Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya
ben nasıl yapam sçlarımı kızlar
resimdeki fön nasıl sizce
iyimi
öf bide boğazım agrıyor
kasıklarım ağrıyo ay ölecem herhal

JC_Hi-Five.gif
JC_clover.gif
JC_clapgirl.gif
sizleri seviyorum

ayşe emel gülşen nazmiye raziye emel merve asiye ve diğerleri ama diğerleri uğramdı bugün hiç

ya kızlar doktora göre benim şafak 3 kaldı ya bugun test yapsam cıkarmı sızce cokl merak edıyom busefer kendımı hıc dınlemıyom hıc belırtı falan bakamıyommm.ne dersınız yapayımmııı

ya kızlar doktora göre benim şafak 3 kaldı ya bugun test yapsam cıkarmı sızce cokl merak edıyom busefer kendımı hıc dınlemıyom hıc belırtı falan bakamıyommm.ne dersınız yapayımmııı

sakın nazmiye bekle canım ne acelen var bende kanda çıkmadı 3 gün kala sende idrarda nasıl çıksın mgerçi ben o kan testine inanmıyorum ama olsun sen bekle vardır çıkmaz boşa üzülme:teselli:

ya canım ya bende adetler çok düzenli yada ne anlamadım ben ayın 9 unda yaptım adet günümde ve hamileyim diye çıktıŞeniz

sakın nazmiye bekle canım ne acelen var bende kanda çıkmadı 3 gün kala sende idrarda nasıl çıksın mgerçi ben o kan testine inanmıyorum ama olsun sen bekle vardır çıkmaz boşa üzülme:teselli:

kız bana kızıyorsunuz temizlik yapıyorsunuz diye sen niye yapıyon temizliği :eek:klava:

kız bana kızıyorsunuz temizlik yapıyorsunuz diye sen niye yapıyon temizliği :eek:klava:

kız ben haftada 1 kere yapabiliyorum zaten ondada yapmassam kokar ev valla:roflol::roflol: ama artık cam falan silmek yok annem sildi geçen haftada

esmacım bulantıların başladı mı bebeği gördün mü kalp atışlarını duydun mu ben 26 temmuzda gideceğim allah nasıp ederse

X