Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

http://ru.photofunia.com/ bu adrese tıkla ordaki resimlerin birini seç sonrada bilgisayarındaki herhangi bir resmi seç bu kadar sonrada pc ye kaydet hepsi bu
sonrada işte bu adresten güncelleyip sitede yayınla hepsi bu

slm kızlar sizi çook özledim. ankaradan ablam geldi mersinden kuzenim geldi nete ancak şimdi girebildim.bu arada hala adet olmadım.bugün ilaca başladım adet olmak için. sonrasında sanırım iğneyle yumurtam çatlatılcak. umarım yeni güzel haberleriniz vardır eski sayfaları okuyamadım. ablam daha 1 hafta burda. o gider gitmez aranıza katılacağım. çok özlediiiiiim yaaaaa öptüm siziiii özleyin beni :lepi:a.s.

herkese günaydııııııııınnnnnnnnn nasılız bugünnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Kimse beni ve bebeğimi merak etmiyo
geçmişi iyi okumuyorsun galiba bayan vileda oklavayı yersin hamiş mamiş dinlemeyiz:mymeka:

canım seni merak ettik bizde bizi bıraktın sandık misafirlerini gönderdince hemen gel tamammıŞeniz

Kimse beni ve bebeğimi merak etmiyo
kız hamiş mamiş dinlemem döverim seni ha sen siteye gel topiğe uğrama bizi hiçe say sonra kalkıp bizi merak eden yok de bak bakalım geçmişe seni merak eden varmı yok mu?
nerdesin senklava:

canım gözün aydın ve geçmiş olsun hayırlı haberlerini alırız inşallah kendini fazla özletme bizde seni özledika.s.

Günaydın kızlar hayırlı bir gün geçirmeniz dileğiyle...
Günaydın canım nasılsın bugünnnnnnnnnnnnn

günaydın nasip nasılsın canımmmmmmmmmmmmm
a.s.a.s.

hamişler size soru biliyonuz bugün benim regl günüm sabah uyandığımda göğüs uçlarımd yanma oldu hala ateş gibi ve sadece uçları açıyor sizde de oldu mu?

günaydın kızlar bol hamişli günler :roflol:diliyorum gününüz güzel geçmesi dileklerimle :teytey:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…