Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

keyiflerde iyi bebişde iyi ama bu bebek beni sıkıştırıyo gece hiç tualete kalkmazken koşa koşa gidiyorum sonra sabah bir gaz sancısı anlatamam size bir korktum bebişime bişey oluyo sandım allah korusun

yok cnm allah korusun normal kız kesesi büyüdükçe idrar kesen sıkışcak çişin artcaka.sohh büyüsünn kız yiğenimgamyoncuiremsu

valla bu benim sizden mesaj bekleye bekleye bu hale geldim
yeni çektirdim bunu

Derya cım sen alem kızsın yaa..sırnaşık şey Ama bak 2 günde hemen zayıflamışsın rejim işe yaramış:roflol:

hiç sorma çok etkili bir diyet hemen vereyim
kadınlar kulübüne üye
oluyorsun
orda arkadaslarına sabha mesajı yazıyorsun
söyle fiyakalı olsun diye netten mesaj buluyorsun
yazıyorsun amma bvelakin boşa debelenmiş oluyorsun
(şaka haaa)
sonrada onlar cvp yazmıyor
hasetinden 2 dkda böyle oluyorsunlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

yok hayatım korkma..Birşey olmaz bebişine..İçini ferah tut..Gece tuvalet vardiyaları daha çok olacak..Benım yengem tuvalette yatsa daha iyi olacaktı valla. O kadar çok gidiyordu ki:roflol:
annemde öyle dedi sabah ben gece öldürsden gitmezdim tualete sıkardım sabaha kadar kasıklarım ağrırdı uykumu bölmek istemezdim ama şimdi imlanı yok koşa koşa gidiyorum sabha kadar tekrar doluyo

ilgin hamilemisin yoksa ben kaçirmişim 2 gündür haberim yok valla.

herkesler hamile çağlacığım

Hepinize günaydınlar. İnşallah iyisinizdir gününüz güzel geçsin.

günaydın güzel anne nasılsın yeğenimiz nasıl kendine iyi bakıyorsun demi sütünü falan iç karışmam ha hayırlısıyla cum agünü güzel haber verirsin inş. bize

kızlar ya ben bugün gene test yaptım negatif iyice sıkıldım bu bekleyişten. Size bir sorum var bu ay adetimin 13. günü doktora gitmiştim yumurtama baktı küçük dedi normalde şu anda olgunlaşması gerekir dedi. acaba o yüzdenmi adetim gecikti yada yumurta geç olgunlaştıda geç döllenmemi oldu bi fikri olan varsa paylaşabilirmi?

serdicim istersen beklemeden fazla doktora git hayatım örnek vermek istemem ama 15gün gecikmişti benimde tüm belirtilerimde hamişlik gibiydi ama doktora gidince karşıma kocaman kist çıktı allah korusun sende olmasın istemeyiz umarım bebiştir cnm

keyiflerde iyi bebişde iyi ama bu bebek beni sıkıştırıyo gece hiç tualete kalkmazken koşa koşa gidiyorum sonra sabah bir gaz sancısı anlatamam size bir korktum bebişime bişey oluyo sandım allah korusun
allah korusun canım sen fazla germe kendini rahat ol ah bizim de bebişimiz olsada gece tuvaltlere koşa koşa gitsek ne güzel olurdu:roflol:

esmacığım yumurtan zamanında büyümediyse adetin gecikir çünkü benimde öyle oluyordu ben adetimin 1 hafta geçtiğini bilirim ama yumurtan çatlamadıysa allah korusun kiste dönüşür biraz öncede yazdım görmedin galiba bence dr. git canım ihmal etme
tabi en güzeli geç döllenme olmuş olması benim temennim öyle

günaydın emelcımm.yok canım allaha sukur gelmedı yok bısey sımdılık bugun doktoru arayıp kan testı yaptırıcaz aksam ıs cıkısı bakalımm

kız çok pozitif gördümm aferim dedim aa hamişlik seni ne hale getirdi:roflol:

kız ne pozitifliği aslına bakarsan canım çok sıkkın eşimle tartıştık yine hemde saçma sapan bi sebepten
dolayı başka bişeye canı sıkıldı
benden çıkardı anlıycan
napim amaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:enbuyukkk::enbuyukkk:
iyiki siz varsınız

Serdi cim sen Esmanında dediği gibi bir doktora git..Yada önce bir kan tahlili yaptır. Yanlış hatırlamıyorsam günün 5 gün geçti değil mi? Geç döllenmede olabilir ama biz ne söylesek boş olacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…