Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın kızlar cumalarınız mübarek olsun gününüz güzel olsun inşallah..a.s.

geldim kızlar kahve aldım kendime geleyim die.. günaydın razişa.s. şebnemm gittiğin yerden üç kişi dön emiii:roflol:

canım senin yumurtlama günün yani yazacağım tarihlerde hamile kalmanın en yüksek olduğu tarih aralığı 04/07/2008 - 09/07/2008 tarihleri arası hadi iyi çalışmalar jeyyarjeyyar

vallahamı anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmm ay bayılazam:teytey::teytey:

http://gebelik.org/dosyalar/fertilitecalc.html kızlar bu siteden hesaplıyorum yardıma ihtiyacı olana burdayım

yok gülüm düşünme öle olmaz allahın izniyle hiçbişicik kızm millet neler yapıo olmayacaksa olmuo allah korur.ya busabah pınar ayline baktımda 10haftalık hamileymiş kadın bide güneş altında denize falan girio ben korkarım misal

hoşbulduk canım temizlik yapmayı çok seviyordun sanırım bitti mi temizliğin
a.s.

yok kız çarşambaya 3 tane kadın alacam halıları bugün yıkamaya gönderiyorum hava biraz serinlesin dolapların içinin örtülerini ütüleyip sereceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…