Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

emelcim bende bugün seni sordum nasılsın naptın bulantıların mı kötüleşti

emelcim bende bugün seni sordum nasılsın naptın bulantıların mı kötüleşti

hafta sonu yattık çıktık canım inan 3 kg verdim sadece ekmek yiyebiliyorum birde soda içiyorum çok zorlarsam karpuz ve üzüm başka birşey yok hepsini çıkarıyorum ya durumum o kadar kötükü duş almak bile miğdemi bulandırıyor

Kizlar ben geldim ve çok kötüyüm

hayırdır güzel hamişim benim niye kötüsün yaaaa
sakın evi temizleyemiyorum da ondan demeeeeeee:roflol::roflol:
canımmm bulantılar mı başladı yoksa kıyamam kız bebiştense ne yapçan dayanacan mecbur canım yaaa öyle kötülük hepimizin başınaaaaaa.s.

ya cnm benim çok geçmiş olsun peki budurum için doktor ne diyor hayatım ne yapman gerekiyormuş neden oluyomuş :1hug:

ben kız kardeşimden biliyorum 4 ay kusta 6 kilo verdi ve sonra maşaallah 4,300gr doğum yaptı bulantısı olunca hep elma yerdi sadece bulantıyı o alırdı yanlış olmadı sanırım hamilesiniz demi değilseniz alalh söyleti

ya cnm benim çok geçmiş olsun peki budurum için doktor ne diyor hayatım ne yapman gerekiyormuş neden oluyomuş :1hug:

doktorun birşey dediği yok hayatım ilk hamileliğinize göre iyisiniz diyor çünkü o zaman 5 haftada yatmıştım bundada kilo kaybı yüzünden gittik isterseniz yatırayım 2 gün dedi bizde yattık ayşem bu arada ne ev temizlemesi vallahi adamla yatağı ayırdım o garibimde bana birşey olacak diye kanepeleri açtı çarşafları serdi ikimizde oturma odasında yatıyoruz annem veya görümcem gelirse ev temizleniyor yoksa el süren bile yok

canım sen yemek zorundasın bırak çıkarsa çıksın bebiş vitamini alır demişti doktor bana yeterki yee bende öyleydim canım sudan nefret ediyordum ama bebişim için zorla hergün içiyordum bide bu sıcakta ılık su içiyordum mecburen biliyorsun soğuk suda sakıncalı bebişe ne yapacaz canım yeterki bebişimiz iyi olsun diye katlanacaz onun için herşeye değer dimi amaaaa

teşekkür ederim ama yarın 6. haftamız bitiyor elma değil kokusu bile beni mahvediyor canım

hoş bulduk esra nasılsın
iyiyim canım birazdan hastaneye minnoşumun kalbini dinlemeye gideceğiz
bu arada ben esma
Kizlar ben geldim ve çok kötüyüm

kız kıyamam sana zorla kendini emel biliyorum çok zor ama yememiz lazım çıksa bile girmesi önemliymiş çıkartması ayrı bir dert gerçi
buarada helal bizim ufaklığa annesini işden soğuttu o olmasa kimse yaptıramazdı

canlar 15 dak çıkacağım ben hepinizi öpüyorum akşam haber veririm size Şeniz

canım o zaten işin espirisiydiiiii:1hug:
sen yeterki iyi ol yeğenimiz iyi olsun da gerisi önemli değil canım 9 ay nedirki bi bakmışın gelmiş geçmiş Allah sağlıklı bir şekilde yavrunu kucaklamayı nasip etsin sana canım gerisi boş gülerek anarsın sonrada bu günleri inşallahhhh

canım bende 3 ay anneden beslenmiyor bebek diye biliyorum

aslıcım ya bizim sneinle aynı günadet günümüz senden bilgi alsam ben?
neymiş nasıl dedi doktor hamiş olabilirsin diye ?kaçgünde oluyosun sen adet ? anlat bakim azıcık var mı belirti?

canım ben doktorumu değiştirdim yeni bir doktora geçtim öyle muayene için doktor bana hamilesin ama çok yeni tam anlaşılmıyor ama net göremiyorum çok aşağıda bebek dedi yani düşürebilirmişimde kan değerlerinde yüksek dedi ama canım bilmiyorum öyle karışık bişey 1 agustosta tekrar bakıcak limon testide gebe çıktı ama canım çok sıkıldı bu ay amalarla dolu bir ay işte canım pek yardımcı olamadım sanırım

canım bende 3 ay anneden beslenmiyor bebek diye biliyorum

kız nereden besleniyo o zaman delüüüüüüüü:roflol::roflol:
kız bende bulantılar başlayınca doktorum sen yeterki bişeyler ye hemen ardından çıkartsan bile aldığın yeterli yemeğe gayret et demişti bide bulantı hapı verdi ama 2 kere kullandım baktım bi faydası yok zaten ilac pek sevmem bende bıraktım kullanmadım

olsun gülüm emelcim böle böle geçcek inş. hamişliğin kavuşcan bebişine:)
esmacım hadi bizim minnoştan haber et bakalım buarada öle kalp atışı duycam die bekleme sadece ekranda bişey oynayıp duruo ben yiğenim için duycam diye bekledim :)

esmacım canım senin adına çok mutlu oldum allahım hepimize bebeişlerimizin kalp atışını duymayı nasip etsin AMİN ALLIMMMMMMMMMMMMMMMMM

kızlar aslının yazdıklarından sonra benim umudum kesildi iyice 1.limon testim negatif 2. aynı günde regl tarihimiz ama bende hamişlik adına hiçbirşey yok

kızlar aslının yazdıklarından sonra benim umudum kesildi iyice 1.limon testim negatif 2. aynı günde regl tarihimiz ama bende hamişlik adına hiçbirşey yok

canımcım böyle yaparsan çok üzülürüm biz ikimizde hamiş olucaz hatırlarsan sana bunu ilk listede tarihini gördükten sonra söyledim üzülmek umudunu asla kaybetmek yok tammı tatlım sen öyle yaparsan söyle bana ben ne yapayım. bu arada son adet tarihin ne canım benim 30 haziran

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…