Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydınn günaydınnn herkeseee boll bebişlii günlerr..
esmacım yiğenimede ayrı günaydınnn mucukkss
Oda sana günaydın diyo teyzesiiiii
günaydın kızlar....................temmuzda umutlarımıza kavuşmak dileğiyle................
amin canım ben inanıyorum bu ay hepiniz hamiş olacaksınız
tıtız teyze yıne temızlık yapar baska ne yapacak ay vallahı hastalık bu benımkı ya kız ılerde benım bebek olursa çocuk hergun yıkanmaktan bır hos olur dıye korkuyorum:roflol:
kız o zaman seni oklavalayacak çok kişi var biliyon demiiiiiiiii
nerdesınız sabah sabah esma yıgenımın yerıne sabah sutunu ıçtın mı kız bak ıçmedıysen gelıyorum:eek:klava::eek:klava:
ya ben sütü pek sevmem ama kahvaltımı yaptım bol bol peynir yiyorum sebzemi yiyorum öğlen akşam yoğurt yiyorum
Bak Uyuz Oldum Cevap Vermiyorsunuz Ya Nasip'im Olsaydi Tikir Tikir Yazardi Bana

geliyo oklava :eek:klava::eek:klava: çalışıyoruz kızzzzzzzzzz

Emel cim "adaşım" ben cevap verdim hayatım...Tekrar GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNN

oda Sana Günaydın Diyo Teyzesiiiii

Amin Canım Ben Inanıyorum Bu Ay Hepiniz Hamiş Olacaksınız

Kız O Zaman Seni Oklavalayacak çok Kişi Var Biliyon Demiiiiiiiii

Ya Ben Sütü Pek Sevmem Ama Kahvaltımı Yaptım Bol Bol Peynir Yiyorum Sebzemi Yiyorum öğlen Akşam Yoğurt Yiyorum

Geliyo Oklava :eek:klava::eek:klava: çalışıyoruz Kızzzzzzzzzz

çocuğu Ben Hergün Yikasam O Eli Sopali Ayşe Valla Döver Beni Kiz Sütü Sevmem Olmaz Ne Yapacaksin Bebek Hatirina çiğ Tavuk Yiyeceksin Peynir Ayri Süt Ayri Iç Bakim çabuk

Umut yaren ne yaptın canım arayı düzelttinmi kocanla..Umarım herşey yolunda gitmiştir.

deryacm günaydn naptı akşam kocan?
melankoli cnm inş. dualarım senle hayrlı sonuçlar al inş.

bende iyiyim canımm umarım bu ay bize şans getirir senin gibi hamiş oluruz:dance:
inşallah canımm olacaksınız tabiii varmı beni yalnız bırakmak

bebişimiz yeğenimiz nasıl bakalım esmacım evde hayat nasıl kocanın tavırları nasıl anlatsana biraz ailedekilerin tepkileri nasıl merak ediyozz.
valla eve gittim kayınvalidem yani annem kızım canın ne isterse söyle hiç çekinme eve gelince söyle işdeyken ara bilmiyorsam bile öğrenir yaparım diyo dikkat et kendine falan eşim beni erkenden yatırıyı hadi aşkım uyu sen uykuya ihtiyacın car diye gece ben üstümü açar yatarım sürekli üstüm örtülüyooo herşey güzel şimdilik
günaydın kızlaaar. kan testine gidiyorum dua edin benim için. öptüm sizii
dualrımız seninle tatlımmmmmmm
kızlar günaydın nasılsınız?

günayın canıııım

:1no2:
deryacm günaydn naptı akşam kocan?
melankoli cnm inş. dualarım senle hayrlı sonuçlar al inş.

hiç bişey yapmadı sadece biraz konuştu sonra yatağa girince
bktım tartışmaya başlayacak allahım sanki biri büyü ypmış adam yatağa girince kavga ediyor
ne dedi biliyormusun
belkide gıcık vermek için dedi ama neden yanyana yatıyoruzki dedi
ya kızlar ben çok kötüyüm:1no2::1no2::1no2:

çılgın emel sen dokuz gün önce yaptın onu affettik. peki şimdi durum nedir kaç gün kaldı???

MANYAĞIM BEN 8 GÜN KALDI 9 TEMMUZDA HASTA OLMAZSAM TAMAMDIR DİYECEM SÖZ O ZAMAN TEST YAPACAM KOCAM AKŞAM BEN BÖYLE BÖYLE YAPTIM DİYİNCE KAHKAHA ATTI SEN BENİ GÜLDÜRDÜN ALLAHTA SENİ GÜLDÜRSÜN DEDİ lülülülülülü

:1no2:

hiç bişey yapmadı sadece biraz konuştu sonra yatağa girince
bktım tartışmaya başlayacak allahım sanki biri büyü ypmış adam yatağa girince kavga ediyor
ne dedi biliyormusun
belkide gıcık vermek için dedi ama neden yanyana yatıyoruzki dedi
ya kızlar ben çok kötüyüm:1no2::1no2::1no2:

gülüm kayınvalidenler yapmış olmasın sen yatağın altına falan baksana bi bugün annemlerin yatağından çok bulmuştuk öle büyü uğraşanlar oluo allah korusun tabiki :bbo:

X