Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

EVLi ERKEK DUASI

Allahim...
Karimi her turlu tehlikeden koru,gerekirse ben
tehlikeye atlayayim.Onu hic yorma,gerekirse ben yorulayim
O calismasin,ben calisayim
O hasta olmasin,ben olayim...
Allahim o aldatmasin,ben aldatayim
Benim guzel karim dul kalmasin,ben kalayim...

Elhamdurusu ile
Kizlar surusu ile
Sabah birisi ile

Aksam yenisi ile...

EVLi KADIN DUASI

Allahim lutfen bana;
Deniz kadar etkileyici bakislari olan ve yakýsýklý (Aliye),
Ferit kadar kibar ve olgun (Bir Dilim Ask),
Selim kadar zeki ve zengin (Bir istanbul Masali),
Baran kadar karizmatik (Haziran Gecesi),
Cem kadar sadik ve eglenceli (Avrupa Yakasi),
Polat kadar guclu (Kurtlar Vadisi)
Mithat kadar becerikli (Sahra) ve
Niko k adar fedakar ve kararli (Yabanci Damat)
biriyle tanisma firsati ver.
Ver de, evdekini kapiya koyabilmek icin yeterince
cesaretim olsun. Yoksa televizyon karsisinda
ihtiyarlamaya devam edecegim

Elhamdulillah eriynen,
Yakışıklılar suruynen,
Hergun baska biriynen,
Nasip eyle yarabbi!

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar bunu sitede dolaşırken buldum nasıl güzel mi bakammmmmmmm:roflol::roflol::roflol:

EVLi ERKEK DUASI

Allahim...
Karimi her turlu tehlikeden koru,gerekirse ben
tehlikeye atlayayim.Onu hic yorma,gerekirse ben yorulayim
O calismasin,ben calisayim
O hasta olmasin,ben olayim...
Allahim o aldatmasin,ben aldatayim
Benim guzel karim dul kalmasin,ben kalayim...

Elhamdurusu ile
Kizlar surusu ile
Sabah birisi ile

Aksam yenisi ile...

EVLi KADIN DUASI

Allahim lutfen bana;
Deniz kadar etkileyici bakislari olan ve yakýsýklý (Aliye),
Ferit kadar kibar ve olgun (Bir Dilim Ask),
Selim kadar zeki ve zengin (Bir istanbul Masali),
Baran kadar karizmatik (Haziran Gecesi),
Cem kadar sadik ve eglenceli (Avrupa Yakasi),
Polat kadar guclu (Kurtlar Vadisi)
Mithat kadar becerikli (Sahra) ve
Niko k adar fedakar ve kararli (Yabanci Damat)
biriyle tanisma firsati ver.
Ver de, evdekini kapiya koyabilmek icin yeterince
cesaretim olsun. Yoksa televizyon karsisinda
ihtiyarlamaya devam edecegim

Elhamdulillah eriynen,
Yakışıklılar suruynen,
Hergun baska biriynen,
Nasip eyle yarabbi!

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar bunu sitede dolaşırken buldum nasıl güzel mi bakammmmmmmm:roflol::roflol::roflol:

nerden bulursun böyle şeyleri :roflol::roflol:

nerden bulursun böyle şeyleri :roflol::roflol:

nerde bulam ya baktım topikte kimsecikler yok bende can sıkıntısından o topik senin bu topik benim geziyom işteeeeee:roflol::roflol:
herkezde kayıp baksanaaaaa:eek:klava::eek:klava:
yanlız kaldım şu alemde koca dünya dar geliyorrrr
hangi kapıyı çalsam yüzüme kapanıyorr
terkettiniz beni hainler ayşe bunalım takılıyorrrrrrr:eek:klava::eek:klava:
eh yarın görürsünüz acısı bunun nasıl çıkıyorrrrrrrrr:roflol::roflol:

nerde bulam ya baktım topikte kimsecikler yok bende can sıkıntısından o topik senin bu topik benim geziyom işteeeeee:roflol::roflol:
herkezde kayıp baksanaaaaa:eek:klava::eek:klava:
yanlız kaldım şu alemde koca dünya dar geliyorrrr
hangi kapıyı çalsam yüzüme kapanıyorr
terkettiniz beni hainler ayşe bunalım takılıyorrrrrrr:eek:klava::eek:klava:
eh yarın görürsünüz acısı bunun nasıl çıkıyorrrrrrrrr:roflol::roflol:

Merhaba nasılsın???? :1hug:

adamın biri californiada bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış adam lambayı kumların içinden çıkarmış"belki cin çıkar"deyip ovalamış lambayı cin çıkmış
cin demiş ki
-"bu bu ay içinde dördüncü çıkarılışım ve bu işten sıkılmaya başladım bu yüzden 3 dileği unut sadece 1 dilek hakkın var"
adam oturmuş bir süre düşünmüş ve "her zaman hawaiiye gitmek istedim ama uçaktan korkarım ve deniz beni çok tutar benim için hawaiiye bir köprü yap böylece arabayla oraya gidebileyim" demiş
cin gülmüş ve"bu imkansız bu işin lojistiğini düşün köprünün ayakları nasıl pasifikin dibine ulaşabilir ne kadar beton gerektiğini ne kadar çelik gerektiğini düşün hayır başka bir dilek dile"demiş
adam tamam demiş ve gerçekten güzel bir dilek düşünmeye başlamış en sonunda
"dört kere evlendim ve boşandım bütün karılarım her zaman duyarsız olduğumu ve onunla ilgilenmediğimi söylerdi bu yüzden kadınları anlayabilmeyi diliyorum nasıl hissettiklerini ve neden ağladıklarını birşey söylemedikleri zaman gerçekten ne istediklerini...onları nasıl gerçekten mutlu edebileceğimi bilmek istiyorum"
cin cevap vermiş
-"köprü iki şeritli mi olsun dört şeritli mi
.............
bu da benim evdeki takvimdennnnnnnn:roflol::roflol::roflol:
anaaaa bizi çözmek gerçekten bu kadar zor mu yaaaaa:roflol::roflol::roflol:

Merhaba nasılsın???? :1hug:

iyi diyelim iyi olalım dimi amaaa:1hug:
yuvarlanıp gidiyoz işte ama gidişat nereye bebişe mi kırmızıya mı orasını Allah bilirrrrrrr:eek:
üzülmek yok ama dimi sonuçta er yada geç son durağa ulaşacaz bebişimizi kucaklayacaz inşallahhhhhhhh:emir_bebek::emir_bebek:

iyi diyelim iyi olalım dimi amaaa:1hug:
yuvarlanıp gidiyoz işte ama gidişat nereye bebişe mi kırmızıya mı orasını Allah bilirrrrrrr:eek:
üzülmek yok ama dimi sonuçta er yada geç son durağa ulaşacaz bebişimizi kucaklayacaz inşallahhhhhhhh:emir_bebek::emir_bebek:

ya sorma ayşe ablacığım umutlar tükenmez inşallah.....
inşallah hamişsindir güzel haberi senden bari alalım dimiiii Şeniz
birde ben ovulasyon hesaplamasını netten yapıp ona göre uygulama yaptım sanırım yanıldım şimdi öğrendim farklı günler imiş neyse zararın neresinden dönülürse kardır yapacak bişi yok artıkın sen ağlama

ya sorma ayşe ablacığım umutlar tükenmez inşallah.....
inşallah hamişsindir güzel haberi senden bari alalım dimiiii Şeniz
birde ben ovulasyon hesaplamasını netten yapıp ona göre uygulama yaptım sanırım yanıldım şimdi öğrendim farklı günler imiş neyse zararın neresinden dönülürse kardır yapacak bişi yok artıkın senağlama senağlama

Nasip ablaaaaaaaaaaaaaaa nerelerdesinnnnnnnnnnnn kaybolddduuuuuuuuuuuunnnnnnn
ben geldim sen yoksunnnnnnnn

fisfisfisbişi sormak istiyorum şimdi ben yumurtlama günlerimi netten hesaplim dedim ama adetlerim düzensiz olduğu için hesaplamıyor napıcam ben şimdi yaa hangi günler olduğunu nasıl bulucam:1no2:

apexnasip benim adım gülcihan tabiki habersiz bırakmam sizi tabiki teyze olacaksınız inşallah burdan size güzel haberler vericem görüşürüz...

fisfisfisbişi sormak istiyorum şimdi ben yumurtlama günlerimi netten hesaplim dedim ama adetlerim düzensiz olduğu için hesaplamıyor napıcam ben şimdi yaa hangi günler olduğunu nasıl bulucam:1no2:

canım hiç bi fikrim yok çünkü benimki de biri diğerine uymuyo ama uzmanlar haftada 3 kez yaşanan düzenli ilişkinin hamile kalmak için yeterli olduğunu söylüyorlar bide yumurtanın ömrü 12 ila 24 saat arası ama sperminki 72 saat yani adetten sonra bunlara dikkat edersen sorun da yoksa büyük ihtimalle hamiş kalırsın bide ovulasyan testleri varmış onu kullanan arkadaşlar da var ama ben kullanmadım şahsen ayrıca ısı takibi de var ama malesef ona da kafam basmıyo bilenlerde burda değil gelince sana cevap verirler canım ama en garantisi gün aşırı olanı bence nasılsa spermin ömrü bayağı uzunnnnnnnnn:dance::dance::dance:

Merhaba Nasip ablacığım işte geldim buradayımmmmmm
cumartesi Kırmızı Kart gördüm ve çokkk üzüldüm....
sen nasılsın?????: 1hug:
bizim topikte üzülmek umutsuzluğa kapılmak yok biliyorsun değilmi dilekciğim
ben beklemedeyim şafak 9 bakalım
Nasip ablaaaaaaaaaaaaaaa nerelerdesinnnnnnnnnnnn kaybolddduuuuuuuuuuuunnnnnnn
ben geldim sen yoksunnnnnnnn
kız uyku bastırdı azıcık kestireyim dedim
sen bana 3 aylık regl tarihii yazarsan yadımcı olmaya çalışırım
apexnasip benim adım gülcihan tabiki habersiz bırakmam sizi tabiki teyze olacaksınız inşallah burdan size güzel haberler vericem görüşürüz...

memnun oldum hayatım
aramıza hoşgeldin burdaki arkadaşların hepsi birbirinden tatlı sende 1 2 gün takıldıktan sonra ayrılayacksına.s.

Son düzenleme:
canım hiç bi fikrim yok çünkü benimki de biri diğerine uymuyo ama uzmanlar haftada 3 kez yaşanan düzenli ilişkinin hamile kalmak için yeterli olduğunu söylüyorlar bide yumurtanın ömrü 12 ila 24 saat arası ama sperminki 72 saat yani adetten sonra bunlara dikkat edersen sorun da yoksa büyük ihtimalle hamiş kalırsın bide ovulasyan testleri varmış onu kullanan arkadaşlar da var ama ben kullanmadım şahsen ayrıca ısı takibi de var ama malesef ona da kafam basmıyo bilenlerde burda değil gelince sana cevap verirler canım ama en garantisi gün aşırı olanı bence nasılsa spermin ömrü bayağı uzunnnnnnnnn:dance::dance::dance:

:roflol:ay ilahi valla güldürdün beni en iyisi ben bu ay hiç hesaplama yapmim işi oluruna bırakim hesaplayınca daha kötü oluyor aklında bebekle ilişkiye giriyorsun hiç olmuyor amaan bu ayda böyle denim.:teytey:

sen baa 3 aylık regl tarihii yazarsan yadımcı olmaya çalışırım

nisan 23 mayıs yok haziran 2 temmuz 6 canım benimde umut ağustosa kaldı

X