Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar ben geldımm.buarada dun doktora gıttım.allaaha cok sukur doktor ıcımı ıssııttı.yumurtam masaallah 22,5 mm olmus..catlama dercesıne gelmıs ıgneye gerek kalmadan kendı catlaycak dedı.dun gece yada bugun catlaması gerekıyomuss..hersey yolunda gorunuyo dedı..beklıyecez gorecez dedı 15 gun ıcınde regl olmassam dk tahlıl yaptıralım dedı şafak saymaya basladık..allahım hayırlısıyla hepimizin cabalarımızı bosa cıkarmasın inşaaallahhh

inşallah canım yaaa hadi gelsin 4. yeğennnnnnnnnnnnn:dance::dance:
iyi çalışın ama işi şansa bırakmayın sakınnnnnnnnn:eek:klava::eek:klava::eek:

kızlar ben geldımm.buarada dun doktora gıttım.allaaha cok sukur doktor ıcımı ıssııttı.yumurtam masaallah 22,5 mm olmus..catlama dercesıne gelmıs ıgneye gerek kalmadan kendı catlaycak dedı.dun gece yada bugun catlaması gerekıyomuss..hersey yolunda gorunuyo dedı..beklıyecez gorecez dedı 15 gun ıcınde regl olmassam dk tahlıl yaptıralım dedı şafak saymaya basladık..allahım hayırlısıyla hepimizin cabalarımızı bosa cıkarmasın inşaaallahhh

canım gözün aydın..Umarım bu sefer tutar..Hadi rastgele:içelim:

inşallah canım yaaa hadi gelsin 4. yeğennnnnnnnnnnnn:dance::dance:
iyi çalışın ama işi şansa bırakmayın sakınnnnnnnnn:eek:klava::eek:klava::eek:

doktorda dun ve bugun ıyı calısın dedı.eşim vardıyalı calısıyo dun vardıya degısti:)))) bugunde calsıma sonra normal hayatınıza donun dedı.
inşaallah canım ya buay yuzumuz gulecek ınsallah hepımızınnnnn

doktorda dun ve bugun ıyı calısın dedı.eşim vardıyalı calısıyo dun vardıya degısti:)))) bugunde calsıma sonra normal hayatınıza donun dedı.
inşaallah canım ya buay yuzumuz gulecek ınsallah hepımızınnnnn

canım normale dön ama gün aşırı unutma sakın koyverme işin ucunu bazı yumurtalar inatçı malum bakarsın geç çatlarrrrrrrrr:roflol::roflol::roflol:
aman aman çatlasında benimki gibi inat edip büyümesin kerataaa:eek:klava::eek:klava:

temizlikkkkk bittti yuppi simdi gideyim bir yemek yiyeyim duş alayım dışarıya çıkayım

kızlar bende öğleden sonra gidicem gonophene kullandım bakalım nolcak
ama ayın 3 çalışamayacaz malum kandil gecesi

yemeğimizi yedik biz geldikkkkkkkkkkk ne yapırsunuz millet nazmiyeciğim çok sevindim senin adına hadi gelsin bebişimiz sıra ona geldiiii

kızlar bende öğleden sonra gidicem gonophene kullandım bakalım nolcak
ama ayın 3 çalışamayacaz malum kandil gecesi

aaa bugun kandılmııı??? eee bız ne yapacaz doktor muhakkak calısın dedı bu aksamdan ıcın gercı gece 1 den sonra olcak amaaa:uhm:

aaa bugun kandılmııı??? eee bız ne yapacaz doktor muhakkak calısın dedı bu aksamdan ıcın gercı gece 1 den sonra olcak amaaa:uhm:

canım bugün değil 3 temmuz regaip kandili benim de yumurtlamam bugünlerde olacak sanırım hayırlısı olsun napalım
fisfisfis

bende çıkıyorum kızlar dr.gidecem artık yarına görüşürüz sağlıcakla kalın.

X