Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

yok güzelim ilk bundan önce iki kez hamile kaldım karnımda öldü
bu üçüncü
başka çocuğumuz yok

karnında ölenler için cok üzüldüm ama bu inşallah yuvanıza ugur , nese ve bereket getırır inşallah.eşin kacda gelıcek eve nasıl söylemeyı planlıyorsun.Allah yardımcın olsun ve inşiallah umulmadık güzel bir tepkıyle karsılanırsın esin tarafından :teselli:

deryam canım hamişimmmmmmm:nazar:kız inşallah bu bebek hayatında bambaşka bir sayfanın başlangıcı olur eşin insafa gelir seni ve bebişini kucaklar sımsıkı mutluluk yanında olur her daim canımmmmm sakın korkma sıkı sıkı sarıl bebişine eşin inşallah dediğim gibi yola gelir ama gelmezse de takma kafana fazla stres üzüntü bebişi etkiler malum unutma sen güçlü bir kadınsın eşin çok önemli ama bu yaşamın en büyük mucizesine sırtını dönecek kadar duygusuzsa bırak ne hali varsa görsün sana bebişin yeter de artar bile Allah bir daha bebişini senden ayırmasın canımmmmmmm:nazar::CüvCüv::nazar::emir_bebek::nazar:

karnında ölenler için cok üzüldüm ama bu inşallah yuvanıza ugur , nese ve bereket getırır inşallah.eşin kacda gelıcek eve nasıl söylemeyı planlıyorsun.Allah yardımcın olsun ve inşiallah umulmadık güzel bir tepkıyle karsılanırsın esin tarafından :teselli:

vallahi bugün söylemeyi düşünmüyorum çünkü kenddimi hazır hissetmiyorum

deryam canım hamişimmmmmmm:nazar:kız inşallah bu bebek hayatında bambaşka bir sayfanın başlangıcı olur eşin insafa gelir seni ve bebişini kucaklar sımsıkı mutluluk yanında olur her daim canımmmmm sakın korkma sıkı sıkı sarıl bebişine eşin inşallah dediğim gibi yola gelir ama gelmezse de takma kafana fazla stres üzüntü bebişi etkiler malum unutma sen güçlü bir kadınsın eşin çok önemli ama bu yaşamın en büyük mucizesine sırtını dönecek kadar duygusuzsa bırak ne hali varsa görsün sana bebişin yeter de artar bile Allah bir daha bebişini senden ayırmasın canımmmmmmm:nazar::CüvCüv::nazar::emir_bebek::nazar:

canım arkadasım çok sağol
ya keşke suan hemen onunla paylasabilsem benişmle sevinse
hayal kursa
ama biliyorumki çok ters karsılayacak
yine uykularımı zehir edecek

canım arkadasım çok sağol
ya keşke suan hemen onunla paylasabilsem benişmle sevinse
hayal kursa
ama biliyorumki çok ters karsılayacak
yine uykularımı zehir edecek

sakın canım ne dese desin sakın moralini bozma üzülme bak üzüntüden bile bebek düşebiliyormuş sen sadece bebişine odaklan dedim ya inşallah düşündüğün gibi olmaz ama eğer olursa da sen sadece bebişi düşün bırak onu ne hali varsa görsün eğer bu habere sevinemiyorsa baba olmayıda haketmiyo demektir ama sen anne olmayı hakediyorsun canım bunu elinden almasına sakın izin vermeee:teselli:

sakın canım ne dese desin sakın moralini bozma üzülme bak üzüntüden bile bebek düşebiliyormuş sen sadece bebişine odaklan dedim ya inşallah düşündüğün gibi olmaz ama eğer olursa da sen sadece bebişi düşün bırak onu ne hali varsa görsün eğer bu habere sevinemiyorsa baba olmayıda haketmiyo demektir ama sen anne olmayı hakediyorsun canım bunu elinden almasına sakın izin vermeee:teselli:
vallahi hele şimdi
bikaç gün söylemeyeceğim
hele biraz suyuna gideyim
iki gündür çok asabi
şimdi söylersem hayatta kabul etmez
ay allahım yine basladı o günler

neolurdu ya şimdi güzel karsılasaydı tamam olsun deseydi
ama yok işte yok

aaa ama sen kendıne eziyet edıyosun suan,sonucda bı bebek varsa ortada onu senın karnına leylekler bırakmadı,kocan bıraktı.okadar istemıyodu madem yada hazır degıldı iyice alsaymıstı önlemini.bu senın sucunmus gıbı davranma bence,çünkü senın sucun degıl,

neolurdu ya şimdi güzel karsılasaydı tamam olsun deseydi
ama yok işte yok

canım hemen kötü olanı düşünme bence bakarsın hiç ummadığın bir tepki verir senden çok sevinir bu habere hele dur hemen içini karartma böyle ama bak alacam sonunda oklavamı elimeeee hamiş mamiş demeyecem amaaaaa:CüvCüv::CüvCüv:
kime diyom ben ya kardeşimmmmm inşallah herşey güzel olur ama olmazsa da no stres o kadarrrrrrr bebişi düşün sen koyver gerisini bak demedi deme ahanda geliyo oklavaaaaa:eek:klava::eek:klava:

canım hemen kötü olanı düşünme bence bakarsın hiç ummadığın bir tepki verir senden çok sevinir bu habere hele dur hemen içini karartma böyle ama bak alacam sonunda oklavamı elimeeee hamiş mamiş demeyecem amaaaaa:CüvCüv::CüvCüv:
kime diyom ben ya kardeşimmmmm inşallah herşey güzel olur ama olmazsa da no stres o kadarrrrrrr bebişi düşün sen koyver gerisini bak demedi deme ahanda geliyo oklavaaaaa:eek:klava::eek:klava:

canım ya çok tatlısın

umut bence sen kendini umutsuzluğa atan bir bünyeye sahipsin iyi düşün arkadaşım hemen vahlanma hem bu vahlanacak bir olaymı Allah ne zaman isterse o zaman verecek senin yada kocanın istemesine bağlı değil mantıklı düşünün lütfen belkide umduğundan daha güzel sonuçlarla karşılaşacaksın belkide eşin hiç ummadığın şekilde kucaklayacak seni tersi bile olsa senin diyeceğin tek şey var seni beni yaratan Allah veren o benim bunda ne günahım olabilirki diyeceksin???ben şimdi ne yapacam diye bir şey söz konusu olabilirmi bir kere herşeyden öte kendine bir sor ben bu bebeği istiyormuyum diye eğer istiyorsan sorun çözülmüştür arkadaşım umarım vermek istediğim mesajı almışsındır tekrar tebrikler tatlım

derya canımmmmmmmmmm yeni geldim çok sevindim geçmişe daha bakamadım okuyayım kocan ne demiş öğreneyimm. ama ne derse desin allah sana bebişini bağışlasın..

selam kızlar gecmısı okuyamadım bugun neler oldu bıttı bılmıyom
ben bugun doktora gıttım keseyı gorduk cok şükür ama sıyrılma var dedi doktor düşük tehlikem varmısşş..ilaç verdı ve bu 3 hafta cok onemlı cok dıkkat et dedı.kızlar dualarınıza cokk ıhtıyacım var ..allahım verdı sevındırdı alıp uzmesın bızıı...bugun ızıne ayrıldım tatıle gıdıyoruz ozel arabımızla gıttıgımız ıcın sorun olmaz dedı doktor oteldede hep yatıcamm ...bırhafta yokum yanııı..
sizleri cokk özleyecemmm umarım geldıgımde guzel haberler alırım sızden kendınıze ıyı bakın öpüyoruzzz sizi teyzeleriii...

kızlar hepinize günaydın.......Derya cım tebrik ederim..Gözün aydın..:))))) Umarım eşinde çok sevinecektir.ben buna inanıyorum...
Nazmiye cim sende moralini yüksek tut Allahın izniyle hiçbirşey olmayacak bebeğine...İyi tatiller canım kendine dikkat et..
Yarın grüşürüz kızlar hepiniziöpüyorum

Kızlar günaydın Deryacım çok tebrik ederim canım seni. Takma kafana şu kocanı ya Allah sana bi hediye vermiş hediyenin keyfini çıkar kocanda düzelir merak etme .Çok sevindim senin için ama ben sana hamişsin diye demiştim de mi ...

Allah kucağına da sağlığıyla almayı nasip etsin canım...

deryacım allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin umarım sorunsuz bi hamilelik geçirisin darısı bizlerin başına inşallah aminnn

X