Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

esmacığım yumurtan zamanında büyümediyse adetin gecikir çünkü benimde öyle oluyordu ben adetimin 1 hafta geçtiğini bilirim ama yumurtan çatlamadıysa allah korusun kiste dönüşür biraz öncede yazdım görmedin galiba bence dr. Git canım ihmal etme
tabi en güzeli geç döllenme olmuş olması benim temennim öyle

dün 5.gündü fitili kullanmaya başladim canim.ama yumurtlama gününe kadar bitmeyecek gibi.13 tane var daha.fitile ara n,mi versem bi kaç gün ne yapsam.

günaydın emelcımm.yok canım allaha sukur gelmedı yok bısey sımdılık bugun doktoru arayıp kan testı yaptırıcaz aksam ıs cıkısı bakalımm

süper canım yaaa.. Günün bomba haberi bu olsun...:dance: İnşallahhh canım sende listemizde pembeye boyanırsın ve arkadan bizlre geliriz.. Temmuz ayı gerçekten bereketli çıktı..:1hug:

deryacımm noldu kız iyiydiniz ne güzel akşama al kocanın gönlünü barii:))

günaydın güzel anne nasılsın yeğenimiz nasıl kendine iyi bakıyorsun demi sütünü falan iç karışmam ha hayırlısıyla cum agünü güzel haber verirsin inş. Bize

valla sütümü içiyorum folik asidimi aliyorum bol suyumu içiyorum herşeye dikkat ediyorum bakalim inşallah güzel haber veririm size ctesi günü

Esmacim bu arada benim yengemde senin gibi bi yere gidemiyoruz beraber hemen tuvalate gitmek istiyor o da 4 aya yaklaşti demekki olmasi gerekiyo olsun bebiş gelsinde bunlar tatli telaşlar

serdicim istersen beklemeden fazla doktora git hayatım örnek vermek istemem ama 15gün gecikmişti benimde tüm belirtilerimde hamişlik gibiydi ama doktora gidince karşıma kocaman kist çıktı allah korusun sende olmasın istemeyiz umarım bebiştir cnm

geçmiş olsun canım bende bu hafta geçsin öyle gidicem çünki bilirsin doktorlar 10 gün kadar geçikmeye normal diyorlar bakalım 10 günü tamamlim giderim artık teşekkür ederim çok sağol........a.s.

allah korusun canım:nazar: sen
fazla germe kendini rahat ol ah bizim de bebişimiz olsada gece tuvaltlere koşa koşa gitsek ne güzel olurdu:roflol:

deryacımm noldu kız iyiydiniz ne güzel akşama al kocanın gönlünü barii:))
ne bilim ya
amaaan oda
baska bişeye sinirleniyor benden çıkarıyor maynak
1153993345iskeletbd1.jpg

kız sendemi mohandissin
bizim bi komşu var mühendi
demiyor mohandis diyor
ne mohandisisin sena.s.

Kizlar benim biraz işim var halledeyim gelirim gene. öptüm sizi. Kdv muhtasar dv hepsi beni bekliyor

dün 5.gündü fitili kullanmaya başladim canim.ama yumurtlama gününe kadar bitmeyecek gibi.13 tane var daha.fitile ara n,mi versem bi kaç gün ne yapsam.
bence ara ver bebek gelir belki

kızlar ya normalde hiç sizin gününüz geçermi?

esma benim yazdıklarımı okumuyormusun oklava gelecek ama sana tekrar yazmıycam dön oku bakalım ne yazmışım

kızlar bu arada işim var hadi öptüm sizi görüşürüz

kızlar ya normalde hiç sizin gününüz geçermi?

beniki hayatta gewcikmez sağolsun saati saatine olurum
ayy midem bulanıyor başım dönüyor
bide canım kebap istiyor sabahın su saatinde
ya hamileyim
yada çok midesizim
ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyCADIARZUCADIARZU

beniki hayatta gewcikmez sağolsun saati saatine olurum
ayy midem bulanıyor başım dönüyor
bide canım kebap istiyor sabahın su saatinde
ya hamileyim
yada çok midesizim
ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyCADIARZUCADIARZU