Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kız emel sana şimdi birşey soracağım
1.koltukları renkleri gitmesin diye neyle silersin
2.perdeler beyazlasın diye püf nokta biliyormusun
sengözlerimebaksanab

canım koltukları loc ile siliyorum perdelere ise çamaşır makinesinin içine 2 tane bulaşık deterjanı tabletleri varya ondan atıyorum

günaydın kızlara.s.
size kırgınım kız insan 1 kerecik olsun girmez mi topiğe sıkıntıdan partladım:eek:klava:
aslında girmeyecektim beni iyice merak edin diye ama dayanamadım
dün atakanın sınıf arkadaşı basket oynarken kalp krizi geçirdi ve hakkın rahmettine kavuştu moralim sıfırdı ağla ağla gözlerim şişti bende birazdan birşeyler yapıp ölü evine götüreceğimsenağlama
canım ya çok üzüldüm allah anasına babasına sabır versinnnnn başları sağolsun
kız emel sana şimdi birşey soracağım
1.koltukları renkleri gitmesin diye neyle silersin
2.perdeler beyazlasın diye püf nokta biliyormusun
sengözlerimebaksanab

emel bildiğin bütün püf noktoları yaz canım elbet birgün bizde temizlik yaparız:dance:

canımm nasipcimm deme ya allah rahmet eylesin çok acı cidden allah korusun yarabbimsenağlama

canım ya benim miğdem şu günlerde aşırı bulanıyor acaba hamilemiyim dün kocişime test al bana diye tutturdum oda kızdı emel daha günün gelmediki diye yapsam simdi belli olurmu adetim çarşamba günü

tşk ederim hayatım da tabletler bozmaz mı makinayı

bence varsa silik bile olsa çıkar moralim bozulmaz diyorsan yap ama olur olurda erken diye çıkmaz ve ağlayacaksan yapma bekle

canım ya benim miğdem şu günlerde aşırı bulanıyor acaba hamilemiyim dün kocişime test al bana diye tutturdum oda kızdı emel daha günün gelmediki diye yapsam simdi belli olurmu adetim çarşamba günü

canım biraz daha sabret çıkmama ihtimali yüksek benimki4 gün önce kanda bile çıkmadı birazdaha sabırlı ol yada hastaneye git bir kan testi yaptırrr

ya hala kabul edemiyorum sabah çocuk bizdeydi benden nasipteyze şu meşhur vişneli kekinden yapsana demişti bende kalkıp onlara vişneli kekle meyvesuyu ikram ettim iyikide yapmışım son isteğiymiş yavrumun yoksa vicdan azabından ölürdüm herhalde atakan çok etkilendi ben kızı kaybettiğim zamandaki gibi etkilendi çocuğum hala toparlayamadı içerde ağlıyor anne daha sabah birlikteydik diyor bu nasıl olur diyor
bana ne olur akıl verin onu nasıl teselli edeyim

ya hala kabul edemiyorum sabah çocuk bizdeydi benden nasipteyze şu meşhur vişneli kekinden yapsana demişti bende kalkıp onlara vişneli kekle meyvesuyu ikram ettim iyikide yapmışım son isteğiymiş yavrumun yoksa vicdan azabından ölürdüm herhalde atakan çok etkilendi ben kızı kaybettiğim zamandaki gibi etkilendi çocuğum hala toparlayamadı içerde ağlıyor anne daha sabah birlikteydik diyor bu nasıl olur diyor
bana ne olur akıl verin onu nasıl teselli edeyim

ya canım çok zor bir durum allah yardımcın olsun bilmiyorum ne diyeceğini gerçekden aklıma birşey gelmiyo

kızlar benim 10 günüm kalmış hadi bugünü saymayın 9gün:sm_cool::sm_cool:

nasip içime doğuo senden alcaz buay güzel haberleri:dance::dance:

inşallah hayatım pek sanmıyorum nedense geçen aylar umutla bekliyordum bu ayda nasıl olsa kart görecem diye pek umutlu değilim
kızım iyi oynarsan kazanırsın kötü oynar faul yaparsan yersin kırmızı kartı
bende bu ay iyi oynamadım:roflol::roflol:

cnm nasipcim ya çok zor bi durum güzellikle anlatsan dicem ama onuda nasıl güzellikle anlatcan hayy allahım ya kısmet

bakalım kızlar bende kocacım korunalım derse hiçbişi demicem yani benden bebiş ümidni soraki zamanlara:a015:

hepinize günaydınlar arkadaşlar...sizlere 2 sorum olacak...bu ay ilk defa ateş ölçerek yumurtlama günümü hesaplamak istiyorum arkadaşlar.bunun için bir derece almam lazım bana tavsiye edebileceğiniz bi marka varmı?ikincisi bunu nasıl hesaplayacam bana gün gün yapmam gereknelri anlatırmısınız.benim adetimin 21.günü bugün.doğal olarak yumurtlama da bitmiştir.arkadaşlar benim özellikle bu ay adetimin 14. günleri ve şu an ateşim çok fazla ve ayaklarımda da ağrı var.ben anlamıyom acaba ben geçmi yumurtluyom ki...bana yardımcı olabilirmisiniz

günaydın kızlarrr,
nasıpcım basınız sagolsun.cok üzüldüm allah sabırlar versın aılesınee

X