Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kız evde değilimki temizlik yapayım ben biliyorsun bunu
ayrıca kork bendenKötü KazenÇok üzgünüm çoook

hakketen kızlar şebnem hamiş mi acaba doktor kontrolleri falangiremedi mi:)
emelcim cnm çok sağolasın sende takmıyor olman çok ii cnm inş. hamişizz..
nasipcim sen anlamıyosun o bebek sende kalmak istiyo ondan ilerlemiyo

nasip okudum yazıyı şimdi hım oldu ozaman benim akıntı dün başlamıştı bende enson cuma yani tam 3gün oluoo:dance: hamişimm ben gidim bi test alayım:roflol:

nasipcim bak benimde busabah sivilcem çıktı ama eminim yediklerimizdendirsüprizzzzz

asiyecim hiç korkma canım bence kötü bişi çıkmıcakk

deryacım yapma kız bugünde temizlik boşveerrr

Arkadaşlar bizim işyerinde bir arkadaş kan testine de o kadar güvenme dedi. Onun yengesi kan testi yaptırmış hamilesin demişler sonra kontrolde bebek görünmemiş ve kan testi yapılmamış kan testi hamile değil çıkmış bebeğin ölmüştür büyük ihtimalle alınacak demişler o da kızmış başka doktora gitmiş kan testi yapılmış hamile çıkmış bebek kesesindeymiş. şu anda15 aylık kızı varmış ne bilim acaba yanlışlık oranları nedir bilemiyo insan umutlanmak istiyorum ve umutlanıyorum ama bir yandan da fazla kaptırmamaya çalışıyorum kendimi.

kız bugünde yapmazsam ev çöp eve dönecek valla

Cuma tekrar kan testi yaptıracağım ctesi de kontrolüm var canım Allah a şükür ağrım veya kanamam da yok nebilim bekliyorum

canım Allahın izniyle herşey düzelecek merak etme.. Bir bakmışsın bebeğin içinde gelişmeye başlamış..Sen moralini yüksek tut..a.s.

günaydın dünyanın en güzel kendini hamiş ilan eden müstakbel hamişleriiiiiii:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…