Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

varmı kızlarr dibe çökmeyen yok kız kimseden duymadım herkesinki dibe çökmüş:)))

Kızlar günaydınnnnnnnnnnnnnn........
Nesra aramıza hoşgeldin canım ben Emel..
Zuzu sende tatilden hoşgeldin umarım güzel geçmiştir..
Esma cım yeniden tebrik ederim..Ne güzel kalp atışlarınıda duydun artık..Darısı bize..
Nasip nerdesin ? Ayşe sende yoksun?
Merve limon testini yaptın mı?
Gülşen canım sen nasılsın?
Asiye sende iyisin umarım..
Aslı canım moralini yüksek tut bebişin tutunacak sana..
Şebnemm günaydın
unuttuklarım kusura bakmasın hepinize günaydınnn
bu arada ben limon testini yaptım tortular çöktü.Ben şimdi hamliemiyim :)))) gün içinde tekrar yapacağım ama..

günaydın tatlım inş hamişsindir hayrılı olsun bebişin

canım benımde 6 gün var yaptım çöktü? Çökerse hamilesin demek..Ama ne denli doğru henüz onu onaylayamadık..Bu Nasip arkadaşımızın testi..hatta sen imkanın varsa hamile olmayan birine de denet..Bakalım onda ne çıkacak?

günaydın kızlarrrrr herkeseee gunaydınnnn
esmacım canım cok sevındım senın adına mınıcık kalbının atısını duydunnn :)))))
sınemcımm hosgeldınn umarım tatılın ıyı gecmıstırr
nesra aramıza hosgeldın bende nazmıye

varmı kızlarr dibe çökmeyen yok kız kimseden duymadım herkesinki dibe çökmüş:)))

valla canım çevremde kimsede yok yaptıracağım ama? Erkeklere yapsak olur mu ki:roflol:
herkesinki çöküyor herkes hamiş anlamadım ben bu işten:uhm:
Aslıcım canım teşekkür ederim ama henüz birşey yok biliyorsun..Pek sanmıyorum hiç bir belirti yok bende..:eek:

günaydın kızlarrrrr herkeseee gunaydınnnn
esmacım canım cok sevındım senın adına mınıcık kalbının atısını duydunnn :)))))
sınemcımm hosgeldınn umarım tatılın ıyı gecmıstırr
nesra aramıza hosgeldın bende nazmıye

canım günaydın seni unutmuşum..a.s.

canım çok sıkkın ya aklım karışık of yani ya ne yapsam bilmiyorum merak ettim şu limon testini birdaha yapıcam 2sindede aynısı çıkarsa kızlar bu test kesin doğru demektir dur bakalım

aaaaaaaaaa
kıslar be birazdan burdan arkadaşıma yaptırayım bekar yani durun söyleyeyim haızr patronlarda yokken yapsın bari

canım çok sıkkın ya aklım karışık of yani ya ne yapsam bilmiyorum merak ettim şu limon testini birdaha yapıcam 2sindede aynısı çıkarsa kızlar bu test kesin doğru demektir dur bakalım

gün içinde bende yapacağım aslı cım? Aslında bugün doğruluğunu nasipten öğrenebiliriz. Doktordan gelince durumu yazar..İnşallah hamiledir..
Esmaaaaaaaa Nasip nerelerde? Haberin yok mu?

evet inş. nasipten hayırlı haberler alırız kızlar dua edelim nasip için...

kızlarr benim bu çizelge 4gün sonra yaptırtıyor testi anlamadım ki adet tarihim 1 i olması gerek?

kızlarr benim bu çizelge 4gün sonra yaptırtıyor testi anlamadım ki adet tarihim 1 i olması gerek?

adet tarihini 29 olarak gösteriyor mervecim.......onun içinde son 4 gün diyor ama sanırım kan testi için gerekli süre....çümkü benimkide 2 gün önce doldu baksana eksilerdeyim

rahelcim sen bişeyler hissediyomusun?=yani varmı vücudunda bi değişiklik?

yok canım maalesef.. o nedenle ümitli değilim dedim ya.. Sadece kasıklarımda imceden batmalar oluyor. ama onlarda son 3 aydır var..Önceden böyle olmazdı ama..Bakalım 6 günüm kaldı..Allah hepimize hayırlısını versin...a.s.

X