Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

uykucu hamişim benimmmmmmmmmm:1hug::nazar::emir_bebek::nazar:

ya eve gidince yatam biraz kızlar geçen adet oldukdan sonra markete gittik kendime en büyüğünden şu 4lü paket orkitler varya onlardan aldım inş. 9 ay sonra kullanırım boşa almış olurum demiştim tek boşa kalabalık yapsın demiştim ve oldu ayrıca kızlar kesin her çantamda orkit olurdu bu ay hiç bir çantama koymamışım her koyum dediğimdede unuttum kurtuldum orkitden sıra sizdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hadi iyi çalışın yalnız bırakmayın beni

neden kimse yazmıyo kız ayşe teşekkür etmişin buralardasın yaniiiii yazsanıza yaaaaaaa

neden kimse yazmıyo kız ayşe teşekkür etmişin buralardasın yaniiiii yazsanıza yaaaaaaa

esmacım site hala bozuk herhalde ikide bir düşüyom database error diyo tekrar girmek zorunda kalıyom inşallah buda silinmez o yüzden yazamıyom ama burdayım canımmmmmmmma.s.

bende geldım ..off bu sıcaklar ne böyle yaa.cok uykum gelıyooo

ne guzel esmacım ya.inşallah bızımde onumuzdekı 9 ay kullanmamıza gerek kalmaz.ayy ben dusunuyorumda cok heyecanlanıyorummm

bende geldım ..off bu sıcaklar ne böyle yaa.cok uykum gelıyooo

ne guzel esmacım ya.inşallah bızımde onumuzdekı 9 ay kullanmamıza gerek kalmaz.ayy ben dusunuyorumda cok heyecanlanıyorummm

hoşgeldin gülümmmmm:dance::dance:
ya benimde bitti inadına almıyom işte lazım olmayacakkiiiiiii:eek:
ya çizelge kaybolmuş dedim geri gelmiş iyimi korktu mu acepppp:roflol::roflol::roflol:

hoşgeldin gülümmmmm:ance::dance:
ya benimde bitti inadına almıyom işte lazım olmayacakkiiiiiii:eek:
ya çizelge kaybolmuş dedim geri gelmiş iyimi korktu mu acepppp:roflol::roflol::roflol:

hosbuldum hayatımmm...yanlıs hatırlamıyosam ıkımızın regl gunu aynıydı demııı...bıurlıkte sayacaz desene....safak:16 ama benım ıcın 14 doktor 15 gun ıcersınde olmassan tahlıl yapalım dedı

hosbuldum hayatımmm...yanlıs hatırlamıyosam ıkımızın regl gunu aynıydı demııı...bıurlıkte sayacaz desene....safak:16 ama benım ıcın 14 doktor 15 gun ıcersınde olmassan tahlıl yapalım dedı

ya hapım pazar bitiyo 3 4 gün içinde gelmesi lazım yani yine aynı kızzzzzzz:dance::dance:
yok kız takvime baktım şimdi perşembe ayın 10nuna denk geliyo ben seni de geçtimmmmm:roflol::roflol:

yaa esma benim kafama bişey takıldı...şimdi geçmişe dönüp okumadım ama aklımda kaldığı kadarı ile doktor sana idrar testi yapmıştı yalnızca...peki sen keseyi gördün mü?2 hafta beklicem dedin neden bekliceksin ki?

kızlar bana biraz müsade yemek yapim kocişeee:dance::dance:
gelirim birazdannnnnnnna.s.

ya hapım pazar bitiyo 3 4 gün içinde gelmesi lazım yani yine aynı kızzzzzzz:dance::dance:
yok kız takvime baktım şimdi perşembe ayın 10nuna denk geliyo ben seni de geçtimmmmm:roflol::roflol:

nasıl canım ya ben anlamadımmm affet sıcaktan beynım durdu,benneyaptımki

kızlar kan testi de negatif çıktı. bi kaç gün dinlensem kafamı toparlasam iyi olur. geçmiş sayfaları okuyamadım gözüm bişey görmüyor,ama destekleriniz için çook teşekkür ediyorum.allah kimsenin kucağını çocuksuz bırakmasın insallah.sizleri çok seviyorum.

kızlar belki bilmek istersiniz dedim.bugün test yaptım 2 tane ikisinde de silik çizgi çıktıııı..kan testine göre belli olaacak bakalımmm

nasıl canım ya ben anlamadımmm affet sıcaktan beynım durdu,benneyaptımki

nere kaçyon kızzzz:eek:klava::eek:klava:
canım hani ben hap kullanıyom ya hap bitince de 3 4 gün sonra adet başlarmış ya işte 4 gün sonrası ayın 10 u yani haftaya perşembe şimdi benim şafak bu hesaba göre 10 gözüküyorrrrrrr:dance::dance:
yani seni geçtimmmmmmma.s.

kızlar kan testi de negatif çıktı. bi kaç gün dinlensem kafamı toparlasam iyi olur. geçmiş sayfaları okuyamadım gözüm bişey görmüyor,ama destekleriniz için çook teşekkür ediyorum.allah kimsenin kucağını çocuksuz bırakmasın insallah.sizleri çok seviyorum.

amin canım ama inan olacak canım sadece zamanı gelmemiş bize gereken sadece sabır olacak Allahın izniyle olacak işte o kadarrrrrrr:eek:klava::eek:klava:
inan sadeceeeea.s.

X