Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kız biz her ay hiç yoksa 3 4 kere çıkıyoz artık alıştık çık in hoppppppp sen daha ilk mi alış kızım alış bebişimiz nazlı napalım göstertmeden gelmiyooooo:roflol::roflol::roflol:
canım umarım bir an önce iltihabın gider kist zaten önemli değil demiş doktor kafana takma bide o çatal olayı bebiş istedikçe olacak hayatım ondan kaçış yok ama bide şöyle düşün doktorlarda bıktı sürekli bak bak eve gidince kesin karanlıkta... anla işte onlarada zor canimmmmmmmmm :roflol::roflol:
takma kafana canım napalım ucunda bebişimiz varsa biz herşeye razıyız dimi amaaaa:emir_bebek::emir_bebek:

çatal ne yaaaaa anlamadım

he valla çok yavaşladıı site birden...giderr giderr bu kistlerdeee giderr yerine gelirr bebişş.. bak iki dakikada şipşak şarkı yazdım size:) ben diom hep şarkıcı olmam lazım diye:tomato:

he valla çok yavaşladıı site birden...giderr giderr bu kistlerdeee giderr yerine gelirr bebişş.. bak iki dakikada şipşak şarkı yazdım size:) ben diom hep şarkıcı olmam lazım diye:tomato:

bende besteliiiiimmmmmmmmmmmi kız
nay nii rom rom nay ni ri rom:dance::dance::dance:
hadi kızlar

slm kızlar duygunla ilgili bilgisi olan varmı doktora gidecekti geçmiş uzun okuyamadım merak ettimde

kız biz her ay hiç yoksa 3 4 kere çıkıyoz artık alıştık çık in hoppppppp sen daha ilk mi alış kızım alış bebişimiz nazlı napalım göstertmeden gelmiyooooo:roflol::roflol::roflol:
canım umarım bir an önce iltihabın gider kist zaten önemli değil demiş doktor kafana takma bide o çatal olayı bebiş istedikçe olacak hayatım ondan kaçış yok ama bide şöyle düşün doktorlarda bıktı sürekli bak bak eve gidince kesin karanlıkta... anla işte onlarada zor canimmmmmmmmm :roflol::roflol:
takma kafana canım napalım ucunda bebişimiz varsa biz herşeye razıyız dimi amaaaa:emir_bebek::emir_bebek:

sağol canım valla çok güldüm Allah da seni güldürsün emi.iyice düzeldim valla

hamişimiz varsa eğer allahım bebişini kollarına almayı nasip etsin

jpgoa1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kızlar ben geldim nasılsınız.vallahi geçmişe bakamıyacam çok ilerlemişiniz
eeeeeeeee bi haber varmı
yada hamişimiz varmı? inşallah biri veya daha fazlası hamileyim der:))

buradayım canım dün öğrendim saat 21,30 da hemen geldim burada yazdım ama çok duramayıp çıktım

asiye nasıl söledin eşine ailene anlatsana azıcıka.s.

sonucu alırken eşim yanımdaydı ama içimizde istek vardı ama umudumuz yoktu duyunca tabiki çok mutlu olduk gülmeye falan başladık hastanedekiler bize bakıyodu kimbilir nasılda tuhaf görünüyoduk. :) sonra eve geldik önce benim annemlere haber verdik ilkönce inanmadılar sonra şaka yapmadığımızı anlayınca annem çığlık attı sonra eşimin ailesini aradık onlarda çok sevindi hatta annem nasılsın hemen gelim mi diye sordu. Çok sevindiler yani güzel bi duyguymuş ama hala inanamıyorum canım ya Allah hepinize nasip etsin...

amin asiyecim inş. en kısa zamanda bizede nasip etcek arkandayız cnm benimm..:))

X