Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

amin canım ama inan olacak canım sadece zamanı gelmemiş bize gereken sadece sabır olacak Allahın izniyle olacak işte o kadarrrrrrrklava:klava:
inan sadeceeeea.s.

artık düşünmemeye, yumurtlama dönemi de dahil hesap kitap tutmamaya karar verdim. yoksa çok kafama takıyorum. ben de inanıyorum ki allah hepimize bir gün bebişlerimizi verecek insallah :1hug:

yok canım keseyi görmedik daha evet hastanede dr. idrar testi yaptı pozitif çıktı ama ben kese birazcık daha büyüsün diye erteliyorummmm ama hala çok korkuyorumm
canım senin ve diğer bütün arkadaşlarımızında bebekleri olacak umudumuz temmuz diyeceksin ve dediğin kafana fazla takma olurmu kendini toparla ama hemen gel olurmu
kızlar belki bilmek istersiniz dedim.bugün test yaptım 2 tane ikisinde de silik çizgi çıktıııı..kan testine göre belli olaacak bakalımmm
canım ne güzel hadi bakalım hayırlısı sonucu bize haber ver olurmu (gerçi biz sana cevap vermiyoruz ama yinede bizi düşünüp bu güzel haberi paylaştığın için sağol)
ya kızlar cevap yazın vallahı benlemı konusmak ıstemıyorsunuz
kız kimmiş seninle konuşmak istemeyen mrs. proper yada vilada güzeli döverim onalrı ben

ve canıııııımmmmm arkadaşlarım hepinizeeee günaydııııııınnnnnnnnna.s.

esma kız çin takvimine göre seninki ne olcaktı inş.:) ay ben senin yerine çok heyecanlıyım . bende bugün adet oldum artık kiste güle güle:))

kızlar hepinize günaydınnnnnn....Esma cım neden keseyi görmek için bekliyorsun anlamadım. Yanlış hatırlamıyorsam 5 haftalık demiştin..Benım arkadaşımın 4 haftalıkken gözüktü. Bence sende bir an önce git. Aklına kötü şeyler getirme..Bu arada Ilgın gözün aydın..Temmuzda bebek gelir inşallah..

esma kız çin takvimine göre seninki ne olcaktı inş.:) ay ben senin yerine çok heyecanlıyım . bende bugün adet oldum artık kiste güle güle:))

ya valla canım nasip gönderdi bi çin takvimi ona göre kız ben baktım erkek bilemiyorumfisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…