Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kız derya gelmim oraya kocanı dövmeye milley çocuk ister olmaz seninki kaşınmasınnnn

Esma cım korkma birşey olmaz....Hem merak etme onun yeri gayet rahat...Öyle olmasa bunu sana belli eder merak etme...Aklına kötü şeyler getirme..Bu arada Nasip ne yaptı haberin var mı?
ya gerçi öylede yine ne bileyim allah korusun birşey olursa ne yaparım ben emel
bu arada canım nasipden haberim yok bende merak ediyorum onu

ya gün boyu oturarak çalışıyorum hayatım ama ayakda durunca belim ağrıyo kasıklarımda ağrı falan yok arada nadiren giriyo ama bende bulantı var işde yemek istemiyorum zorlayınca kötü oluyorum bebeğimi besleyemiyorum diye üzülüyorum bakalım ne olacak inş. biter artık bulantılar süprizzzzz

arkadaslar hepinize günaydın benıde aranıza alırmısınız.bende hamiştim ama yeni kaybettim.7 haftalıktı,gelişememiş miniğim.. ama toparladım Allah a şükür enkısa zamanda tekrar bı bebiş istiyorum.bu arada adım tugba,Allah hepimize hayırlı ve saglıklı bebişler versın inşallah

geçmiş olsun hoşgeldin bu arada

kızlar belinize yastık alın otururken
tamam abla

canım inş hamilesindir diyorum ve inş kocn artık akıllanmıştır diyorum
bunalım takılıyorum bu ara çok stresliyim nedenini bilmiyorum (
nedenini ben söyleyeyim sana sen oklava istiyorsun yanılıyormuyumklava:klava:

günaydınnn kızlarrrrr bugün evdeyim ama sizlere günaydın demeden edemedim kahvaltı bile etmedim:)

günaydın güzel dünürüm benim nasılsın bugün ohhhhh ne güzel evdesin yaaaaaaasenağlama

canımm dünürümm valla süperr bugün yiğenim cumaya geliyor ya onun odasını evi temizlemeye gitcem önce kendi evimi temizleyim dedim:)) gülşen yok mu??

merhaba tuğbacım dilek ben..çok geçmiş olsun ...Allah yine nasip eder inşallah...doktor bebeğin gelişimine engel olana bir teşhis koyabildi mi canım? ...:çok üzgünüm:

tuğbacım hoş geldin aramıza öncelikle geçmiş olsun Allah en yakın zamanda o mutluluğu tekrar yaşatır inş. sana ama bu sefer uzun ömür ve sağlıklı
ben esma canım

hepinize tesekkürler Allah kımseye yasatmasın böyle bi acı.buarada memnun oldum arkadaslar,yok cok genel bişi dedı doktor dilek cim.yanı her yüz gebeden 20si düşük yapar dedı.gercı haftaya kontrole gıdıcem ayrıntılı konusuruz heralde

zaten gebeliğin ilk 3 ayı en riskli dönem deniyor..canım neyse artık sen yeni ayları değerlendir..:)

arkadaşlar ben gerçekten anlayamıyorum...kimi aylarca deniyor yumurtlama regl süresi yediğin içtiği herşeyi hesaba katıyor olmuyor kimi gerdek gecesi hamile kalıyor:))))
bu işin gerçekten nasiple çok ilgisi var hiçbir sağlık problemi olmayan birinin bile istediği vakit tutturma şansı nerdeyse yarı yarıya...yani hiç düşünmeden yapsan aman şimdi zamanı değil olmasın desen oluveriyor bazende gözünün içine baktıkça mı sakınıyor...nedir...

Tuğbacım aramıza hoşgeldin ve büyük geçmiş olsun....
Merve test yaptın mı sen? Valla ben hastalanacam sanırım lekelenmem oldu dün gece..Bu ayda erken gelecek sanırım hayırlısı bakalım...

Merve test yaptın mı sen? Valla ben hastalanacam sanırım lekelenmem oldu dün gece..Bu ayda erken gelecek sanırım hayırlısı bakalım...

vallla insan sinirden meraktan olsamda rahatlasam diyor
senin kaçgün varki

inan çok haklısın canım...benım arkadaşım gerdek gecesi kaldı:roflol: Bende aylardır deniyorum günleri kaçırmıyorum ama tıkk yoklülülülülülü Allah vermeyince olmuyor işre gerisi boş bence de...

yok gülüm yapmadım limon testi yaptım gene yüzdü namussuzlar:roflol:
kız belkide yerleşme lekelenmen dur bakalım 2,3 güne kadar gerisi gelmezse inş. gelmezz sende yaparsın test nasiptede oldu lekelenme.. buarada bende hiç adet belirtiside yok işin garibi:bbo:

:CüvCüv:hamişsin:CüvCüv:hamişimm unutmaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…