Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hamişşşlerr valla burayı bırakırsanızz ozaman ayşe dışında bizdende gelir sopaa bilginiz olsun:eek:klava::eek:klava:

iyiyim canım teşekkür ederim... Ümitle ay sonunun gelmesini bekliyorum bakalım..Umarım sende iyisindir.. Kızımız nasılsırnaşık şey Herkes kızın olacağında hem fikir..:içelim:
kızımız iyi şimdilik bakalım salı günü onu görmeye gideceğiz büyümüşmü acaba
günaydınnn güzel bayanlarrrrrrr................
günaydın canım
günaydınn hayırlı cumalarr kızlar:))))
günaydınn canım
hamişşşlerr valla burayı bırakırsanızz ozaman ayşe dışında bizdende gelir sopaa bilginiz olsun:eek:klava::eek:klava:

kız yok valla tamam girmiyorum demiyorum ama arada sırada yazıyorum valla oraya okuyorum özllikle onların nasıl geçiyo diyeeeeeeeesenağlama

doğru esmacım bende girip okuyorum olsun tabiki arada yazcan orayada haklı olarak ama bizi bırakma istediğimizden :)

günaydın kızlar herkeze selamlar ayın 11-12 sini bekleyen varmı benim gibi nerdeler varmı belirtiler bende tık yok.... her an olucam sanki....

günaydın kızlar hayırlı cumalar........
esmacım akşam online gözükebilirim doğrudur ama bir türlü sayfayı açıpta giremedim ki sonra sıkılıp yattım bende.....

bende varım arkadaşlar banada dua edin aşılama yaptırdım sonuç bekliyorum.ama adet olucakmışım gibi hissediyorum:KK43:(((

X