Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

daha 1 hafta var:)
benim beklenen doğum tarihim 4 ağustostu, inşallah o tarihte hamile olduğumu öğreniriim :teytey:
bari hamile olayım yaaww.
senin ne durumda canım?

walla inşallah hamilesin canı gönülden dilerim... emekler boşa gidince çok sinirim bozuluyor
benim bu ay bilinçli ilk deneme olacak yani doğru zamanlama ile bu ay denedik reglimi 5-6 ağustos gb bekliyorum beni asıl sıkan,26 günde olduğum reglim geçen ay 30 günde geldi bu ay da böyle bir sarkma yaşar mıyım yoksa eski periyoda mı döner bilmiyorum zamanda kayma olunca fda regli zamanım gecikirse ümitlenmek istemiyorum
fisfisfis

walla inşallah hamilesin canı gönülden dilerim... emekler boşa gidince çok sinirim bozuluyor
benim bu ay bilinçli ilk deneme olacak yani doğru zamanlama ile bu ay denedik reglimi 5-6 ağustos gb bekliyorum beni asıl sıkan,26 günde olduğum reglim geçen ay 30 günde geldi bu ay da böyle bir sarkma yaşar mıyım yoksa eski periyoda mı döner bilmiyorum zamanda kayma olunca fda regli zamanım gecikirse ümitlenmek istemiyorum
fisfisfis

aaa aynı şeyi bende yaşadım dilekçim.
benimde korunmadan önce 26 günde bir oluyordu korunmayı bırakınca 30 oldu, hatta çok ümitlenmiştim hamileyim diye..
sonra hep 30 oldu benim hiç 26ya dönmedi.
hadi bakalım aynı zamanlarmışız seninle inşallah hepimiz güzel haberi alırız.

aaa aynı şeyi bende yaşadım dilekçim.
benimde korunmadan önce 26 günde bir oluyordu korunmayı bırakınca 30 oldu, hatta çok ümitlenmiştim hamileyim diye..
sonra hep 30 oldu benim hiç 26ya dönmedi.
hadi bakalım aynı zamanlarmışız seninle inşallah hepimiz güzel haberi alırız.

canım ne diyosun 26 ya geri dönmezde 30 devam ederse bugün yumurtlama günüm..demek ...tataaaaakafamçokkarıştı

kızlar yoğun bir misafir trafiğinin ardından aranıza döndüm sonundaaaaa:dance:
gülşenimmmmmmm canım hamişimmmmmmmmmm bak oklavam işe yaramış işte demedimmi sanaaaaa canım Allah sağlıklı sorunsuz hamişlik versin bir nefeste doğurasın sağlıcakla büyütesin torununu sevesin inşallahhhhhhh
şulecim bunlar aynen senin içinde geçerli canımmmmmmmm:nazar::CüvCüv::nazar:
rahelim esmam hamişim deryam canlarımmmmmmmma.s.
diğerlerine yok sormamışsınız beni küstüm sizeeeeeeesenağlama:roflol:
nasipim sende hep bozuk test alıyorsun canım ya ne iş anlamadımmmm canım hamişim benimmmmm:1hug:
valla hepinizi sayamıyacam zaten kimsede yok gibi eskiler hamişler hamişmiyim diyenler üstüne görenlerrrr mucuks
yeniler umudum hala devam ediyo diyenler unutmayın burada kırmızı kartı görene kadar herkez hamişşşşş kırmızı kartı görende büyük ihtimalle üzerine görüyo zaten şekil A:ben:roflol: neyse hoşgeldinizzzzz:1hug:

nasip ayse esma merve nerdesiniz huuuuuu
kız esma basın daha ağrıyormu
başım ağrıyor canımda eve gideceğim birazdan
daha 1 hafta var:)
benim beklenen doğum tarihim 4 ağustostu, inşallah o tarihte hamile olduğumu öğreniriim :teytey:
bari hamile olayım yaaww.
senin ne durumda canım?
beklenen doğum tarihimmmmmmm derkenCADIARZU
kendinize iyi bakın...

evet kızlar kendinize iyi bakın hepinizi öpüyorum bu haftalık bu kadar eve gidince girebilirsem yazarım sizlere öpüyorum siziŞeniz

canım ne diyosun 26 ya geri dönmezde 30 devam ederse bugün yumurtlama günüm..demek ...tataaaaakafamçokkarıştı

aayy cnım yaaa:) bak şimdi bu nasıl hesaplanacak onu bilmiyorum.
benim yumurtlama günümde sancı ağrı arası bişeyler oluyo, anlıyorum ogün yumurtlamam olduğunu.
zaten sağ tarafımda yumurtalığım yok (ameliyatla alındı), hep soldan yumurtluyorum ve sol tarafım ağrıyor, ama sen nasıl hesaplıcan onu bilmiyorum. en sağlıklısı sanırsam 9-16 günler arası gün aşırı ilişki:)

esmacım 6 aylık erken doğumla kaybettim bebeğimi 3 ay önce.
eğer devam etseydi hamileliğim şimdi 38 haftalıktım ve 4 ağustos beklenen doğum tarihi idi..
bende diyorumki bari ağustosta hamile olduğumu öğreneyim yerimseniben

aa cok gecmıs olsun canım sendemı bebegını kaybettın.inşallah Allah gönlüne göre verır ve agustosta bebek haberını alırsın canım

X