Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

güzelim bu işler belli olmaz....Öncekiler tutmuştur merak etme..Ümitsizlik yok... Unutma adet olsak bile Ayşe nin dediği gibi üstüne görüyoruz..kafamçokkarıştı :lepi:
evet hepimiz hamileyiz

:roflol: ay nasipp süper olmuş listee valla:nazar:

nasip anacım benim rengi mor yap galiba yine mosmor olacam hamileleik felan yok
ama yinede pembede pek yakışmış bize bea.s.

Kızlar günaydın liste ne güsel olmuş öle pembiş pembiş bayıldım valla ne kadar çok hamişimiz var

Takma bu kadar kafana hayatım.. Bu ay olmadı Ağustosta olur olmadı Eylül...Allah can sağlığı versin..Bak mesela sorun eşimde bunu kimse bilmiyor. Kayınvalidem bende olduğunu düşünüyor bana laf sokuyor..Benım bu bile umurumda değil...Sende herşeyi takma kafana..Şeniz

seni tebrik ederim canım oraya gelirsemde o kayınvalidenin saçlarını yolarımÇok üzgünüm çoook ne var laf sokacak verende allah alanda eşini ne kadar sevdiğinde belli yoksa tutamaz söyledin:teselli:

Op. Dr. Yoldemir, "Vücut ısı çizelgesi, servikal mukus miktarı veya LH idrar kitleri ile yumurtlama zamanının tayini yapılabilir. Kız çocuğu için muhtemel yumurtlama gününden 2-4 gün önce ilişkiye girilmeli, servikal mukusun en bol olduğu dönemde seks yapılmamalıdır.
merve bak oku

Takma bu kadar kafana hayatım.. Bu ay olmadı Ağustosta olur olmadı Eylül...Allah can sağlığı versin..Bak mesela sorun eşimde bunu kimse bilmiyor. Kayınvalidem bende olduğunu düşünüyor bana laf sokuyor..Benım bu bile umurumda değil...Sende herşeyi takma kafana..Şeniz

iyide tarlaya tohumu ekmezsen tarladan nasıl bir verimlilik beklersin yalnışmıyım

teyzeleri bebişim 8 haftalık oldu haftaya dr. 9 haftalık olacak iyice görürüz demi

ya ben deniz istiyom banane banane
ankarada nerde oturuyorsun canım

Elvankent'teyim canım..2 ay oldu oraya taşınalı..Önce Subayevlerindeydim..Buraya pek alışamadım. Ama ben aslen Gölbaşı lıyım..Annemler orada oturuyor..Orada hem birsürü havuz var olmaz mı?

hakketen kızlar şebnem hamiş mi acaba doktor kontrolleri falangiremedi mi:)
emelcim cnm çok sağolasın sende takmıyor olman çok ii cnm inş. hamişizz..
nasipcim sen anlamıyosun o bebek sende kalmak istiyo ondan ilerlemiyo

iyide tarlaya tohumu ekmezsen tarladan nasıl bir verimlilik beklersin yalnışmıyım

sırnaşık şey haklısın hayatım....Ama gelgör bunu ona söyleyemiyorum..Eşim üzülmesin diye..Önemli değil o öyle düşünsün.. Hem ben HAMİŞİM...:teytey:

Elvankent'teyim canım..2 ay oldu oraya taşınalı..Önce Subayevlerindeydim..Buraya pek alışamadım. Ama ben aslen Gölbaşı lıyım..Annemler orada oturuyor..Orada hem birsürü havuz var olmaz mı?

hamişken havuz yasak öyle yazıyo denize girin ama havuz yok mikrop kapma olasılığı yüksek diye sanırım

bak gelirim başına bela olurum haberin olsun:dance::dance:
senin gibi belaya can kurban
hakketen kızlar şebnem hamiş mi acaba doktor kontrolleri falangiremedi mi:)
emelcim cnm çok sağolasın sende takmıyor olman çok ii cnm inş. hamişizz..
nasipcim sen anlamıyosun o bebek sende kalmak istiyo ondan ilerlemiyo
öyle mi dersin ama yüzümde sivilceler çıktı
sırnaşık şey haklısın hayatım....Ama gelgör bunu ona söyleyemiyorum..Eşim üzülmesin diye..Önemli değil o öyle düşünsün.. Hem ben HAMİŞİM...:teytey:
işte o kadar
evde olanlar sabah temizliğinizi yaptınızmı

sen hala yapmadın mı

neyse galiba yoğunsunuz
kız esma
ilk girdiğim gün fırçaladın
korkudan küsemiyorumda
ya sabahtan beri yazıyorum soruyorum neden cevap vermiyonuz
aaaaaaaaaa
neyse şaka bi yana sabah işleriniz yapıcam buraladayım
öptüm hepinizi hamişler

X