Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kislarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
müjdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
çökmediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hamişsinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Kislarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
müjdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
çökmediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hamişsinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

ciddimisin ? Ayyyy süper haber..:teytey: ben bir daha yapayım bakalım..İnşallah doğrudur yaaa...

aslıcımmm çok sağolasınnnnn bende akşama denicem bir daha bir ümit:)))
aa hakkaten gülşen seninkiler eksiye düşmüş sen nezaman yapcan idrar testini?

gün içinde bende yapacağım aslı cım? Aslında bugün doğruluğunu nasipten öğrenebiliriz. Doktordan gelince durumu yazar..inşallah hamiledir..
Esmaaaaaaaa nasip nerelerde? Haberin yok mu?
nasipin kocişi gelecekti dr. Gitmiştir inş. Yoksa girerdi
mervecim günüm bugün benim...yarında olmazsam kısmetse inşallah...yarın akşam yapıcam

olmayacaksin sen hamişsin inş. Hepiniz hamişsiniz

İNANAMIYORUM ESMA HAMİLESİN DEMEKKK.......:sm_cool:

YA KIZLAR NEDEN HEPİMİZ AYRI AYRI ŞEHİRLERDEYİZKİ KEŞKE BERABER OLABİLSEYDİK NE GÜZEL OLURDU VALLA BURDA YAZARAK BU KADAR EĞLENİYORUZ BERABER OLSAK DAĞITIRDIK İYİCE
SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ:enbuyukkk:

merhabalar kızlar baya kaynatmışız yeni hamişimizi tebrik ederiz darısı hepimize.ben limon testini dün yapamadım misafir vardı geç oldu artık bugün yapacağım inşallah yarın haber veririm size ancak

iyi ne olsun uğraşıyoruz bakalım bugün çalışmalar başlıycam inşallah bu ayolur gerçi hayırlısı bakalım önce rabbim sağlık versin hepimize.......

amin canim en önemliside sağlik zaten sonrada sağlikli uzun ömürlü bebişler iyi çaliş sitres yapma tamammi

süper olurdu esma aynı şehirde olsaydık....göbek tokuşturma bile oynardık

kıslar vallahi yaptık işte çökmedi bende yapıcam tekrar esmacım tebrik ederim demek hamişsin süper :) efet ya keşke aynı şehirlerde olsak ne güzel olurdu eşlerimizi bile tanıştırır takıldırk ay piknikler geziler hepimiz hamiş hamiş gezmelere giderdik aynı doktora giderdik haftasonları veya en ufacık boşluklarda toplanırdık ay ne güsel olrdu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…