Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kıyamam ya ben benimkini 4 saatten fazla çekemiyorum kız sizin o tarafın yemeklerini ben çok severim dolmalarınız için ölüyorum vallahi

ciddimisin benimde hiç aram yoktur dolmayla
ama evde yapılırsa
başkası yaparsa severim
acayip içli köfte yaparım bak
yemekyapmayı çok severim
yemeyide

Kızlar günaydınna.s.
günlerdir giremedim,yeğenim oldu da:teytey::teytey::dance:
geçmişi okuyamadım tamamen amaaaa,
ESMAAAA TEBRİKKLERRRR!!! NASI SEVİNDİM!:nazar:a.s.
hiç beklemiyodun ve testin negatif çıkmıştı bi de,Alaah'ın işine bak işte,tam ümidi kesmişken geliverdi bebicik:emir_bebek: Allah tamamına erdirsin,sağlıkla büyüt..:nazar:
dediim gibi geçmişin tamamını okumadım, başka müjdeler de var mı???

canım allahtan herşeyin hayırlısını istiyoruz inş. senin içinde hayrlısı bebiş olsun asiş:)

Kızlar günaydınna.s.
hiç beklemiyodun ve testin negatif çıkmıştı bi de,Alaah'ın işine bak işte,tam ümidi kesmişken geliverdi bebicik:emir_bebek: Allah tamamına erdirsin,sağlıkla büyüt..:nazar:

günaydınn nerelerdesin sen kaçak ? evet teyze olduk bugünde kontrolde :dance:

ve kızlar eşim askere gidiyoya, korunmaya karar verdik yeniden:çok üzgünüm:
kociş ben yanında olayım hamileliğinde dedi, hak verdim ben de, zaten ilk hamileliğim olacaktı olsaydı ve kocişin yanımda olamayacak olması üzüyodu.. hayırlısı,inşallah o sağlıkla dönsün de:asigim:

Kızlar biraz iş yapalım diyorum..Siz döktürmüşsünüz yine yaaa...Herkese yeniden günaydın...Ben sanırım regl olacağım..:KK43:(( Karnım ağrımaya başladı..Bu ay benden umut yok..Bundan sonra lekelenmelerede inanmayacağım..Ben sıramı savdım sanırım..Sıra sizlerde..:))

Kızlar günaydınna.s.

HOŞGELDİN AYLİNNN......................EVET ESMA HAMİLE HATTA ŞU AN DOKTORDA İNŞALLAH GÜZEL HABERLERLE GELİR.....DUYGUN ARKADAŞIMIZDA HAMİLE.......SENDE HALAMI OLDUN YOKSA...ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN......:nazar:

kociş ben yanında olayım hamileliğinde dedi, hak verdim ben de, zaten ilk hamileliğim olacaktı olsaydı ve kocişin yanımda olamayacak olması üzüyodu.. hayırlısı,inşallah o sağlıkla dönsün de:asigim:

canım güle güle gitsin..Koşa koşa gelsin inşallah..:teytey:

Kızlar günaydınna.s.

günaydın canım bebeğiniz hayırlı olsun darısı başına canımın içi:1hug:

haklısın canım
allah önce hayırllısıyla askerliğinin bitirp gelmesine izin versin
sonrada bebişini kucğına almayı nasip etsin
ay asker yolıu bekliycen ha bende bakladim eşim kısa dönem yapmıştı ama bana 1 asır gibi geldi
a.s.

hayırlı olsun aylincim bilmiyordum aallah analı babalı büyütsünn.. yok esma için diodum ben bugün daha haber yok

aaaaaaaaaaaaa ben daha yeni çaktım yeni öğrendim çok şaşırdım
esma hamile olduğunumu öğrendiiiiii vayyyyyyyy
yaşasıııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

aylincim tez zamanda gitsin gelsin kavuşun inşşallah canım
hayırlısı olsun ....

evet onlar
çok güzel olur
helede onu kuramadan yemek dah bi güzel
gerçi her yörenin damak tadı farklıdır ama olsun
yinede güzel işte
a.s.

canım ben burda kurusunu aradım bulamadım satmıyorlarmış birkere komşumuz yapmıştı o kurumadan önceki halini yemiştik

HOŞGELDİN AYLİNNN......................EVET ESMA HAMİLE HATTA ŞU AN DOKTORDA İNŞALLAH GÜZEL HABERLERLE GELİR.....DUYGUN ARKADAŞIMIZDA HAMİLE.......SENDE HALAMI OLDUN YOKSA...ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN.....
oy oy oy maşallah!:nazar:
oh oh yaşasın DUYGUNN CANIMM TEBRİKLER SANA DA,ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN,SAĞLIKLA BÜYÜTÜN:nazar:a.s.
DARISI BAŞIMIZAA
canım güle güle gitsin..Koşa koşa gelsin inşallah..
Aminn canımm sağola.s.
günaydın canım bebeğiniz hayırlı olsun darısı başına canımın içi
Sağoll gülüm,aminna.s.
haklısın canım
allah önce hayırllısıyla askerliğinin bitirp gelmesine izin versin
sonrada bebişini kucğına almayı nasip etsin
ay asker yolıu bekliycen ha bende bakladim eşim kısa dönem yapmıştı ama bana 1 asır gibi geldi
sorma ya nası geçicek bilmiyorum,hayırlısıyla sağlıkla gitsin dönsün inşallah..

X