Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

aminnnnnnn......bu mübarek günlerde dualarımız asla geri çevrilmez....hamiş olmuyorsak bu vakti zamanı gelmediği içindir....allah hayırlı vakitlerde bu haberleri duymamızı ve vermemizi nasip eder inşallah.....

günaydınnn kız gülşen varya buay hamiş kalayım seni yemeğe çıkartcam:)) bakalım kısmett :dance:

günaydın merve.....valla bende kalayım bende seni çıkartıcam......artık lokantadan çıkmayız......doymak bilmeyen hamişler diye adımızda çıkar inşallah............allah kalbine göre versin canım arkadaşım:1hug:

merhaba canım hoşgeldin saçlarını mı kestirdin bu arada benim miğdem bulanıyor dua et inşallah hamileyimdir 1 gün kaldı adetime

inşallah hamilesindir amin
bu arada saçlarımı beğenmedim nasıl çabuk uzar acep kızlaar kötü olduuuuuuuuuuuuuu

yok canım ya bence kısa saç bayanı daha genç ve seksi gösteriyor ve banada yakışıyor hülya avşarın saçlarına bayılıyorum

emel dur canım...yarın hamişliğin kanıtlansında kuaföre gidip gerine gerine dersin ki;
ayyy hamişlik bir yandan saçlar yapışır enseme çok zor şekerim....kesiver şunları.....bu arada bir elinle göbişini tutup öteki elinlede saçlarını ensenden savurtturup"baksanıza çok zor çok......" demende gerekir.......hamiş olmadan gitme kızzz keyifli bilem diillll:dance:

bayıldım bu fikire canım ya kızlar siz süpersiniz:dance::dance::dance:

asiyecimmmm çok mutlu oldum allah kesenide görmeyi nasip etsin yavrunuda kucağına almayı:) bak kızlar pozitif düşününce kaç tane hamişimiz çıktı..
çağlacım sende inş. hayırlı haberlerle gelirsin:)
emel kız sende hamiş ol emiii yarın alalım haberlerini..
esmacım olsun normal bu mide bulantıların çok kötü olursan doktor sana ilaç verir zaten.

verdi zaten merveciğim ama ilaç içmek istemiyorummm

kızlar ben çıkıyorum şimdilik tekrar görüşürüz işyerinde doğru dürüst iş yapamadım heyecandan işin kötüsü arkadaşlar da izinde. Öpüyorum sizi ....

kızlar ben çıkıyorum şimdilik tekrar görüşürüz işyerinde doğru dürüst iş yapamadım heyecandan işin kötüsü arkadaşlar da izinde. Öpüyorum sizi ....

tamam asiyecimm allah kolaylık versinn öpüoruzzŞeniz

hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin canan sanırım ismin dimi güzelim :1hug: a.s.
bende şebnemmm

HOŞBULDUK ARKADAŞLAR İYİKİ VARSINIZ
YARIN FARLUTALE BAŞLIYRM :a015:
SONRA ADETİN 2. GÜNÜ İĞNE OLCAM DUA EDİN
ANNİŞ OLALIM ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRELİM ARTIK :çok üzgünüm:

HOŞBULDUK ARKADAŞLAR İYİKİ VARSINIZ
YARIN FARLUTALE BAŞLIYRM :a015:
SONRA ADETİN 2. GÜNÜ İĞNE OLCAM DUA EDİN
ANNİŞ OLALIM ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRELİM ARTIK :çok üzgünüm:

göreceksiniz canım ben buna canı gönülden inanıyorum sende inan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…