Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

:roflol::roflol:ay ben hala uyuyom galiba pınar aylin yazmışımmm:roflol:

:roflol::roflol:ay ben hala uyuyom galiba pınar aylin yazmışımmm:roflol:

sen yorma kendini canım biz anladık hamile diyince kızlar bende 10 haftalıkken gezip dolaşmak istiyorum ya ben 5 haftalık hamileyken hastaneye yatıyorum miğde bulantısından millet geziyor tozuyor

160 ama şekerim kadınlar 3 lü geliyormuş 70 ytl ye tek kadın alsam 60 ytl verecem bende şekimi 3 lüden yana kullandım fazla kişi göz çıkarmaz söyleeeee her tarafı silsinler

bizim ev 200 mk
ooy
balkonlar var
teras var 4 kat ooy hepsi sırtımızdan geçiyor :eek:klava::eek:klava:

pınar altuğ u diyosun dimi evet haklısın. saol ama canım benim. bizde hamiş kalalım ama lütfen lütfen lütfen nooooooolurrrrrrrr allahım bu kızların hepsi hamiş kalsın ama hamiş kalmak yetmez sağlıkla doğursunlar bi ömür birlikte mutlu sağlıklı huzurlu yaşasınlar.

allahım lütfen şebnemin dualarını kabul et lütfen .....
aminnnnnnnnnnnnnnnn:1hug:

merhaba arkadaşlar bankaya gitmiştim geldim baya kaynatmışınız.
Ben kan testi sonucuma doktordan iyi yanıt alamadığım için dün netten araştırdım.8,99 çıkmıştı ya sonucum. Biokimyasal hamilelik diye bir durum varmış 4 gün içinde kan değerlerim yükselirse hamile demekmiş ama düşerse biokimyasal hamilelik oluyormuş ve adetle birlikte düzeliyormuş ptesi öğrencez bakalım...

Ben kan testi sonucuma doktordan iyi yanıt alamadığım için dün netten araştırdım.8,99 çıkmıştı ya sonucum. Biokimyasal hamilelik diye bir durum varmış 4 gün içinde kan değerlerim yükselirse hamile demekmiş ama düşerse biokimyasal hamilelik oluyormuş ve adetle birlikte düzeliyormuş ptesi öğrencez bakalım...

canım inşallah hamilesindir bizde teyze oluruz

hayırlısı olsun canım güzel haberler al inşallah

X