Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

evet canım sağol normali günde 2 katı demişlerdi benimki 2 katı olmuyo bebeğin kesesini görmüşlerdi geçen hafta iyi midir sonuç kötü mü bilemedim sevinsem mi üzülsem mi sonucu alınca tepki bile veremedim

yani şimdi normalde kaç olması gerekiyor asiye en son hangi gün yaptırdın testi

canım 03.07.08 de 8,99 çıktı
07.07.2008 de 1952 çıktı
12.07.2008 de 1658 çıktı
18.07.2008 de 13.100 çıktı
yani ben bişey anlamadım bana doktor ctesi şimdiye 64.000 olmalıydı dedi sadece onu biliyorum.

Hamişler günaydın....a.s.
Nazmiyte cim çokkkkkkkkkk tebrik ederim...Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..Ben söylemiştim ama sana pozitif diye çıktı iştesırnaşık şey "şimdi de kendim için söyleyim; Hamişim Hamişim:roflol:
Asiye cim kalbini ferah tut..Konu hakkında yardımcı olamayacağım ama hakkında hayrılısı olsun..
Esma cım cevap için teşekkür ederim güzel hamişim..
diğer kızlar kalkın hadiiiiiiiii nerdesiniz...

Nazmiyte cim çokkkkkkkkkk tebrik ederim...Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..Ben söylemiştim ama sana pozitif diye çıktı iştesırnaşık şey "şimdi de kendim için söyleyim; Hamişim Hamişim:roflol:
Asiye cim kalbini ferah tut..Konu hakkında yardımcı olamayacağım ama hakkında hayrılısı olsun..
günaydın güzel hamişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
canım 03.07.08 de 8,99 çıktı
07.07.2008 de 1952 çıktı
12.07.2008 de 1658 çıktı
18.07.2008 de 13.100 çıktı
yani ben bişey anlamadım bana doktor ctesi şimdiye 64.000 olmalıydı dedi sadece onu biliyorum.

asiyeceğim cumartesi bebeğin 5 haftalık falandı yanılmıyorsam bende 5 haftalıkken 2365 falan çıkmıştı bilmiyorum 64.000 çok yüksek geldi bana

Nazmiye hamile mi geçmişe bakamadım tebrik ederim Allah sağlığıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah sıra diğer hamişlerde tescilleyin bakalım temmuz bitmeden bir sürü hamişimiz olsunnnnn

sağol canım bende öle diyorum hayırlısı bakalım ne cıkcak

esmacım ne bilim doktor 2 katı yükseldiğinde 64.000 olmalıydı dedi ptesi 1952 idi ctesiye 64.000 olmalıydı dedi 1658 e düşmüş sağlıksız gebelik dedi. Şimdi de 13100 e çıkmış anlamadım hayırlısı bakalım 3 te randevum var öğrencem sizede yazarıma.s.:nazar:

günaydınnnn kızlarrrrrrrrr.hepınızı cookk opuyorummmm
asiyecım ınsallah guzel haberlerle gelırsın canım .bak ama dusmemeıs buda guzel bebgın sana sıkısıkı tutunuyoooo aferinnn onaaa

Kızlar ben kaçıyorum arada uğrarım dağ gibi ütüm var birazını bitireyim kendinize iyi bakın inşallah baktığımda hamiş sayısı artmış olur öptüm sizi.

asiyecım ınsallah guzel haberlerle gelırsın canım .bak ama dusmemeıs buda guzel bebgın sana sıkısıkı tutunuyoooo aferinnn onaaa

sağol cnm tam çıkıyodum ama tebrik etmeden gitmeyeyim dedim hamişmişsin çok sevindim cnm hayırlısı ile Allah kucağına almayıda nasip etsin .

Düşmemesi iyi ama yükselmesi normal mi bilemiyorum hayırlısı artık 3 te randevum var yazarım sizlere öptüm cnm:nazar:

nazmiye son hamiş sensin.. Şimdi belirtilerini yaz bakayım.. Onlardan kendime pay çıkartacağım..sırnaşık şeya.s.

sağol cnm tam çıkıyodum ama tebrik etmeden gitmeyeyim dedim hamişmişsin çok sevindim cnm hayırlısı ile Allah kucağına almayıda nasip etsin .

Düşmemesi iyi ama yükselmesi normal mi bilemiyorum hayırlısı artık 3 te randevum var yazarım sizlere öptüm cnm:nazar:

sagol canım benım tesekkur ederımm..hayırlı haberlerle donersın ınsallahh

nazmiye son hamiş sensin.. Şimdi belirtilerini yaz bakayım.. Onlardan kendime pay çıkartacağım..sırnaşık şeya.s.

canım benım ben buay pek kendımı dınlememstım goguslerım sızlıyodu arada,bıde kızlara sormustum ya gece cok tuvalete kalkmaya baslamıstım baskada belırgın bı belırtım yoktuu..hı yumurtlama donemınde cok agrım olmustuu..ama hala sol kasıgıma sancı gırıyoo aradaa
boyle ıste canım hadı nasıp basta olmak uzeree takıpp edın benııı

ewet esmacımmm bizden baska kımse yokkk...haftasonu calsıasn tek bız mıyızz...heyy calsısanlarrr nerdesınızz...uyuyanlarrr kalkın hadııııı artıkkkkk

ewet esmacımmm bizden baska kımse yokkk...haftasonu calsıasn tek bız mıyızz...heyy calsısanlarrr nerdesınızz...uyuyanlarrr kalkın hadııııı artıkkkkk

eveeet kalkın zaten benim çok uykum varrrrr yaaaaaaaaaaaaaaa

Kızlar bende çalışıyorum ama bugün işler biraz yoğun. Arada girip yazdıklarınızı okuyorum.. Biraz önce bir arkadaşım aradı..O da hamileymiş..Ve ilk bana verdi haberi..:))))Darısı bana olur inşallah...Nisan 2009 da nüfus patlaması olacak..:))))))))))

X