Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

anlaşıldı kimse kalmamış bende çıkıyorum
allah hepinize rahatlık versin
iyi gecelerrrrrrr:1hug::1hug:

bu arada neşelim minnoşun çok tatlıymış adı ne bakammmmm
kızlar hepinize toptan selamlar görüşmeyeli nesılsınız bakalımmmmm:1hug:

kedimin adı sarman eşim ben buldum adınıda ben koyarım dedi tamam dedim aslında ben daha değişik bir isim istiyordum ama neyse o sağlıklı olsunda isim o kadarda önemli değil.
1 ay sonra kimlikte çıkaracaz yavrumuza:)))gamyoncuiremsu

2 gündür sizleri bekliyorum 1 kerecik girmediniz oysaki kötü durumdayım sinirlerim çok bozuk sabahtan beri ağlayıp duruyorum ama hiçbiriniz 1 kerecik uğramadı yasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2 gündür sizleri bekliyorum 1 kerecik girmediniz oysaki kötü durumdayım sinirlerim çok bozuk sabahtan beri ağlayıp duruyorum ama hiçbiriniz 1 kerecik uğramadı yasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım merhaba neden ağlıyorsun bakim sen

günaydınlar herkese . neden ağlıyosun bişey moralini mi bozdu

günaydıın herkeseeee nasipcimm kız hamişlik hassasiyeti mi bunlar hayırdır ağlamaa ..

günaydın kızlarrrrrrr nasipciğim ne oldu neden ağlıyorsun evde değildim 2 gündür

günaydın kızlar beklemeler sürüyor hadi hayırlısı bakalım hayırdır bu ağlayışlar niy aman kimse ağlamasın....

günaydın arkadaşlar perşembeden beri giremedim siteye giriyorum ama bu safya ve agustosta çift çizgi görmek isteyenler 2 sayfayıda bir türlü açamadım nihayet bugün oldu çok şey kaçırdım dimi ama hepsinide okuyamam ki çok uzun kaçırdıklarımı tekrara yazarsanız sevinirim örneğin yani hamiş varmı

günaydın kızlar......ağlamak yok gülmek var...yarınlarda yarınlarda mutlu günler var..........

GÜNAYDIN GÜLŞENCİM... EMELCİM..
bendede yeni düzeldi site ancak.
aslıcım henüz yeni hamişimiz yok:KK43:

günaydın kızlara.s.
size kırgınım kız insan 1 kerecik olsun girmez mi topiğe sıkıntıdan partladım:eek:klava:
aslında girmeyecektim beni iyice merak edin diye ama dayanamadım
dün atakanın sınıf arkadaşı basket oynarken kalp krizi geçirdi ve hakkın rahmettine kavuştu moralim sıfırdı ağla ağla gözlerim şişti bende birazdan birşeyler yapıp ölü evine götüreceğimsenağlama

kız emel sana şimdi birşey soracağım
1.koltukları renkleri gitmesin diye neyle silersin
2.perdeler beyazlasın diye püf nokta biliyormusun
sengözlerimebaksanab

X