Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hoşgeldin
yok kız allahmı söyletti yoksam nazmiye hamiş

nazmiye tebrik ederim hayatım ya bugün sabah arkadaşım aramış emel hamileyim diye onada uykulu uykulu niye hamilesin ya demişim simdi aradım kızı artık ya kızlar ben çok kötüyüm ne birşey yiyebiliyorum ne içebiliyorum

zorla kendini ben zorla yiyorum bebiş için

sen hamiş kalda hayatım biz dayak yeriz sen merak etme kafamçokkarıştı oklavanı yesinler eli oklavalı hamişşş
canımsınnnnnnnnn:1hug: neyse sana torpil geçerim fazla vurmam olurmuuuuuuuu:roflol::roflol:
selam kızlar ben geldim geçmişi okuyamadım nasipcim hamile mi

hamişim gelmişşşşşşşa.s.
Allah söyletti herhalde kız içine mi doğduuuuCADIARZUinşallah canım yaaaaa
ama nazmiyemiz hamişşşşşşşşşşşşş:teytey::teytey:
nasipimde inşallahhhhhhhh:içelim:

nasip yapsana su testi artık ya hiçmi merak etmiyorsun kız
etmez miyim emel biliyorusun regl 2 gün kala gittim aldım yaptım ama test bozuk çıktı
şimdi de korkuyorum gider yine bozuk test mest alıp gelirim negatif çıkar diye

inşallah şebnemcim
yarın görüşürüz hayatım

kızlar bana müsade malum düğün var hazırlanmam lazım görüşürüz sonra
hepinizi öpüyorum

kızlar günaydın ben dün kan testi yaptırdım sonucum 13.100 çıktı bu ne anlama geliyo anlamadım ya. 8,99-1952-1658-13100 kandeğerim düşerken tekrar yükselmiş ama 2 katına çıkması lazım deiyorlardı ama 2 kat olarak yükselmemiş. Farklı bir yükselişi var bugün 3 te doktora gidicem ama çok merak ediyorum ya ne olcak diye.

günaydın canım maşallah kan değerin kaç katlamış ama haftadamı ikiye katlıyormuş gündemi ben günde diye hatırlıyorum bak bebeğin sana sımsıkı tutunmuş çoooooooook mutlu oldum inş. drdanda güzel haberlerle gelirsin

günaydın topiğimizin güzel uyuyan hamişleri kalkın artık bakın 2 hamiş uyandık biz demi asiye

evet canım sağol normali günde 2 katı demişlerdi benimki 2 katı olmuyo bebeğin kesesini görmüşlerdi geçen hafta iyi midir sonuç kötü mü bilemedim sevinsem mi üzülsem mi sonucu alınca tepki bile veremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…