Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hakkaten he hamiş olanlarr huuu bırakmayın bakim buraya daha bebişlerimiz hakkında konuşcaz

nasip seninde adetine 1 hafta kalmış hayırlısı ile inşallah senide pembeye boyayacağız.

şimdi kızlar bakın ben buay %100 düşünce gücümü kullanıcam işe yararsa sizede uygulatırım:))

nasip seninde adetine 1 hafta kalmış hayırlısı ile inşallah senide pembeye boyayacağız.

evet hayatım 1 haftam kaldı ne bel ne kasık nede göğüs ağrısı var buda ne demek
umudumuz ağustosa kaldı demek o ayda ben istemiyorum eylüle kaldım demeknaniknanik

evet hayatım 1 haftam kaldı ne bel ne kasık nede göğüs ağrısı var buda ne demek
umudumuz ağustosa kaldı demek o ayda ben istemiyorum eylüle kaldım demeknaniknanik

yanlış yönlendirme yapmak istemem adet gecikmeme kadar bendede hiç bir belirti yoktu ki hatta doktora göğsümde sertlik var diye gittim ki hala var doktora gidicem tekrar bilye gibi çünkü. Hamile olduğumu öğrendim kırmızı kartı görene kadar herkes hamiş slogan buydu :sm_cool:

esmanın takdiği deniyorummmlaelaelaelaelae
deneyin canım tututo şekil A da görüldüğü gibi

esmaa (şekil A):roflol:KK43:foto koyamadım burayada)
şimdi kızlar bakın ben buay %100 düşünce gücümü kullanıcam işe yararsa sizede uygulatırım:))
düşünce gücünü sevsinler senin ama sigarayı bırakıyorsun hemen yoksa oklava bana devredildi biliyorsun yormayın beni demedşmmi kız:eek:klava::eek:klava:
tamam asiyede burda gel ama tamam mısenağlama

sen neden netteydinde yazmadın hanım sorabilirmiyim
bu arada yarım saattir girebilmek için uğraşıyorum

yanlış yönlendirme yapmak istemem adet gecikmeme kadar bendede hiç bir belirti yoktu ki hatta doktora göğsümde sertlik var diye gittim ki hala var doktora gidicem tekrar bilye gibi çünkü. Hamile olduğumu öğrendim kırmızı kartı görene kadar herkes hamiş slogan buydu :sm_cool:

gerçi haklısın geçen 2 ay ne bel ağrısı ne kasık hele göğüslerim dokunulmayacak şekildeydi
hayırlısı olsun be asiye ben pek umudlu değilim ama kısmet tabiiki
:uhm::uhm:

deneyin canım tututo şekil A da görüldüğü gibi

esmaa (şekil A):roflol:KK43:foto koyamadım burayada)

düşünce gücünü sevsinler senin ama sigarayı bırakıyorsun hemen yoksa oklava bana devredildi biliyorsun yormayın beni demedşmmi kız:eek:klava::eek:klava:

sen neden netteydinde yazmadın hanım sorabilirmiyim
bu arada yarım saattir girebilmek için uğraşıyorum

canım istemedi dersem şimdi hepiniz döversiniz beni biliyorum [
susma hakkımı kullanıyorum:roflol::roflol:/B]:tomato:

geldimm valla hamiş olduğumu öğreneyim bırakcam:dance:
asiyecim o sertlik süt bezeside olabilir sen genede göster tabiki bende de var ay bendede heryerim kist dolu:roflol: gösterdim doktora içi su dolu kesecikmiş hiç önemli bişi değilmiş :icecream:

asiyecim o sertlik süt bezeside olabilir sen genede göster tabiki bende de var ay bendede heryerim kist dolu:roflol: gösterdim doktora içi su dolu kesecikmiş hiç önemli bişi değilmiş :icecream:

Valla canım büyüktü geçen hafta ortaya birden çıktı şimdi biraz daha küçük ama hemen bulunabiliyo bilye gibi sert bende pimpirikliyim fena halde. Ctesi kadın doğum a gidim sonra da duruma göre genel cerrahiye gidip göstercem sağol bu arada.

valla ben eşimleyken içiyordum tek tük günde 2-3 tane akşamları keyif sigarası eşim bana dediki önce sigarayı bırak sonra bebek dedi çünkü akrabalarından birinin bebeği sakat doğmuş ondan çok etkilenmiş kocişim şimdi yanımda bile içmiyo

evet doktor adet dönemine yakın hissedilebilir dedi banada.genel cerrahiye gözüktüm bende cnm senin gibi acayip pinpiriğim göster bakalım ama hiçtakma kafana

sibel derya esma asiye emel ayşe eylül şebnem neslihan neşe nazöiye çağla raziye aylin gülşen derya sinem gülcihan pınar semra rahel güngüneş aslı merve bensen dilek berna duygu melek umutyaren nerdesiniz yahuuuuuuu

sibel yok o nerelerde

inşallah hayatım inşallah:dance:

tamam anlaşıldı ben gelince herkes kayboluyor
yoksam beni istemiyormusunuz:eek:

vallah anca gelebildim
sabahtan beri geçmişi okuyorum
öf ya canım sıkılıyor

valla ben eşimleyken içiyordum tek tük günde 2-3 tane akşamları keyif sigarası eşim bana dediki önce sigarayı bırak sonra bebek dedi çünkü akrabalarından birinin bebeği sakat doğmuş ondan çok etkilenmiş kocişim şimdi yanımda bile içmiyo

aynen bende cnm enfazla 5 tane içiyorum haklısın aslında önce sigarayı bırakmak gerek tamam ben dinlicem sözünüzüa.s

evet doktor adet dönemine yakın hissedilebilir dedi banada.genel cerrahiye gözüktüm bende cnm senin gibi acayip pinpiriğim göster bakalım ama hiçtakma kafana

sağol canım kafama takmamaya çalışıyorum ama şu anda hamileyim biliyosun acaba hamileyken mamografi çekilir mi bi sakıncası var mıdır diye merak ediyorum :teselli:

X