Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydııın kızlar kimsecikler yok yine açılış benden
kızlar artık sabahları inanaılmaz midem bulanıyo inş. sizde hamiş olursunuzda sizinde mideniz bulanır yalnız bırakmak yok beni bak asiye geldi yanıma sıra sizde[

günaydın canım.bugün çok heyecanlıyım.artık doktora gitmeye karar verdim.11.15 de randevum var.bakalım bi sorun varmı.çok korkuyorum ama.esmacım dün derece aldım ben sabah ateşim 36.6 çıktı.ben farkındayım özellikle bu ay çok ateşim var.gün içinde 37.3 e kadar çıkıyor.22.gündeyim acayip göğüs ağrım var ama adet yaklaştığından da olabilir.bu ateş ölçümü ile bana bilgi veririmisin.yumurtlama gününü ateş kaç çıkarsa anlarım ben

esma nerdesinfisfisfis

canım burdayımda inan ben hiç ateş takibi yapmadım onu nasip ve gülşen biliyordu yanılmıyorsam ben akıntı kontrolüyle yumurtladığımı anladım bence sen hamişsin dr.dan ilk kan testi iste bence ilaç edavisine başlamadan

arkadaşlar günaydın şimdi doktordan geldim sonucumu gösterdim hamilelik gözüküyo dedi ctesi ultrasonda bakalım dedi. Dün sonucu alır almaz yazdım ama kimsecikler yoktu. Neyse Allah hayırlısı ile doğmasını nasip etsin. Allahım isteyen herkese bebeğini nasip etsin diyorum çok heyecanlıyım ve korkuyorum sanki bişey olcak da üzülcem gibi korkuyorum...

günaydın canım o miğde bulanmasını ben çok iyi bilirim canım inan bana 5 haftaya gireceğimizde hastaneye yattım ve 8.haftaya kadar hastanede kaldım ben çok kötü oluyorum

günaydın emelciğim nasılsın ya sabahları mide bulantısıyla kalmak çok iğrenç birşey daha bu başlangıç ilerleyen zamanlarda nasıl olur bilemem

günaydın emelciğim nasılsın ya sabahları mide bulantısıyla kalmak çok iğrenç birşey daha bu başlangıç ilerleyen zamanlarda nasıl olur bilemem

allah yardımcı olsun canım esma ya benim 3 gündür iyi iyi miğdem bulanıyor acaba olabilir mi dersin ve adetimle ilgili hiçbir belirti yok

canım burdayımda inan ben hiç ateş takibi yapmadım onu nasip ve gülşen biliyordu yanılmıyorsam ben akıntı kontrolüyle yumurtladığımı anladım bence sen hamişsin dr.dan ilk kan testi iste bence ilaç edavisine başlamadan

esmacım ya ultrasona mecbur girecem peki ultrasonda çıkarmı gebelik varsa.hem erken değilmi test için ki

günaydınnn kızlarrrrr...........nasılsınızzz..............
asiye cım canım ccokkk tebrık ederım allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın............

allah yardımcı olsun canım esma ya benim 3 gündür iyi iyi miğdem bulanıyor acaba olabilir mi dersin ve adetimle ilgili hiçbir belirti yok
inş. hamilesindir canım ama bekle tamammı test falan yapma 4-5 gün daha
Emelcim inşallah hamilesindir canım
amanda yeni hamişimiz gelmiş
esmacım ya ultrasona mecbur girecem peki ultrasonda çıkarmı gebelik varsa.hem erken değilmi test için ki

canım ultr. çıkmaz daha adetine kaç gün var kanda çıkabilir ama ilaca başlama sakın adet olmadan olmayacaksın gerçideyerimseniben

canım ultr. çıkmaz daha adetine kaç gün var kanda çıkabilir ama ilaca başlama sakın adet olmadan olmayacaksın gerçideyerimseniben

işallah canım benim işallah Allahtan tek istediğim o işallah sevinçli haberlerle dönerim peki bu akan tahlili aç karnına olur demi öyleyse yarına kalır tahlil

Kızlar hepinize günaydınnnn....
Asiye cim tebrik ederim..Hiç canını sıkma hiçbir sorun çıkmayacak..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
Çağla cım ateş ölçümünü kaç gündür yapıyorsun benım bildiğim son adet bitince başlıyorsun. Eğer yumurtlama gerçekleşirse ateş yükseliyor..Ve eğer gebelik başlarsa o değer hiç düşmüyor diye biliyorum..Değer düşerse adet oluyorsun. Ben öyle okumuştum burada devamlı ısı takibi yapan bir arkadaş öyle yazmıştı..
Emel cim yarın senin için büyük gün..Umarım kırmızı kart görmezsin ve hamiş olursun..Sıra sendedir umarım.
Esma cım mide bulantıların çok uzun süre devam etmez umarım.Ama bugünlerin tadını çıkar..:)) Allah bize de nasip eder inşallahh..

asiye çok tebrik ederim canım......allah kucağınıza almayıda nasip eder inşallah.....artık esma ile kafa kafaya verip dualarınızı bekliyoruz ona göre......
çağla ateş ölçümünü adetinin ilk gününden itibaren alman gerekirdi....oratalrda herhangi bir gün aldığın ateş ölçümü pek işine yaramaz.....ve sabahları yalnızca yataktan kalkmadan önce atel ölçümünü alman gerekir......22.gündeyim demişsin....normalde siklusların ne kadar sürüyor....örnek vermem gerekirse adetin ilk gününden itibaren alsaydın mesela;
1.gün 36.3
2.gün 36.4
3.gün 36.4
4.gün 36.4
5.gün 36.4
6.gün 36.5
7.gün 36.5
8.gün 36.6
9.gün 36.6
10.gün 36.6
11.gün 36.6
12.gün 36.6
13.gün 36.6
14.gün 36.1
15.gün 36.5
16.gün 36.5
17.gün 36.6
18.gün 36.6
19.gün 36.6
gördüğün üzre 14.günde ani bi ısı düşüşü oldu ve muhtemelen bu kişi 15.gün yumurtlamıştır......eğer adet tarihine kadar bu ısı 36.6 veya 36.7 lerde dolaşırsa hamiş olma ihtimali yüksek....adet tarihinden 1 gün önce ısı düşüyor....umarım yardımcı olabilmişimdir ama ısıya fazla takma derim......

bu arada herkese günaydınnn

asiye çok tebrik ederim canım......allah kucağınıza almayıda nasip eder inşallah.....artık esma ile kafa kafaya verip dualarınızı bekliyoruz ona göre......
çağla ateş ölçümünü adetinin ilk gününden itibaren alman gerekirdi....oratalrda herhangi bir gün aldığın ateş ölçümü pek işine yaramaz.....ve sabahları yalnızca yataktan kalkmadan önce atel ölçümünü alman gerekir......22.gündeyim demişsin....normalde siklusların ne kadar sürüyor....örnek vermem gerekirse adetin ilk gününden itibaren alsaydın mesela;
1.gün 36.3
2.gün 36.4
3.gün 36.4
4.gün 36.4
5.gün 36.4
6.gün 36.5
7.gün 36.5
8.gün 36.6
9.gün 36.6
10.gün 36.6
11.gün 36.6
12.gün 36.6
13.gün 36.6
14.gün 36.1
15.gün 36.5
16.gün 36.5
17.gün 36.6
18.gün 36.6
19.gün 36.6
gördüğün üzre 14.günde ani bi ısı düşüşü oldu ve muhtemelen bu kişi 15.gün yumurtlamıştır......eğer adet tarihine kadar bu ısı 36.6 veya 36.7 lerde dolaşırsa hamiş olma ihtimali yüksek....adet tarihinden 1 gün önce ısı düşüyor....umarım yardımcı olabilmişimdir ama ısıya fazla takma derim......

bu arada herkese günaydınnn

canım çok sağol bu bilgi işime çok yarayacak.

Asiye cim tebrik ederim..Hiç canını sıkma hiçbir sorun çıkmayacak..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
Çağla cım ateş ölçümünü kaç gündür yapıyorsun benım bildiğim son adet bitince başlıyorsun. Eğer yumurtlama gerçekleşirse ateş yükseliyor..Ve eğer gebelik başlarsa o değer hiç düşmüyor diye biliyorum..Değer düşerse adet oluyorsun. Ben öyle okumuştum burada devamlı ısı takibi yapan bir arkadaş öyle yazmıştı..
Emel cim yarın senin için büyük gün..Umarım kırmızı kart görmezsin ve hamiş olursun..Sıra sendedir umarım.
Esma cım mide bulantıların çok uzun süre devam etmez umarım.Ama bugünlerin tadını çıkar..:)) Allah bize de nasip eder inşallahh..

canım ya inşallah öyledir

sağol arkadaşım dereceyi dün aldım da ateşim gün içi hep 37 lerde yüksek ben de farkındayım halsizlik yapıyı bende.bundan sonra takip edecm ama

işallah canım benim işallah Allahtan tek istediğim o işallah sevinçli haberlerle dönerim peki bu akan tahlili aç karnına olur demi öyleyse yarına kalır tahlil
yok canım aç karnına diye bir şart yok istediğin zaman yaptırabilirsin
edecek inş. ben buna canı gönülden inanıyorummm
canım ya inşallah öyledir

öyle aksi ispatlanana kadar hepiniz hamişsiniz

Sağolun kızlar ya çok heyecanlıyım biliyorsunuz ben göğsümde ağrı var diye gittim doktora hamilelik istiyordum ama bu aydan ümidim yoktu bide doktorum bana doğum kontrol hapını yeni bıraktığım için birkaç ay olmaz demişti. Üstüne bide pco hastasıyım olma ihtimali daha zor demişti. Dün eşimle sonucu alınca şok olduk çok sevindik eve gelince herkesi aradık ctesi ultrasona giricem Allah kesemi görmeyi nasip etsin. Değişik bir duygu Allah herkese nasip etsin.

merve bu lafın aynısını esma geçtiğimiz ay demişti....çok iyi hatırlıyorum...o zaman sende hamişsin bu ay...dur bende diyim bari......

yaaaaa ben hamiş olmak istiyorum.....hatta hamişimmm(bunuda esma demişti):roflol:

günaydınnn kız gülşen varya buay hamiş kalayım seni yemeğe çıkartcam:)) bakalım kısmett :dance:

X