktorum elevit ve ferrum forte verdi . Bu ilaçlar sende kullanıyormusun?

günaydın canımm..Sorma cuma gününden beri lekelenmelerim var..Üstüne görüyorum diyeceğim ama:roflol: Artık ne düşüneceğimi bende bilmiyorum..Daha dur bakalım sende gelen giden yok..Ben bu ayı es geçtim inşallah sen hemişsindir..:CüvCüv:

kızlar dün limon testini yaptım herşey dibe çöktü hiç birşey kalmadı yüzeyde ve idrar berraklaştı kaparcık tortu falan kalmadı bende

kızlar dün limon testini yaptım herşey dibe çöktü hiç birşey kalmadı yüzeyde ve idrar berraklaştı kaparcık tortu falan kalmadı bende

alla bu limon testi insanın aklını karıştıyor
en iyisimi al 2 ytlye bir test yap kurtul
çöktümü çökmedimi
insanın kafası karısıyor
aaaaa uykum geldi:CüvCüv:

günaydın canımm..Sorma cuma gününden beri lekelenmelerim var..Üstüne görüyorum diyeceğim ama:roflol: Artık ne düşüneceğimi bende bilmiyorum..Daha dur bakalım sende gelen giden yok..Ben bu ayı es geçtim inşallah sen hemişsindir..:CüvCüv:

olabilir kız gülme belkide üstüne görüyosundur :teytey:

ben aslında bırakcam düşünmeyi diyorum ama olmuo en ufak birşeyde ağrıda ay acaba mı diorum kısmet hakkaten ya cumaya kadar bıraktım kendi haline az kaldı nasılsa olursa olur amann :kahve: düşün düşün kafam patladı.

günaydın kızlar selam herkeze nabersiniz bekleyenler durumlar nasıl ya bu limon testi bana cazip gelmiyo bide hani limon nimet sonuçta idrara sıkmak tuhafıma gidiyor umarım bekleyen herkez hamiş olur.

olabilir kız gülme belkide üstüne görüyosundur :teytey:

ben aslında bırakcam düşünmeyi diyorum ama olmuo en ufak birşeyde ağrıda ay acaba mı diorum kısmet hakkaten ya cumaya kadar bıraktım kendi haline az kaldı nasılsa olursa olur amann :kahve: düşün düşün kafam patladı.

düşünmeden edemiyoruz haklısın..Ama ne zaman kırmızı kartı görüyoruz o zaman biraz daha rahatlıyoruz..Senın takvimde regl yarın gözüküyor ama? Yarında olmazsan umutlar artacak...:teytey:
Nesra cım limon konusunda haklısın ama eskiler yapıyormuş bunu.ne yapsınlar eskiden test mi varmış.. Hatta buğday ve arpa ile test yaparlarmış..

benimde 4 gün aynen hiçbir belirti yok:roflol:

benim bugün regli günüm ama sabah tan beri acayip midem ekşiyor ve bulanıyor sabahta kustum 10 dk bir lavaboya gidiyorum bişey var mı diye offff ya beklemek ne kötü bide belim çok ağrıyor kızlar inşallah hepimiz hamişiz:nazar:

düşünmeden edemiyoruz haklısın..Ama ne zaman kırmızı kartı görüyoruz o zaman biraz daha rahatlıyoruz..Senın takvimde regl yarın gözüküyor ama? Yarında olmazsan umutlar artacak...:teytey:
Nesra cım limon konusunda haklısın ama eskiler yapıyormuş bunu.ne yapsınlar eskiden test mi varmış.. Hatta buğday ve arpa ile test yaparlarmış..

ya ben anlamadım o neden öle hesapladı 2 temmuzda oldum 28 günde olurum genelde ben 1 ağustos diye düşünüorum.

X