Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ama sizin oranında mevlana şekeri varya ona bayılırım
hernekadar di
şime değsede
süper ya nasıl yapıyorlar acab bi bulsam tarifini hemen yapacam valla

canım bana adresini verirsen gönderirim ne olacak aşk olsun ya o şekere konyada birde peynir şekeri diyorlar

sorma ya nası geçicek bilmiyorum,hayırlısıyla sağlıkla gitsin dönsün inşallah..[/QUOTE]

canını hiç sıkma aylin zaman çok çabuk geçip gidiyor....banada hep gitmeden önce vah vah nasıl yapacaksın zor deyip durdular hep....onu uğurlarken gözümden tek bir damla bile düşmedi ve askerliği boyunca....benim eşim uzun dönem yaptı....15 ay ve şırnakta.....şubat 2008 de kavuştuk çok şükür......Bunlar güzel ayrılıklar....görevin mukaddes oluşu,sağlığının yerinde olması en önemlisi seni sevmesi herşeyi unutturur...sağ salim gidip gelmeyi nasip etsin yüce mevlam şu cuma gününde....sıkma canını hepsi geçecek:1hug:

:sm_cool::sm_cool:ütü bitti ütü bitti
heyo kurtulduuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

hayırlı olsun aylincim bilmiyordum aallah analı babalı büyütsünn.. yok esma için diodum ben bugün daha haber yok
aminn canım sağola.s.
aaaaaaaaaaaaa ben daha yeni çaktım yeni öğrendim çok şaşırdım
esma hamile olduğunumu öğrendiiiiii vayyyyyyyy
yaşasıııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
:roflol:
aylincim tez zamanda gitsin gelsin kavuşun inşşallah canım
hayırlısı olsun ....

aylint- Allah çabuk kavuştursun inşallah.

sorma ya nası geçicek bilmiyorum,hayırlısıyla sağlıkla gitsin dönsün inşallah..

canını hiç sıkma aylin zaman çok çabuk geçip gidiyor....banada hep gitmeden önce vah vah nasıl yapacaksın zor deyip durdular hep....onu uğurlarken gözümden tek bir damla bile düşmedi ve askerliği boyunca....benim eşim uzun dönem yaptı....15 ay ve şırnakta.....şubat 2008 de kavuştuk çok şükür......Bunlar güzel ayrılıklar....görevin mukaddes oluşu,sağlığının yerinde olması en önemlisi seni sevmesi herşeyi unutturur...sağ salim gidip gelmeyi nasip etsin yüce mevlam şu cuma gününde....sıkma canını hepsi geçecek:1hug:[/QUOTE]
canlarımm çokk sağolunna.s. amin,inşallah çabucak yapar gelir..

Kızlar günaydınna.s.
günlerdir giremedim,yeğenim oldu da:teytey::teytey::dance:
geçmişi okuyamadım tamamen amaaaa,
ESMAAAA TEBRİKKLERRRR!!! NASI SEVİNDİM!:nazar:a.s.
hiç beklemiyodun ve testin negatif çıkmıştı bi de,Alaah'ın işine bak işte,tam ümidi kesmişken geliverdi bebicik:emir_bebek: Allah tamamına erdirsin,sağlıkla büyüt..:nazar:
dediim gibi geçmişin tamamını okumadım, başka müjdeler de var mı???

Günaydın aylincim yokluğun hemen anlaşılıyor, sitede haykırdım adını bir kaç kez... nerede diye....... sonunda geldin hoşgeldin..... bu arada asker yolu gözlüyormuşsun sanırım... Allah sabır versin tez zamanda gelir inşallah ... yeğeninde olmuş tebrik ederim...
:teselli:

günaydın kızlaaaaaaaaaaaar ben geldim nassınız bakim canlarım. bu akşam biz uçuyoruz tatile tatile tatile yehhhhhuuu . bi hafta yokum sizi çok özlücem kuzularım. ve inşallah döndüğümde de mutlu haberler verir mutlu haberler alırım.

Günaydın şebnemciğim iyi tatiller dilerim.....:1hug:

kızlar işlerin başına geçeyim artık
öpüyorum hepinizi şebnemim görüşemezsek iyi tatiller tatlım iyi eğplenceler

Günaydın aylincim yokluğun hemen anlaşılıyor, sitede haykırdım adını bir kaç kez... nerede diye....... sonunda geldin hoşgeldin..... bu arada asker yolu gözlüyormuşsun sanırım... Allah sabır versin tez zamanda gelir inşallah ... yeğeninde olmuş tebrik ederim...
:teselli:
çokk sağolla.s.
asker yolu gözlemeye henüz başlamadım ama ağustosta gidecek askere.. amin,inlallah çabucak döner sağlıkla..
efet yeğenim olduuu:nazar::dance: teşekkür ederimm.. çokk şekerr yaaaaaaa!
inşallah hepimizin de bebişleri olur.. tabi benim umutlar asker dönüşüne kaldı ama olsun, sağlık olsun,hayırlısı olsun..

kızcaktım sana ama kızamıyorum tebrikler şekercim hala olmuşsun eşinde gidiyomuş tarih bellimi hayatım en iyisini yapmışsınız erteleme işini hayırlısı olsun inşallah hayırlısıyla gider gelir sayılı gün geçer hayatım. allah tez zamanda kavuştursun.
aminn canım sağol.
kızma tabi banaaa:)

aylın cım hosgeldın canımm
tebrık ederım canım yegenını allah analı babalı buyutsun..
eşin de kısa zamanda saglıkla yapar gelır ınsallah.sonrada bebişin gelirrrrr

Şebnem im ne yapayım yaaa..Eli kulağında kırmızı kartın. Yenilgiyi bu aylık kabul ediyorum..Hem sıkıldım artık..Gelmeyince kistten şüphelendim..İyi tarafından bakıyorum gelirse kist yok..Bebekte yok ama ne yapalım sağlık olsun..Vakti zamanı gelmedi demekki..:KK43:((

kızlar işler de tamamen bana kalıcak,eskisi gibi sık gelemicem burayaasenağlama
ama fırsat buldukça biterim yanınızda:teytey:

X