Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

vallla insan sinirden meraktan olsamda rahatlasam diyor
senin kaçgün varki

benım daha 3 günüm var normalde Derya cım.. Ama gecen ayda böyle erken oldum..Daha doğrusu lekelenmeler erken başlıyor..Benım bu ayda ümidim yok 1-2 güne kadar olurum..Zaten bu iş böyle olmayacak eşimi ikna edebilirsem doktora erken gitmeyi düşünüyorum..Biz beceremiyeceğiz bu işi..Bari doktor amcalar yapsında yaşım daha fazla ilerlemesin...Çocuk bana anneanne felan diyecek yoksa böyle giderse:roflol:

yok gülüm yapmadım limon testi yaptım gene yüzdü namussuzlar:roflol:
kız belkide yerleşme lekelenmen dur bakalım 2,3 güne kadar gerisi gelmezse inş. gelmezz sende yaparsın test nasiptede oldu lekelenme.. buarada bende hiç adet belirtiside yok işin garibi:bbo:

:CüvCüv:hamişsin:CüvCüv:hamişimm unutmaa

Valla benimkilerde yüzüyor..Tortulara taş mı bağlasaydık acabananiknanik:roflol: Benimki yerleşme felan değil düpedüz ben geliyorum ümidi kes yola devam et diyor...Ama senınki daha umutverici adet belirtin bile yok..Sen hamişsin bu iş tamam...

emelcim olur mu kız öle şey tabi gidin doktora bakalım ne dicek bende buay tutmazsa ki öle gibi önümüzdeki ay gülşen metodunu denicem sonrada olmazsa allah korusun doktora gideriz

sen nezaman yaptın düşüğü belli bir zaman beklemen gerekmiyormu

daha dün kürtaj oldum senağlamasenağlama haftaya doktoraa gıdınce nekadar beklemem gerektıgını konusacagım.ama aldıgım duyumlara gore 10 haftalıktan öncekı düşüklerde rahım daha cabuk toparlıyomus kendını sadece 1 ay bekleyenler var.10.haftadan sonra bebek olusmaya basladıgı ıcın bazılarındaA 3ay baklemek gerekebılıyormus.

kız belirti olmamasıda kötü ya kıştlar geri döndüyse die korkuom:KK43: inş. cnm gelmez gerisi yaa emelcimm..

cnm idrarını bir tasa koyuyosun üzerine limon sıkıosun ve baloncuklar yüzeyde değilde dibe çökmesi gerekiomuş eğer hamişsen ama ben hiç öle görmedim

yav bunlar hangi baloncuklar
bir elimde bardak bir elimde limon wc nin yolunu tutmaktan bıktım zaten llimonun kilosu olmuş 4 ytl

inan çok haklısın canım...benım arkadaşım gerdek gecesi kaldı:roflol: Bende aylardır deniyorum günleri kaçırmıyorum ama tıkk yoklülülülülülü Allah vermeyince olmuyor işre gerisi boş bence de...

:eek: walla bugün kısmetse son denemeyi yapıcazbu ay için canım ..ben dün gece artık yazmaya başladım bu ovulasyon hesabına göre yumurtlama haftası içinde hangi günler birlikte hangi günü yumurtlama olarak gösteriyo not düşmeye başladım ..bizim bu ay korunmadığımız 2.ay geçen ay sanırım yumurtlamayı kaçırdım.eşim..şaşkın sanıyordu ki yumurtlama döneminde hemen tutabilir bu kadar meşakatlimiymiş bu iş diyor ....:)) bakalım eğer tutarsa haftaya bazı belirtiler olur 5 ağustos regli tarihime geliyor şaşmazsa..:)
yengem 6 yıl hapla korundu hamile kalmayı planlamadan 6 ay önce bıraktı ama 3 ay denedi tutturamadı rahim anca kendine geliyormuş falan...reglisi 4 gün geçtikten sonra kan testi ile öğrendi sonucu ..regl tarihime 3-4 gün kala sanki regl olucakmışım gibi kasıklarımda ve belimde ağrı oluyordu ama regl ağrısından bile fazlaydı sancısı diyor..

yaaa kızlar limon alacağınıza gidip test yapsanıza...Zaten bende anlamadım tortumu baloncuk mu? Derya hadi bizi geç daha günümüz gelmedi. sen hala ne diye bekliyorsun git bi test al sende kurtul bizde..Meraktan çatlayacağımıza olan teste olsun :)))))))
Mervecim kalbimden gecen keşke gerçek olsa...Hani farklıymış hissedermişsin ya ben birşey hissedemiyorum..Sadece düşününce kalbime ince bir sızı gelip saplanıyor..acısı yaş olup akıyor...
Neyse Allah kısmet etmezse yapacak birşeyim yok...

:eek: walla bugün kısmetse son denemeyi yapıcazbu ay için canım ..ben dün gece artık yazmaya başladım bu ovulasyon hesabına göre yumurtlama haftası içinde hangi günler birlikte hangi günü yumurtlama olarak gösteriyo not düşmeye başladım ..bizim bu ay korunmadığımız 2.ay geçen ay sanırım yumurtlamayı kaçırdım.eşim..şaşkın sanıyordu ki yumurtlama döneminde hemen tutabilir bu kadar meşakatlimiymiş bu iş diyor ....:)) bakalım eğer tutarsa haftaya bazı belirtiler olur 5 ağustos regli tarihime geliyor şaşmazsa..:)
yengem 6 yıl hapla korundu hamile kalmayı planlamadan 6 ay önce bıraktı ama 3 ay denedi tutturamadı rahim anca kendine geliyormuş falan...reglisi 4 gün geçtikten sonra kan testi ile öğrendi sonucu ..regl tarihime 3-4 gün kala sanki regl olucakmışım gibi kasıklarımda ve belimde ağrı oluyordu ama regl ağrısından bile fazlaydı sancısı diyor..

haa..bir de kendisi ebe-hemşiredir..sordum ne kadar sıklıkla birlikte olmak gerekir hani gün aşırı mı diye..walla doktoru ona demişki yumurtalama haftanda hergün birlikte olmaya çalışın ..çok zor bi iş...ama günü kaçırmamak iiçn gerekliydi dedi..o ay tutturmuşlar
...çok çalışmak gerek çokk...:sm_confused:

haa..bir de kendisi ebe-hemşiredir..sordum ne kadar sıklıkla birlikte olmak gerekir hani gün aşırı mı diye..walla doktoru ona demişki yumurtalama haftanda hergün birlikte olmaya çalışın ..çok zor bi iş...ama günü kaçırmamak iiçn gerekliydi dedi..o ay tutturmuşlar
...çok çalışmak gerek çokk...:sm_confused:

canım geçtiğimiz ayları tamam saymıyorum ama inan ben 2 aydır sürekli çalışıyorum...:roflol: ama olmayınca olmuyor işte... Çalışanın görür derler ama beni es geçiyor nedensenaniknanik

yaaa kızlar limon alacağınıza gidip test yapsanıza...Zaten bende anlamadım tortumu baloncuk mu? Derya hadi bizi geç daha günümüz gelmedi. sen hala ne diye bekliyorsun git bi test al sende kurtul bizde..Meraktan çatlayacağımıza olan teste olsun :)))))))
Mervecim kalbimden gecen keşke gerçek olsa...Hani farklıymış hissedermişsin ya ben birşey hissedemiyorum..Sadece düşününce kalbime ince bir sızı gelip saplanıyor..acısı yaş olup akıyor...

kız birinden istedim alacak bugün bir arkadasımdan çarsı bize uzak gidemem
mecburan bekleyeceğim
o arkadasımda daha yatıyormuş pislığ
bekleyeceğim
ay test yapsamda adet olsam artık
hem belim ağrıyor hem midem bulanıyor bende kendimden bir halt anladıysam bu ay arap olim

emelim doğru diyorsun allah yazmışsa zaten kimse bozamaz bizde dua etmekten başka bişi yapamıyoruz.. senin miydi kayınvaliden sorun sendedir diyen allahım onu utandırsında olsun bebeğinn inşş..

canım geçtiğimiz ayları tamam saymıyorum ama inan ben 2 aydır sürekli çalışıyorum...:roflol: ama olmayınca olmuyor işte... Çalışanın görür derler ama beni es geçiyor nedensenaniknanik

emel sana bir tavsiye canım yumurtlama gününe kadar eşinle beraber olma onun spermleri güçlensin tam yumurtlama günlerinde 2 günde 1 beraber ol sperm kalitesi artmış olur eşinin değerleri düşüktü yalnış hatırlamıyorsam zaten sperm 72 saat yaşıyor tabi yinede sen bilirsin benimki tavsiye

günaydıın herkeseee...
minik kelebek çok geçmiş olsun canım benim, inşallah dr'un iyi haberler verir sana ve umutla başlarsın çalışmalara..
umutyaren Allah gönlüne versin canımcım, inşallah testinin sonucu istediğin gibi çıkar ve ben inanıyorum ki eşin bebek haberini duyunca senden daha çok heveslenecek..
hadi bakalım gelsin güsel haberlr, kart görmeyen herkes hamilee:))

emelim doğru diyorsun allah yazmışsa zaten kimse bozamaz bizde dua etmekten başka bişi yapamıyoruz.. senin miydi kayınvaliden sorun sendedir diyen allahım onu utandırsında olsun bebeğinn inşş..[/QUOTE

evet canım benım kayınvalidemdi..Direk suçlama şeklinde değil yaptığı ama imalı konuştu birkaç kere..Onunda benden çok istediğine eminim..İnşalllah fazla beklemeyiz canım hiçbirimiz..

günaydıın herkeseee...
minik kelebek çok geçmiş olsun canım benim, inşallah dr'un iyi haberler verir sana ve umutla başlarsın çalışmalara..
umutyaren Allah gönlüne versin canımcım, inşallah testinin sonucu istediğin gibi çıkar ve ben inanıyorum ki eşin bebek haberini duyunca senden daha çok heveslenecek..
hadi bakalım gelsin güsel haberlr, kart görmeyen herkes hamilee:))..

X