Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydınn kızlarr kızlar hamişlerr...
emelyücel kız hamişlik nazı yapma kaç kere sordum bende seni nerde emel diyee..

ya nasip dün belime inanılmaz kraplar girdi sonra konsere gittik tabi ordada hep ayakda durduk çok ağrıdıı neden kramp girmiş olabilir

Günaydın canım nasılsın bugünnnnnnnnnnnnn

günaydın nasip nasılsın canımmmmmmmmmmmmm
a.s.a.s.

iyiyim canım lekelenmeler az da olsa devam ediyor ama iyiyim kendimi iyi hissediyorum yarın akşam kan tahlili yaptırcam gebelik testi heyecanlanıyorum ne çıkcak diyea.s.

hamişler size soru biliyonuz bugün benim regl günüm sabah uyandığımda göğüs uçlarımd yanma oldu hala ateş gibi ve sadece uçları açıyor sizde de oldu mu?

Benimde göğüslerim acıyodu canım hatta birinde sertlik bile çıkmıştı işte.

ya nasip dün belime inanılmaz kraplar girdi sonra konsere gittik tabi ordada hep ayakda durduk çok ağrıdıı neden kramp girmiş olabilir
ayakta durmaktan tabiiki hayatım şimdi rahim genişledikçe beline baskı yapacak
iyiyim canım lekelenmeler az da olsa devam ediyor ama iyiyim kendimi iyi hissediyorum yarın akşam kan tahlili yaptırcam gebelik testi heyecanlanıyorum ne çıkcak diyea.s.

herşey yolunda olacak asiye buna kalbimden inanıyorum:1hug:

herlkese günaydınnnnnnnnnn cınlarım benim
hamişler size soru biliyonuz bugün benim regl günüm sabah uyandığımda göğüs uçlarımd yanma oldu hala ateş gibi ve sadece uçları açıyor sizde de oldu mu?
anaaam bebekmi geliyor ayyyyyyyyyyy

günaydın kızlar bol hamişli günler :roflol:diliyorum gününüz güzel geçmesi dileklerimle :teytey:a.s.
senin günün güzel geçsin canım

inşallah bebek çıkar:roflol::roflol:

Kızlar hepinize GÜNAYDINNNN...a.s.
Nasip bugün büyük gün..İnşallah kırmızılar gelmez.. Baksana belirtiler başlamış bile :teytey:

anam bu ameli gene yok daha yatıyordur gerçi
kızz nerdesin heeey
ayseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kızlarr ben bugün çok yazamazsam siz beni anlayın ki yoğunumm.. ama yazdıklarınız okuyorumm herkeslerii çook öptüm arada yazarım

Kızlar hepinize GÜNAYDINNNN...a.s.
Nasip bugün büyük gün..İnşallah kırmızılar gelmez.. Baksana belirtiler başlamış bile :teytey:

günaydın emelcima.s.
inşallah umudum yoktu biliyorsunuz bu zamana kadar ama nedense bu sabah daha farklıyım
inşallah olmam:dance:

kızlarr ben bugün çok yazamazsam siz beni anlayın ki yoğunumm.. ama yazdıklarınız okuyorumm herkeslerii çook öptüm arada yazarım

sorundeğil şekerim
biz yazarız sana sen merak etme
yaz günüde bukadar yoğunluk çekilmez be kız
allah yardımcın olsun

kızlar sabah bir kasık ağrısıyla uyandımki sormayınm gitsin
sonra geçti
ay acaba bir rahatsızlığımmı
var
doktorada gidemiyosunkiateş pahası bir muayene 100 ytl hadi bulda git
oooy oy
ha bide gören sen 5 yıl oldu evleneli hep böylemi duracan bebek yokmu yoksa olmuoyrmu bi sorunmu var diyorlar
bende çok canım sıkılırsa ben kısırım diyorum anında susuyorlar
bıktım insanlardan ya öffffffffff

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…