Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

emel yapıyo galiba kıslar ya düşünüyorumda boşuna demiyorlar cennet annelerin ayakları altında diye baksana bebişimiz olsun diye neler yaşıyoruz nelar çekiyoruz hak ediyoruz bu sözü bence

ben çıkıyorum kıslar gerçi kimse kalmadı ama akşama giremem tabloyu yaparsan yarın geçmişe bakıp bulmaya çalışırım canım herkez öpüldü esmacım yarın bebişinle ilgili bilgileri okuruz canım öptüm hepinizi

bencede sıcak çok kötü zor duruyorum canım ben çıkıyorum kusura bakma paydos edicem öptüm bayyyyyyy

ben burdayım kızlar...Elektrikler gitti...Diğer kızlar nerde..Nasip sen yoksun pembekız la konuşalım bari..:))) Oğlunun rumuzu bu muydu yanlış mı hatırladım yoksa?

yaaa bu arada şu takvimi biri bana anlatsın...19 undaki ok ne demek ben anlamadım..Tamam sonunda yumurtalar beni bekliyor onu anladık ama ...:))))))))

kız emel o okun olduğu yer yumurtlama tarihinin olduğu yer çalışmaların hızlancak demek:) bendede bebekler üstüste gelinceydi:)

tamam canım yani geçmiş oluyor değil mi yumurtlama tarihi? 11. gün mü yumurtlamışım yani? Neyse ben zaten hamileyim değil mi? Akşam limon testini de yapayım iyice emin olayım :))))

evet hamişizz kız:) sen 12.günde mi yumurtluyosun mesela ben 14.gün diye hesapladım bak CD:14 yazıyo onun yanındada OD 15/07/08 yani ikimizde aynı gün yumurtlamışız enson sen CD1 yazan 04/07/08 adet tarihin AF due 29/07 gözüküo ama ben ağustos 1 diye bekliorum adetimi seninde 29/07 gözüküo

kızlar hepinize iyi akşamlar ben kaçar...yarın bugünkünden daha güzel haberler alırız inşallahh... hepinizi öpüyorummmmmm....Herkese bol şans..Her konuda :))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…