Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım benim adetlerim düzenliydi. aslında pco hastasıymışım ama ben gecikme pek yaşamazdım. Kist için 5 ay doğum kontrol hapı kullandım ve bırakınca 6 nisanda hasta oldum ve enson da 2 haziranda hasta oldum. doktorum bazı insanlarda bu tür gecikmelere sebebp olabileceğini söledi.2-3 ay bu şekilde gecikmeler yapabiliyo dedi. Benim işyerimde de bir arkadaş aynı şekilde 2,5 gecikti hapı bırakınca doktor onu ilaçla adet olamsını sağladı.

hadi bakalım hayırlı olsun şimdiden....gitte anlat şekerim bize yeğenimizi,duygularını dimi ama:asigim:
anlatırım bitanem hayırlısıyla bir görseydim sıpayı
hoşgeldin hayatım günaydıııın

oh oh hadi bakalım cuma akşamı ben yola çıkıyom senden haber alıp öyle gitcem züper. :icecream:
evet teyzesi gitmeden haber vereceğiz sanaa
günaydınnnnn sitemizin oklava sultanıı
şebnem sende bi hafta mı kalcan nereyeydi yolculuk?

kıbrısa uçacak

ya kızlar ben şimdiden heycanlandım ya bebişimi görseydimde içim rahatlasaydııı bii

bie de anlat gördüklerini de heyecanını paylaşalım yerimseniben

tamam asiyeceğim zaten anlatmazsam teyzeleri döver beni hele bir ayşemiz varrr neyse ben anlatmatyım sen anlarsın zaten:roflol:laelaelaelaelae

şebnemcim sende cuma gitcen galiba hayırlı yolculuklar sana iyice dinlen bizim yerimizde

kızlar şimdi bi arkadaşmdan duydum adet olmadan önce aspirin içiomuş söktürsün die bende içtim acaba kistin gitmesinede yardımcı olur mu:))))

ev mi var şebnem orda süper ya bende öle yaptım paso dinlendimm süperr oluoo hiç dönesim gelmedi denize girdim çıktım bolcana:)
ay teyzesi ona ciciler örecek söz vermiştim ben hatırladın mı:))

ev mi var şebnem orda süper ya bende öle yaptım paso dinlendimm süperr oluoo hiç dönesim gelmedi denize girdim çıktım bolcana:)

mrb arkadaşlar...ben 17 haziranda hasta oldum.dün yumurtlama günümdü.her ay düzenli olarak da regl olurum..akıntımda olurdu.bu ay kasık ağrılarım falan oldu ama gözle görülür bi akıntı olmadı.idrar yaparken olur ya yumurta akı gibi ama kasık ağrım falan oldu.sizce ben yumurtlamadım mı bu ay...

esmaya demiştim ama şebnemcim sanada örerim seve seve :))) yapın siz beni teyze yapmazmıyım seve seve:))
bolca yüzersin hemde zayıflamış olursun hemde serinlemiş :)

kim ben mi anaa Allah kuru iftiradan saklasınnnnnnnnn:roflol::roflol::roflol:
şebnemim benim içinde tatil yap canım bizim ufukta görünmüyo şimdilik öyle bişeyyyyyyyy:1hug:
sen tabi kim olacakkk ya bende gidemeyecem bu seneeee geçen sende düğünden gidemedik zaten düğünden hemen sonrada ramazandı burda kaplıcaya gittik havuza falan girdim artık havuzada giremem mikrop kaparım diye

bize örecen demiiiii merve teyzesiiiii

şebnemcim sana iyi tatiller iyi eğlenceler ama çalışmalarada ara verme bizim yerimizede bol bol eğlen

bu ay bendede fazla akıntı olmadı olduda fazla değildi işde düzenli adet gören biriysen yumurtalıkların çatlamıştır fazla stres yapmaa tamammı gıd gıd gıdak yumurtan sıcak sıkı çalış tamammı

amanda aman kim gelmiş kız seni gözden kaçırmışım hamişliğime ver nasılsın bakalım
anladım canımm.hamişliğine veriyom. a.s benim önceki sayfada bi sorum vardı da bu ay akıntım olmadı benimm.ama dün yumurtlama günümdü normak kasık ağrılarım oldu.düzenli de olurum her ay ..acaba bu ay yumurtlamadım mı ben.ama kasık ağrılarım oldu.

ilaç falan kullanmadın dimi canım birde adet dönemin ne kadar sürede oluyor ama yumurta akı şeklinde akıntın olduysa büyük ihtimalle yumurtlamışsındır:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…