Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

gülşencimm peki bize azıcık çalışmalarından bahseder misin? kocana söledin mi bide?

Allahım biz hamişlerin dualarını kabul et nerde bebek isteyen kulların varsa onlarıda bizler gibi sevindir yarabbim mübarek cuma günü dualarımızı geri çevirme
bebeklerine kavuşanlarada sağlıkla kucaklarına aldır ve minik meleklerine uzun hayırlı ömürler ver

canım küretaj olalı ne kadar oldu adetlerin düzene girdimi? bende 21 nisanda düşük nedeniyle küretaj olmuştum şimdi istiyoruz gene ama bu ay tutmadı bernimde önceden hemen ilk ay olmuştu korunmayı bırakınca daha kendimi toplayamadım galiba doktor kotrolünden geçiyomusun

o hep sesimizi duyuyor kızlar......rabbim hepimizin yüzüne gülecek.....hep isteyin demez mi? isteyin ki vereyim der.....Yanımda olduğunuz için minnettarım hepinize.......ve günü gelmeyen arkadaşlar test yapmayın bence bekleyin derim......umutsuzluğa düşmemiş olursunuz böylece.....

amin canım herşeyin hayırlısı Allahım duysun sesişmizi bizleri sevindirsin bizlere üzüntü yaşa,tmasın sağlıklı bebişler rahat hamilelikşler nasib etsin amin

yok güzelim doktora gitmiyorum adetlerim düzenli
beimde hemen olurdu
ama nasıl olduysa olmadı
korkuyorum bende
kürtajıda 2 eylülde olmuştum

gülşen cimm canımmm tebrikk ederimmm ayy cokk sevındım valla.allah sag salım kkucagına almayaıda nasıp eder ınsallahhh..süperrr yaa hamişler cogalıyooo hadıı kızlarrr halaya....:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

gunaydınn kızlarrrr herkesee gunaydınn neguzel basladık gune dıymııı...gülşenim sayesındeeee...
aslıcım canım gecmısolsun.hıc kalkma canım uzulme ama ıyıyı dusun hep allahım bebiğşini sana bagıslayacakk..bebişin sana sıkı sıkı tutunacak sakın aksını dusunmeee

şöyle oturup ağlamak istiyorum içimdeki minnoşu düşünüyorum hep allahım onların acılarını yaşatmasın bizlere kızlar şimdiden böleyim bebeğimi kucağıma alsam iyice sulu göz olurum galiba

Evet ya bende öelyim insan çok duygusal oluyo hergün dua ediyorum Allah ıma onu korusun diye..

Gerçekten farklı bir duygu Allah ım herkese nasip etsin....

gülşencimm peki bize azıcık çalışmalarından bahseder misin? kocana söledin mi bide?

canım regl bittikten sonra hergün çalıştık.....yani 48 saat falan ara vermedim.....ve muhtemel yumurtlama tarihinden sonrada 1 kez daha birliktelik oldu ne olur ne olmaz diye.....ve ayaklarımı dikmedim yalnızca 15 dakika yatmışımdır.....kocişime sölemedim.....2 gündür saatte bir arıyor ama soramıyor zavallım....akşama sölicem ama nasıl bilmem

gün aşırı değil diyorsun yani tamam canım ozaman inş. gerek kalmaz birdahaki aya bende öle yaparım :CüvCüv:

canımm süpriiizz düşün bakalımm... vardır bişiler aklındasırnaşık şey

:mymeka:
rumelli hamişmi oldun yoksa kız mrb kızlar ben geldim sabah bi bulantıyla kalktım kasıklarımda agrı vardı ne olabilir acaba karın alt bölgemdede biraz sert bi şişlik var önce yoktu daha dün farkettim hap içiyorum kist için o yüzdenmi bulantı oldu acaba:CüvCüv:sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…