Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

dün gece işten eve gittiğimde saat 9 olmuştu.....herşeyde bir hayır vardır dedim....sabah yine almıcaktım ama dayanamadım işe gelirken aldım.....belki tuhaf gelecek ama insan gerçekten hissediyor kızlar......diğer aylar gibi değildi inanın değildi

canımcım hayırlısı olsun çok sevindim senin adına hemde çok eeeeeeee artık dotora nezaman gidicen canım

Allahım inşallah canım...İnşallah isteyen herkese nasip eder....Sende varmı herhangi belirti?:uhm:

yok kız tık yok adet belirtisi bile yok bende göğüslerim falan acırdı normalde hiçbişi yoksenağlama

sende varmı emel?

günaydın kızlar cumalarınız mübarek olsun gülşencim çokkkkk sevinnnddiiiimmmm allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin nasipcim beni ağustos listesine ekleyebilirsin 22sinea.s.

yok kız tık yok adet belirtisi bile yok bende göğüslerim falan acırdı normalde hiçbişi yoksenağlama

sende varmı emel?

canım sadece kasık ağrım var hasta olacam gibi...Ne göğüs ağrısı ne başka birşey yok..Biz yinede Gülşen ve Esmanın taktiği kullanalım..HAMİŞİZ..:teytey:

kızlar günaydın benim kırmızılar geldi gelecek karın ağrısı girdi
yani maçtan atılmama az kaldı
ve galiba bende bir sorun var yoksa kesin hamile kalırdım ben

maşallah,barekallah........
şükürler olsun canıma can verene......
şükürler olsun anne olma şansını verene......
şükürler olsun yuvama ışık tutana.....
şükürler olsun bu heyecanı yaşatana......
şükürler olsun binlerce......
kızlar çift çizgiyi gördüm.......
5 dakika önce.....
HAMİLEYİMMMM
:teytey::teytey::dance: Allahım ne güzel bir haber bu bugün 2 şokum sabah diğerini okuduğumda yıkılmışdım deli hamiş şimdi neredeyse ağlayacağım şükürler olsun hadi kızlar sıra sizde
kızlar ağlattınız beni ya ay çok tşk ederim size iyiki varsınız ya inş dediğiniz gibidir düngece hep dua ettim bebişim beni bırakma lütfen zaten seni çok bekledim ne olur meleğim babişle bana bunu yapma seni çok seviyor ve çok istiyorum lütfen beni bırakma lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn sana senin varlığına ihtiyacım var

canım meleğin seni bırakmayacak yat dinlen o annesini üzmeye kıyamaz

dur bakalım kartı görmeden ne oluyoruz...Bak pozitif düşünce ile Gülşen hamile:dance:
Merve ile bende hamileyim...kafamçokkarıştı Yani inşallah ...

günaydın deryacım sen daha önceden hamile kalabilmişin bence yoktur bir sorun..

allah korusunn..

selam kızlar rumelili hayırlı olsun Rabbim sağlıklıca kucağına almayı nasib etsin Rabbim bizlerede göstersin (amin)

dur bakalım kartı görmeden ne oluyoruz...Bak pozitif düşünce ile Gülşen hamile:dance:
Merve ile bende hamileyim...kafamçokkarıştı Yani inşallah ...

emel arada benimde karnım ağrır gibi oluo ama adet ağrısı gibide değil ben adını anmak istemedğm kışt kışt ettiklerim geri gelmemiştir inaşşallahh:sm_cool: ondan korkuyorum azıcık:1rolleyes:

:CüvCüv:hamişim :CüvCüv: emel hamiş :CüvCüv:herkess hamişş

allahım bu mübarek cuma günü herkezi hamiş yapsın olanlarınkinide korusun

günaydın deryacım sen daha önceden hamile kalabilmişin bence yoktur bir sorun..

allah korusunn..

işte ondan korkuyorumya
normalde çabuk kalırım
acaba kürtajdan sonra bişeymi oldu diye korkuyorum
ama adet olacam çünkü belim ağrıyor
ama bide göğüslerim ağrıyor onlar ağrımazdı
neyse kocişe kahvaltı verem geliyom

tamam canım korkma bak ben daha önce hiç hamişlik nedir bilmedim ondan bilmiyorum sorun var mı yok mu doktorada gitmedimm..allahım sen duy sesimizi esirgemee yarabbimm bizden..

X