Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım ya benim kist 2 taneymiş 2 cm gibi.ama verdiği ilaçların hepsi iltihap için.bu kistler bana sorun olmaz demi ya çok korkuyorum.iltihap hani geçer onu takmıyom fazla da.

sağol canım benim eve gittim baya ağladım kisti duyunca baya korktum ama doktor küçük dedi sorun değil dese de kafam takıldı bir de çatala girdim ya çok kötü oldum.arkadaşı ya bu iltihap çok kalıcı olmaz demi ilaçla çabuk gider[/QUOTE]

canım sana ne diyorum ilaçı bırak suyla geçirdim

kızlar ben çıkıyorm
oğlanı dişçiye götürecem çok kaynatmayınklava:

kızlar deminden beri yazmaya çalışıom ay çatladım deryacım saçların süper gözzüküoo birr.. ikii çağlacım gülüm bak kistlere kışkış diosun gidiolar hayatımm hiç üzülme geçer ve hamişte kalırsınn:)

canım ya benim kist 2 taneymiş 2 cm gibi.ama verdiği ilaçların hepsi iltihap için.bu kistler bana sorun olmaz demi ya çok korkuyorum.iltihap hani geçer onu takmıyom fazla da.

Daha büyük çikolata kistiyle hamilen kalan duydum merak etme sıkma canını o çatala çıkmak çok zor oluyo ama ben 3 ay tedavi oldum iltihap gitti Sonra 1 yıl geçti kist çıktı 2,5 tedavi oldum ve sonraso doğum kontrol hapı kullandırdılar geçti sıkma canını. Allah beterinden korusun bide doktorun bile demiş korkma diye merak etme..

canım ya iltihap gittikten sonra neden 1 yıl daha hamile kalamdın da kist çıktı yoksa sen mi istemedin.senin kist çok mu büyükdü ki tedavi verdi sana.

işallah dediğin gibi olur canım işallah.

çağlacım hiç üzülme ya kist olupta hamiş kalan bi sürü kişi okudum burda
geçmiş olsun canım

teşekkürler
duydum canımın içi duydum..artık sırayla deniycem sağol hayatım
hadi yükle resminide bakalım yaww

yok anam yok kafayı yiyecem
yüklenmiyor
bu mesajımın altına ben nasıl resimde ekleyecem yav hiçmi bilen yok
yapanlara özel mesaj yolladım ama nafile

canım ya iltihap gittikten sonra neden 1 yıl daha hamile kalamdın da kist çıktı yoksa sen mi istemedin.senin kist çok mu büyükdü ki tedavi verdi sana.

ben çocuk istemediğim için korunduğum için 1 yıl çocuk olmadı. Sonra zaten tekrar kist çıktı onu yokettik sonra doktor artık çocuk yap yaşın geçecek dedi.

olmadııııııııııııııııııııııııııııı
ay bayılazmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Son düzenleme:
ben çocuk istemediğim için korunduğum için 1 yıl çocuk olmadı. Sonra zaten tekrar kist çıktı onu yokettik sonra doktor artık çocuk yap yaşın geçecek dedi.

hımm anladım canım.bana doktor kistler için bişiy demedi tedavi falan yani küçük ya.seninki o zaman büyüktü tedavi olmuşsan.ama ben iltihap gider de hamile olursam ara vermem valla ard arda çocuk yaparım bı kist başıma sonradan iş falan açar...

çok sağol arkadaşım valla moral veriyosunuz biraz rahatladım

bak bende de pco var yeni öğrendim
ilk hele hastaneden geldim, sanki dünyam karardı internetten okudum filan daha da korktum sana tavsiyem
çok nedir ne deyildir diye kurcalam dr undan memnunsan onunla konuş iyimser olmaya çalış
hamile kalıcağın günü düşün.......ne güzel dimi.....
inan hiç biri dermansız değil bunların ....arkadaşım sadece kendini rahat bırakmakla bağlantılı :1hug:

kız biz her ay hiç yoksa 3 4 kere çıkıyoz artık alıştık çık in hoppppppp sen daha ilk mi alış kızım alış bebişimiz nazlı napalım göstertmeden gelmiyooooo:roflol::roflol::roflol:
canım umarım bir an önce iltihabın gider kist zaten önemli değil demiş doktor kafana takma bide o çatal olayı bebiş istedikçe olacak hayatım ondan kaçış yok ama bide şöyle düşün doktorlarda bıktı sürekli bak bak eve gidince kesin karanlıkta... anla işte onlarada zor canimmmmmmmmm :roflol::roflol:
takma kafana canım napalım ucunda bebişimiz varsa biz herşeye razıyız dimi amaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…