Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

merveciğim canım senin kistler gitmiştir inş. gittiler zaten yoksa oklavalarla kovalarız onları ona göre
ya internette baktım bebeğin kalp atışlarını duyabilirmişiz şimdi öyle diyor ama bekleyeyim ben pazartesi gideyim demi

inş. cnm ya bende gitmiştir diye düşünüyorum. canım ben ağbimin eşinden bildiğim kadarıyla dedim onunki 6.haftada duyuldu ama dayanamıyosan sen git kız doktora nolcak:dance: buarada işyerindekiler biliyor mu hamiş olduğunu:):teytey:

yeni arkadaşlar hoşgelmişler...Şebnem in sana şimdiden iyi tatiller...Darısı başıma bakalım..Kardeşimin düğünden sonra çıkmayı düşünüyorum bende..:)) Bu arada esmacım bencede bekleme git. Korkma birşey olmaz..

inş. cnm ya bende gitmiştir diye düşünüyorum. canım ben ağbimin eşinden bildiğim kadarıyla dedim onunki 6.haftada duyuldu ama dayanamıyosan sen git kız doktora nolcak:dance: buarada işyerindekiler biliyor mu hamiş olduğunu:):teytey:

iş yerimin şubesindeyim ben 2 kişiyiz burda 2 bayan oda biliyo çok sevdiğim bir ablam o dedi zaten adet günlerimiz aynıydı esma kanda çıkmadı ama bence hamilesin dedi test yaptık işde pozitif öğrenince pazartesi günü bana kuru kaysı erik ve üzüm getirmiş kan yapar diye rahatım şimdilik ama dün patron burdaydı yoğun geçti işde böle bayanlarrr

sizlerin hamile kaldığını gördükçe bebek arzusu artıyor insanın arkadaşlar ben bebek istemiyordum korkuyordum birkaç aydır buraya bakıyorum çok heveslendim yaaa.

asiş ve nisan okyanus sizin asıl isimlerinizi öğrenebilirmiyiz arkadaşlar ben şebnem bu arada. ve asiş bence birkaç gün bekle test yapmak için hayatım

şebnemcim adım asiye . zaten bu sefer bekleyeceğim geçen ay doğum kontrol hapını bıraktığım için 2 ay olmadım ve sürekli test yaptrıdım hatta kanda bile baktırdım 2 haziranda regl oldum. 30 haziran görünüyor adet günüm en az bi hafta bekleyeceğim bu sefer.

esma,merve,şebnem,emel,raziye,asiye ve nisan herkese günaydınlar canlarımm.....................
esma erteleme şu kontrol işini......zaten muayne vajinadan olacağı için kese rahatlıkla gözükür.....kalp atışı için tekrar gidersin....hamileliğin başında ve sonunda böle sık kontroller olacaktır.....

esmacım bencede erteleme bebeği kesede görmek çok güzel bi duygu benim yengem hamile 3 aylık çok zevkli hem içinde rahat eder...

esma,merve,şebnem,emel,raziye,asiye ve nisan herkese günaydınlar canlarımm.....................
esma erteleme şu kontrol işini......zaten muayne vajinadan olacağı için kese rahatlıkla gözükür.....kalp atışı için tekrar gidersin....hamileliğin başında ve sonunda böle sık kontroller olacaktır.....

kocişle konuştuk şimdi yarın sabah yola gidecekmiş ama cuma günü sabah gideceğiz dr. hayırlısıyla bakalım:1rolleyes:

günaydın kızlarrrrrrrr
hamiş olanlar hamişmiyim diyenler test yapmaya korkanlar doktora gitmeyenler tatile hazırlananlar çok işi olanlar zorunlu tatile çıkanlar kistini kışkışlayanlar yeni gelenler zaten burda olanlar kaç gündür gözükmeyenler tek ortak noktası bebişşşşşşş olan herkezzzzzzzzz güünaydınnnnnnnnnnnn:dance::dance::dance:

asiyecim o zaman senin döngün 29 gün oluyo bugünde gecikmede 3.gün öyle değil mi? süper bikaç gün beklemen doğru karar. hadi inşallah hamişsindir arkadaşım. ama bu sayfaya gelen bidaha aramızdan ayrılamaz ona göre. giriş var çıkış yok jeyyar
dönüşü olmayan bir yola girdiniz. sakın burdan kopup bizi habersiz bırakmayın hele hele adeti geciken arkadaşlar bizi meraktan öldürmeyin sakın heeeee :eek:klava:

merak etmeyin ben bayadır takip ediyorum sizleri peşinizdeyim. Bi hafta bi bekleyeyim test öle yapim diyorum çünkü doğum kontrol hapının etkisi belki hala devam ediyordur diye düşünüyorum . Size mutlaka haber veririm....a.s.

Asiyecim doğum kontrol hapını bırakınca neden 2 ay adet olmadın anlayamadım ben..Adetlerin daha öncede düzensizmiydi? Ben de 1 yıldan fazla kullandım ama böyle bir sorunla karşılaşmadım. Kafanı karıştırmak için söylemedim bunları yanlış anlama lütfen..Umarım bu sefer olmuştur ve bebek vardır.:)))

günaydınn gülşencimm sende böle sabah bi günaydın dionn bidaha kayıpsınnn...
ayşecimm günün aydın olsunn..

X