Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydınn kızlarr deryacım başın sağolsunn:KK43: allah sizlere uzun ömür versin.
kızlar duygun ve emelden haberi olan var mı? noldu ikisininde sesi çıkmıo
yok canım ikisindende haberim yok kızlar aylin yok ne zamandır o nerelerde bilen varmı
nasılsınız kızlarrr ne var ne yokk esmacım bulantıların nasılll
sabahları çok oluyooooooo :KK43:(
kızlar hepinize ayrı ayrı GÜNAYDINNN.. Gününüz Aydın Olsun....
Derya cım başın sağolsun..Allah geride kalanlarına sabır versin..
Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz....
Hamileler mideleriniz ve bebekleriniz iyidir inşallah...
Hamile olduğundan şüphelenenler var mı belirtiler...?

günaydın canım seninde günün aydın olsunnnnnnnn

esmacım aylin demiştiki adet günüme kadar düşünmicem gibi hatırlıyorum herhalde ondan girmiyor.

geldim canım geldim daha iyi çok şükür.....şimdi kahvaltı hazırlıcam nerdeyse son 36 saattir yemek yemedim.....çok halsizim anlıyacağın:çok üzgünüm:

ay canım ya hadi ye bişşiler dikkat et kendine evde misin bugün? iş yok dimi sana?:1hug:

ay canım ya hadi ye bişşiler dikkat et kendine evde misin bugün? iş yok dimi sana?:1hug:

çok şükür ki yok cumartesileri......ayda yılda bir çok iş yoğunluğunda gidiyorum...dün izne ayrıldım zaten pazartesi sabahı tatile gidiyoruz ama nasıl hazırlık yapıcam gözümde büyüyor......tamda tatil üstü fena oldu...bugün yatıyımda yarın daha iyi olur inşallah.....

öle yap gülşencim nasılsa 1 saatte hazırlanıyor bavul ben iş çıkışı hazırlamıştım.ii bari cnm hadi sen dinlen evinde bende çalışayım kızlarr çok öpüyorum çok işim var..
gülşencim sanada şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorumm 3kişi dön inşallahhh...Şeniz hayırlısıyla git gel arkadaşım bolca dinlen güzel vakit geçir inşallahh..

çok şükür ki yok cumartesileri......ayda yılda bir çok iş yoğunluğunda gidiyorum...dün izne ayrıldım zaten pazartesi sabahı tatile gidiyoruz ama nasıl hazırlık yapıcam gözümde büyüyor......tamda tatil üstü fena oldu...bugün yatıyımda yarın daha iyi olur inşallah.....

canım kendine dikkat pazartesiye kadar iyileş tamammı seni özleyecez

çok teşekkürler kızlar iyi ki varsınız.......döndüğümde görüşmek üzre hoşçakalın...hayırlı haberler duyup,vermek kısmet etsin yüce rabbim...Allah emanet olun.....

canım geçmiş olsun..Ayrıca iyi tatiller.. İnşallah sende bebekle beraber dönersin..a.s.

çok teşekkürler kızlar iyi ki varsınız.......döndüğümde görüşmek üzre hoşçakalın...hayırlı haberler duyup,vermek kısmet etsin yüce rabbim...Allah emanet olun.....

sende allaha emanet ol
senin adın bana hep elveda rumeli ismini çağrıştıyor bayılıyorum o diziye
ya kızlar öss sonuçları açıklandı
ama ösym ye giremiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaKötü Kazen:eek:klava::eek:klava:

ya kızlar ben muhabbetimi tıkıyorum neden ben gelince kimsede ses soluk çıkmıyor
ay kendimi burhan altıntop gibi hissettim vallaa

kızlar doktordan geliyorum kan değerim 1952 den 1658 e düşmüş doktor baktı mercimek kadar bişey var ama sağlıklı bir gebelik değil kan değerin düşmüş dedi. Ya kendisi düşer yada kürtaj dedi takip edilmesi gerekiyormuş...

kızlar doktordan geliyorum kan değerim 1952 den 1658 e düşmüş doktor baktı mercimek kadar bişey var ama sağlıklı bir gebelik değil kan değerin düşmüş dedi. Ya kendisi düşer yada kürtaj dedi takip edilmesi gerekiyormuş...

geçmiş olsun arkadasım hayıırlısı üzme kendinia.s.a.s.a.s.a.s.a.s.
a.s.

günaydın kızlarrrrrrr bu ikinci yazışım ilkini yanlışlıkla sildim baktım site gitmiş nasıl becerdiysem onda doldurmuştum ama şimdi kısa tutacam idare ediverin artıkkkkk:eek::roflol::roflol:
neyse nurum özlem çebim hoş geldinizzzzzzzza.s.
deryacım başın sağolsun Allah geride kalanlara hayırlı uzun ömür versinnnnnnn:nazar:
gülşenim geçmiş olsun canımmmmmmm:nazar:
esmam hamişim serdim kız bu arada adını yazdın mı sen:eek:nazmiyem mervem rahel emelim ve hala uykuda olanlarrr:eek:klava::eek:klava:günaydınnnnnnnnnnnnn:1hug:
yine doldurdum yahuuuuuu:roflol:

canım çok üzüldümmmmmmmsenağlamasenağlama
ama birde şöyle düşün canım en azından fazla bir beklentiye girmedin tamam hepimiz çok sevinmiştik keşke hayırlısıyla devam etseydi ama ben 2.5 aylıkken kaybettim ilkini arkadaşım 6 aylık erken doğum yaptı ve oda sadece 5 gün yaşadı yani demek istediğim o Allah böyle istemiş demekki elden sabırdan başka birşey gelmiyor ama bir de şunu düşün doğduktan sonra kaybetmek çok daha kötü bunu yaşamış biri olarak konuşuyorum biliyorsun tamam bu günler zor geçecek ama umutsuzluğa düşmek bizi bırakmak yok tamammı canım rabbim hepimize o yüce duyguyu yaşatacak hayırlısıyla er yada geç tek inancımız tek yaşama kaynağımız bu zatennn bizde hayırlısıyla anne olacağız inşallahhhhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ayşem ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım yaaaaa kusura bakma ben çok üzüldüm asiyeme bakmadım burayaaaaasenağlama
sen nasılsın canım hamişlik nasıl gidiyor dün pek giremedim ama sende yoktun galiba yine temizlik mi yaptın yoksaaaa:eek:klava::eek:klava:canım çok dikkat et kendine bırak evi mevi bak aklım hep siz hamişlerde malum yaşadım sizde üzmeyin beni canlarımmmmm:nazar::nazar::nazar:

X