Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nasipim geçmiş olsun canım ne desem boş şimdi Allah ailesine sabır versin çok zor inşallah atlatabilirler atakanıda öpüyorum inşallah oda atlatır a.s.
bu arada günaydın kızlarrrrrr :1hug:
SAĞOL HAYATIM GÜNAYDIN NABER
teşekkür ederim canım hadi sizde yükleyin şu resimlerinizide görelim sizlerin güzelliğinide
NASIL YAPACAĞIMIZIDA ANLAT
işte kızlarrr karşınızdaaa bendenizzz mervee:)))

KIZ MERVE SENDE ÇOK GÜZELMİŞSİN ALLAH SENİDE KOÇİŞİNE BAĞIŞLASIN:eek:

ay cnm benimm aminn herkesi allah kocişine bebişlerine bağışlasıın:))

yahu burayı güzel hatunlar basmış valla.....nasıl kaldırcak insanlar bunca güzel hamiş.........zaten güzelsiniz bide hamişlik güzelliği verecek rabbim....allah allah................

bu linke tıkla ve gözat dan resmini seç ve host it i tıkla sonra açılan pencerede en altta yazan Direct link to image ın karşısını kopyala ve buraya yapıştır inşallah anlatabilmişimdir

gülşencimmm buranın adını güzel hamişler diye mi değiştirsek 2aya kadar nasılsa herkes hamiş olcak :))

emelim çok tatlı çıkmışsın yeğenini de yerim ben anaaaa tututu maşallahhhh:nazar::nazar::nazar:
mervecim sende çok tatlısınnnnnnnnna.s.
kızlar benim öyle resmim yok merak edenler buluşma resimlerinden sakarya bölümüne girebilirler ben beceremem şimdi eklemeyi falan sarı gömlekli benimmm:kahve:
bu arada dün son hapı yuttum bomba gibiyimmmmmmmm:dance::dance:
siz asıl 3 gün sonra merak edin beniiiiiiiii:eek:

esmacm cnm güler yüzlü biri olduğun mesajlarından belliydi şeker arkadaşımm:))
nasip kız daha yakından göremicez mi seni

kızlar hepinize günaydın.... Geçmişi yeni bittirdim yine döktürmüşsünüz..Nasip cim başın sağolsun..Bizimde bu hafta sonu cenazemiz vardı..Allah geride kalanlarına sabır versin..

bu linke tıkla ve gözat dan resmini seç ve host it i tıkla sonra açılan pencerede en altta yazan direct link to image ın karşısını kopyala ve buraya yapıştır inşallah anlatabilmişimdir

peki hangisini kopyalayip buraya yapiştiracam

emelim çok tatlı çıkmışsın yeğenini de yerim ben anaaaa tututu maşallahhhh:nazar::nazar::nazar:
mervecim sende çok tatlısınnnnnnnnna.s.
kızlar benim öyle resmim yok merak edenler buluşma resimlerinden sakarya bölümüne girebilirler ben beceremem şimdi eklemeyi falan sarı gömlekli benimmm:kahve:
bu arada dün son hapı yuttum bomba gibiyimmmmmmmm:dance::dance:
siz asıl 3 gün sonra merak edin beniiiiiiiii:eek:

teşekkür ederim canım benimde bu sakarya bölümüne nasıl girecez

ooo kızlar hepiniz çok güzelsiniz valla.. Ne bu böyle yarışma mı yapsak acaba?

X